• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. října 2017 
a medvídka neznám??? co to je prosím prosím :slight_smile:
2. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
makoush, moc gratuluju k Barborce :slight_smile:

Medvídka jsem stříkala na papírové kapesníčky a tím jsem teprve utírala malému zadeček.

Na lehoučké opruzení nám pomohla rybilka a do novorozeneckého skladu jsem nebalila, tak nemůžu sloužit :confused:
2. čer 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, gratulace :slight_smile:
2. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ja nemůžu na bráně najít loviky. Pomůžete mi?

Flora: já dělám oponeturu u jedne práce...nemůžu si najít čas to dočíst, takže taky obdiv všem které stíhají školu, práci. Já jsem během kojení napsala pár věci na MK, pak uvařila polívku a hurá na věšení prádla. Takže zítra se tu ukážu.
2. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jannca: pátý odkaz SVRCHNÍ KALHOTKY - VLNĚNÉ KALHOTKY
2. čer 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
medvídek je mycí olejíček na prdky, já si vždy předstříkám pár ubrousků do svačinového boxu

za mě jsou taky nejlepší swb, ale opravdu nejdou na popo kalhotkovky

no školu bych řekla spíš nezvládám, než zvládám, dnes to bylo dost o štěstí a vstřícném přístupu zkoušejících, práci zvládám, jen když Viky spí a to se povede málokdy, takže je to většinou taková streska, se fakt těším, jestli to klapne příští týden, že už budu mít klid
2. čer 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek: ja mam vicevelikostnich Bumgenius AIO skoro pulku vybavy, mam je asi nejradsi. A beru je stale jako nejspolehlivejsi, pouzivam na noc a na ven, i pres to, ze designen znacne pokulhavaji za vsema mesavyma. :slight_smile: Dceri proste sedi nejlip a ani nedelaji velky zadecky. Ale podotykam, ze nemam moc ucurane dite, tak nevim jak u prutokacu. :slight_smile:

Dneska mi totalne protekla CT, stalo se vam to nekomu?Protekla za chvilku, ale uplne, jak kdyby se mi nejak porusil ten PUL zater, je to mozny? Protoze mi dosel Miocare, ve kterem bezne peru, vyprala jsem to v lovelo, nemuze to byt tim?
2. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
osmo, díky

zkusilam jsem hodit HD pastelky přes noc do tý kys. citr. a řekla bych, že to změkčilo. Bohužel jsem si, já trouba, neodložila jednu vkládačku, abych to porovnala, ale zdají se mi mnohem příjemnější :wink:
2. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, osmo, jak dlouho jste měli vel. S?
2. čer 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co si myslite o nazoru, ze diky plinam latkovkam a tezsimu zadecku trpi prcek na prdiky? A ja davam vetsinu novoskald a do nej jeste plinu na osminy ci vv, protoze mi nekdy vytuhne na 3-4h a pak to dele vydrzi.
2. čer 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmuzle: jako na prdíky je velkej balík plen fakt mor :wink:
2. čer 2009 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zmuzle: I děti v papírovkách mají prdíky. To je nesmysl.
2. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nesmysl, O.měl brutální koliky v papírovkách, M. je má taky, ale o něco míň horší díky BKM, pleny nemají vliv
2. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makous gratuluju k miminku! :wink:
Johnson mi nesmi pres prah,pote,co jsem videla kamaradky holcicku puntikatou po jejich telovym mliku.... :angry:
Kazdy dite je sice jiny,ale ja zastavam nazor,ze nejlepsi kosmetika pro mimino je zadna.Mazu olivovym olejem,koupu jen ve vode,tak jednou tydne pouziju Sebamed koupel.Ted co je vetsi to ale prestava pomalu stacit,je nejakej zaprasenejsi!Na prdelku Medvidek,ubrousky v pripade hovnouse venku,coz se nestelo ani nepamatuju,pac me sikovne dite kadi z 99% do nocniku.Nosila jsem s sebou Medvidka v rozprasovaci,ale nejak se zapomel v tasce a ponekud se zkazil. :grinning: Strikam ho na separacky Popo.
Akorat na opruzeniny pouzivame rano a vecer Bepanten,jednou se mi oprudil,vylecil se po Imazolu.
2. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek: ja zacala latkovat az od necelych 4 mesicu a koupila jsem rovnou vel. M, bylo to vyhovujici. Alys mela tenkrat neco nad 6kg, ted ma tak 7.5kg a vydrzi nam urcite jeste dlouho.
2. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já myslim, že jo..my měli široké balení, a s tím měl prdy strašný..v papírovce samozřejmě taky..ale mnohem menší, jak mohl kopat nohama :wink:
2. čer 2009 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
i ted, když má na noc látku..má ji tak 2x za sebou, pak jednu noc papírovka..abych stihla prát...tak s tou látkou má v noci mnohem větší prdy...až ho to vzbudí, s papírovkou teda ne, takže si myslim, že na tom něco je..přece jenom s tím balíkem se nemůžou tak hejbat a pokopat si nohama :wink:
2. čer 2009 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako netvrdim, že látka způsobuje prdy..ale který dítě na to trpí, tak to zhoršuje :wink: teda jen velké balíky :wink:
2. čer 2009 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
makinka - souhlas, zastávám taky názor, že lepší kosmetika je žádná kosmetika nebo právě jen přírodní oleje jako je mandlový, jojobový, olivový, kokosový... Sama koupím asi jen od Weledy něco na zadek a něco do koupele a jinak asi zatím nic nepotřebuju ne?
Jinak medvídka taky mám, teď mi přišel, chystám s eho používat, vy ho teda stříkáte na kapesníčky nebo na separačky? Tyjo, ty separačky pak budou docela spotřební zboží že? A dost drahé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale na látku by to asi bylo moc drsné?
2. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já používám vatové obdelníčky z Dm, 60ks asi 40,-
2. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat já medvídka stříkám na perličkový ubrousky (koupíš taky na bráně) a peru je, stejně jako počuraný separačky, takže ta spotřeba není nakonec tak hrozná. :wink:
2. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schneku ty máš ty SWB vlňáky na malýho Ska nebo Mka? Prý jsou trošku menší než uvádí výrobce to kilový rozpětí.
2. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám Ska, pořád na první nebo druhej patent v pase :wink:

mmch, mám tu 2 archy perlanu, kdybyste některá chtěla, já přešla na y čtverce z vaty :wink: IP :wink:
2. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já furt váhala jestli vzít tomu našemu uličníkovi další vlňáky SWB nebo další lovíky a nakonec mě zlákala cena u lovíků. Tak třeba až na druhý pořídíme SWB.
2. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmuzle měli jsme široké balení do 3 měsíců a na prdíky maru rozhodně netrpěla :wink:
ono pokud mimi chytne kolika tak je úplně jedno esli mám papírové nebo látkové....
2. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,ja taky jako Lucinecka pouzivam jak separacky,tak perlicky a peru. :wink: Jinak myslim,ze z kosmetiky nic vic nepotrebujes.V zacatku urcite ne,ja mela sprchac od Sebamedu skoro rok,nez jsem ho vypotrebovala,a to jsem se s min obcas umyla i ja,mimino fakt mydlim vyjimecne.Teda krome rukou,ty ted musime porad... :grinning:
2. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám novýho favorita na opruzeniny - lanolin. Mažu M. dneska tím a už mu to skoro zmizelo :slight_smile:
2. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky po delší době, mám chřipku, jak se máte. Jedem na dovolenou - kdo berete látku a kdo papírovky??
2. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, jo? A jak ho jako používáš? Já mám ten tekutej od Ulrichu...
2. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek - to mažeš tím lanolinem z lékárny, který používáme na vlňáky?

Osmo - já CT peru v prášku Batole, práškem to nebude. Spíš jestli to bylo dobře zapnuté. Udělěj další pokusy a uvidíš.
2. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek