• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
@helulela my si to tady duplicidně píšeme :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela já musím vypadat jako úplnej debílek, co...
snažím se toho co nejvíce vykoumat teď, protože mám obavy, že až bude svišť venku, tak už se nerozmyslím vůbec nijak...
@macinka85 díky, já jsem v malvíku dostala ortopedický držák látkových plen-vypadá to hodně podobně, akorát to má kratší mašle a je to místo na zavazování na sucháč
17. čer 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinka85 :grinning:
@lichtakova ještě k těm Pastelkám... nechceme tě od nich úplně odradit, taky jednu mám, ale komplet výbavičku bych na nich nestavěla
17. čer 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova A ten držák se takhle taky ovine kolem prcky?nějak si to neumím představit..my měly ortop. kalhotky a malá měla na sobě kalhotky s destičkou...
17. čer 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela ale to já vím, každý mám odzkoušeno něco jinýho, já jsme na to koukala asi hlavně kvůli svrchňákům, pak to taky dostalo plenu roku....
Radu raděj dvakrát než vůbec :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova děláš dobře, kdybys viděla mě na začátku :grinning: tuhle diskuzi jsem objevila až po narození malého a zachránila mě :wink:
17. čer 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plena roku je Anavy Haipa je jen sympatie:slight_smile:)
17. čer 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinka85 no je to pruh látky asi velikostně jako složená čtvercovka-klasicky, jak balili nás a nahoře to má dvě packy se sucháčema-jkao kole pasu, myslím, že dáš plíny a tohle ještě přes a zapnout
17. čer 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinka85 ale ještě loni to myslím vyhrála, než to tam Anavy rozbouraly :wink:
A stejně si to musí každá odzkošet sama..tady naber rady,co je kvalitní a nakup a pokud ti něco nebude vyhovovat,pak prodáš na bazaru a koupíš,co chceš-co se ti osvědčilo :sunglasses:

@helulela Ahaaaa,to jsem ještě nebyla těhotná :grinning: To šlo mimo mě :grinning:
Tak to spíš vypadá ta ortop. vložky jako svrchňáky...ale stejně by ti to bokem uteklo...
17. čer 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova ten ortopedický držák jsem neviděla, ale podle popisu se to s Disanou funkčně nedá srovnat - to je takový úplet, který pruží a kolem nožiček to tím úplně "zabetonuješ"
17. čer 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela aha...a kolik jich tak pořídit, dvě, tři...?
vůbec tak kolik plen dohromady? myslela jsem tak 20 čvtverců, k tomu tak ? tvarovaných plen?15?
a tak třeba 2-3 all in one, třeba k doktorovi...
17. čer 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova asi tak, ale já s nima tolik zkušenost nemám, dávala jsem hlavně kalhotovky, tohle je spíš přes novosklad. Někdo jiný určitě poradí... Jinak ty ostatní počty jsou podle mě ok, na druhého to plánuju podobně :slight_smile:
17. čer 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela já právě nevím, jestli se nutit do novoskladu, jestli nedávat čtvercovky třeba dvě na obdélník, jako dřív
17. čer 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova to dopředu neřeš, vyzkoušíš a uvidíš
17. čer 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela a ta zavazovací disana se dává přes novosklad nebo je to jedno?
17. čer 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela a ty to budeš mít jak?-kolik čeho přibližně? :slight_smile:
a budeš látkovat současně dvě dítka nebo jen mrňouska?
17. čer 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. čer 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova spíš hádám, použila jsem ji asi dvakrát - podle mě přes novosklad i narovno, její funkce je hlavně to těsnění kolem nožiček jako je u kalhotovek
17. čer 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela ahááá, takže když chci stejně dát svrchňáky, tak je to asi jedno, jestli ji mám nebo ne
17. čer 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova Tak disany se dávají jak přes novosklad,tak narovno..a jestli budeš dávat na rovno.tuplem budeš potřebovat ty disany..to ti všechno uteče..i přes ten novosklad to utíká často. Já bych vzala tak 3..když se prokadí,rychle to uschne.... A jinak teda já jsem taky "kalhotková"jak to šlo--od těch 3.5-54 kg jsem najela na Anavy.Blo to supr..přebalovala jsem co 2-3 hodiny..malá kakala tak co 3 dny....
Počty myslím,že ti stačí pro začátek...a o vícevrstvých jsi nepřemýšlela? Já je zbožňuju a jsou levné...
http://www.veselepleny.cz/veselepleny/eshop/1-1-Latkove-pleny-ANAVY/6-2-vicevrstve-pleny/5/196-Vicevrstva-bambusova-plena-vel-M
17. čer 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova budu látkovat oba, nemám to přesně rozdělené, které pleny budou čí, protože většinu mám jednovelikostních - malý bude mít po V. 6x biofroté IV novorozenecké, 2x Bamboozle vel. 1, 4x Anavy na snapku, přikoupila jsem 10x Kikko lux a o zbytek, co V. teď nosí, se nějak podělí... počkám, jestli to takhle půjde, kdyžtak pak doupravím :wink:
@lichtakova Neprokakají se ti svrchňáky..a nemusíš je prát...
@lichtakova jesli nechceš mít pokakané svrchňáčky, tak to jedno není :wink:
17. čer 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinka85 :grinning: :grinning: já jdu radši dělat něco užitečného doma...
17. čer 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinka85 copak já vím, co jsou vícevrstevné???????
17. čer 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky moc, já to jdu taky nějak vstřebat a určitě se tu ještě objevím
přes ty vícevrstevné dáváte taky tu disanu?
17. čer 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lichtakova děláme ti v tom binec, že? Ze začátku se zdá, že čím víc informací, tím hůř :wink: Koukni na ten popis, novorozenci je skládáš na kalhotkový sklad a velkému dítku dáváš narovno. Disanu na ně nepotřebuješ.
17. čer 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek