• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@jasekd no trochu jsem s tim pocitala :grinning:
17. srp 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd ale, ma dost casu! Synovec zacal skoro na dvou letech a s mluvenim to bylo jeste horsi! Na vsechno si totiz ukazal, vsude si dolez a vylez, nemel potrebu se zdokonalovat!:slight_smile:))Ale ty zada, ty trpej, co?
A jak jezdite, v sourozeneckym kocarku a nebo v normalnim a mimi mas v satku ci nositku?
17. srp 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l my taky v pátek :grinning: gratuluju, to je hezký, že vám ti to takhle pěkně vyšlo
17. srp 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 Tandem, Jane powertwin. Manducu mam jen jako nouzovku, treba kdyz jdu do prace (2.patro bez vytahu), V. Mand., M. na golfech, ale uz se to sakra tezko vynasi nahoru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l gratulace k Tomáškovi, teda tady je veliká úroda srpnových miminek koukám :sunglasses:
17. srp 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l tak gratuluju moc, vidím, že riciňák "pomohl" :grinning: to je pěkný, jak jste se sešly s @helulela v jeden den :slight_smile: No holky, buďte rády, že na ten dryják nedošlo :grinning: A Ladida, gratuluju ke krásnému porodu :slight_smile:
17. srp 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd to si prave myslim, ze to musi byt makacka!
jak zvladas plenkovani svou decek?
17. srp 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak flísáky Anavy v akci :slight_smile: Emča má novosklad, asi 4kg, Barča čč narovno a 10kg :slight_smile: Jo a Barča už má plínu jetou, proto je mezi nohama tak úzká :grinning: :grinning:
17. srp 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@silente děkuji za odpověď...mě také zaskočilo, že se očkování posunulo do dřívějších měsíců, taky se mi to moc nelíbí a držím palce, ať už se nic neukáže.
17. srp 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela @ladida.l moc gratuluji k chlapečkům, přeji pevné zdraví a veselé látkování :wink:
17. srp 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela @ladida.l gratuluju k miminkům :slight_smile:
18. srp 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki holky, jééé miminka gratulujííííí :slight_smile:
jdu jen s odkazem na posledních pár kousků co prodávám :slight_smile: už neplínujeme, vše sbaleno v krabici, až se mně stýská :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=682521
18. srp 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. muzete mi prosim poradit, jak mám správně nalanolinovat Swaddlebees vlnáčky?????? furt mi provlhaji :angry: ostatní vlnáky sou v pohodě, lanolinuju je je v kure od disany. tyhle lanolinuju v lanolinu z lekarny, jednou to zabralo, ale ted uz zase provlhaji. grrrrrr. a pritom jsou jinak tak skvely
18. srp 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc Vám všem děkuju za gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
My jedeme už třetí den v látce. Nejvíc semi zatím líbí Anavy prefoldy v esku a na to flísáky od SWB. Pak mám jednu malou CB a ta je nádherná, i malá SWB je super - ale tyhle dvě plínky jsou tak za hodinu spotřebovaný a pak schnou celej den :grinning:
Anavy kalhotovky jsou na něm zatím obří, ale už jich taky pár dala...
18. srp 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 To je to nejmensi :slight_smile: Akorat kdyz byla uplne cerstve miminko a furt pokadena, tak me to stvalo, ja nebyla zvykla, M. tak casto nekakal, brzo mel prikrm, navic AR :sweat_smile: Ted kadi V. taky casto, ale ne porad. Nevadi mi to. M. chodi hezky na nocnik, ale jen po jidle, prochazce, spinkani, spis casujeme, nerika si. Ale casto vydrzi a jak ho posadim, cura :slight_smile:
18. srp 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlilly Chce to nalanolínovat 2-3x po sobě, lanolínovat je suché, dát lanolínu dost (vrchovatá lžička) a pak existuje ještě jeden trik - před lanolínováním si naber na ruce trochu toho lanolínu z lékárny, rozmaž po rukách a kalhotky v nejvíc namáhané oblasti ZEVNITŘ promačkej. Nedávej toho pro začátek moc, abys neměla skvrny, chce to vychytat množství. V případě potřeby ještě jednou zopakuj a pak teprv normálně nalanolínuj.
18. srp 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlilly tak jakříká @maly_prcek, je dobrý je namatlat tím lanolínem. Já jsme je měla taky a tak jsem to dělala,ale fleky se mi uvnitř na tý světlý látce teda udělaly - takové mapy.

Jinak už mám jednu fotku v plenečce,tak se musím pochlubit :dizzy_face: :grinning:
18. srp 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Holky, někdy tu někdo myslím psal, že vaječinu nepředpírá, ale háže plínky rovnou tak do kýble, pak naráz vše vymáchá v pračce, přihodí počůrané a normál pere... Fakt to funguje?? Nějak se dvěma děckama to předpírání vaječiny nedávám, se mi tu kupí plínky pokaděný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 když Ti nevadí sem tam skvrna, tak to funguje. Pračce to nic nedělá.
18. srp 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 Jako uplne posr...? :confused: Tak jak ji sundas? Ty brdo, to by mi asi nedalo. Ja teda splachnu sprchou, se zlucakem uz se moc neobtezuju, a hodim nasucho do kyble. A mam jen jeden kybl, tak nemuzu tridit pokakany a pocurany. Ale praci to usetri. Pripomnela jsi mi, ze mam v koupelne jednu prisernou plinu, jdu ji zlikvidovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l no já mám skvrny i teď, když to předpírám :unamused:
18. srp 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 Andelka tusim psala, ze se ji ty fleky casem opraly a muzu potvrdit, obcas nakonec zmizej, udelaj se zas jinde...
18. srp 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd já doufám, protože po Barče flekatý plíny nemám a to vím, že tam ty fleky byly....
18. srp 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky všem za gratulace :slight_smile: Včera jsem nesměle vytáhla látkovky, zatím střídám novosklad s bmb ubrouskem kikko a novorozenecké IV froté, navrch Thirsties XS nebo rostoucí. Zkusila jsem i IV XS, ale ty jsou teda v pase velké, chybí mi tam křížící sucháč. Fotky bych dodala, ale nemůžu najít kabel na připojení foťáku... asi ho Víťa zas někam odtáhl :wink:
@ladida.l ta fotka je teda vážně reprezentativní :dizzy_face:
18. srp 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 ja jsem to tak delala, jen jsem vyhodila separacku, pliny hodila do kybles octem a studenou vodou. Pak jsem prehazela do pracky, dala odstredeni, at se to neere v te hnusne vode, pridala sodu na prani a extra machan a pliny byly bez skvrn :slight_smile:
18. srp 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek @ladida.l holky diky, jeste to teda nevzdam. ony jsou jinak fakt bajecny, strihem a vubec, fakt bych je nerada odepsala. ackoliv jestli mam 2-3krat po sobe lanolinovat suche vlnaky, tak to je proces tak na tyden?!?
@ladida.l gratulace k miminku
18. srp 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l krásná fotečka a krásné mimčo :slight_smile:
18. srp 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah a myslíš, že to musí být v té vodě?? Máme pračku s bočním plněním, tak do toho se mi moc nechce :confounded: a tu sodu jsi jako přidala k prášku, nebo jak?
18. srp 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 netusim, jestli to bylo tim namacenim, ale takhle jsem to delala, vyhovovalo mi to a fungovalo to :wink: Sodu jsem dala vetsinou k prasku do zasobniku na prasek, ale urco by to slo jen do bubnu
18. srp 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 taky zrovna koumám jak to udělat s těma plínama od vaječiny aby nezůstávaly fleky, už jsou skoro na všem když jen opláchnu pod vodou a taky když přemáznu žlučákem taky zůstanou :angry: se mi to moc nelíbí no.. se mi moc nechce skladovat ve vodě :stuck_out_tongue_closed_eyes:. uvidíme jestli se to časem vypere

jinak dnes jsem na to miminečko dala zavazovačku Disana, a byl to šílený balík :astonished: asi zůstanu chvíli u novoskladu

18. srp 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek