• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
Mas asi cistej z lekarny,ze jo???Ten tekutej od ulrichu je smes s mydlem.
Kdyz ja snad obesla u nas vsechny lekarny a nikde mi cistej neprodali.... :confounded:
2. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo, já beru látku, to už musí být, abych brala papír :wink:

katwind,mám naváženej z lékárny, tak tím :wink:
2. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jakou značku z té lékárny používáte? Já se dnes ptala a ten borec na mě koukal jak zjara, že to chci na vlňáky...pak mi cosi nabídl, ale nevěděl, jestli je to na plenky...byl ze mně chudák vyhukanej....tak bych šla příště raději s určitou značkou....Díky a dobrou :pensive:
2. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
adeps nebo cera lanae, postě 100% lanolin
2. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co kdyby vám ho napsal dětskej?
2. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to asi napůlím, noc papír den látka
2. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ze začátku brali papírovky, protože přítel se nechtěl s látkou tahat, ale už si balím plenky k sobě, tak jezdíme s látkou, vozím si sebou kýbl od persilu nebo něčeho takovýho, přes den tam skladuju plenky večer napustím vodu přidám nějaký prací mýdlo a míchám vařečkou - jako v pračce :grinning:
2. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
medvídka stříkam rovnou na prdku a utřu perličkou/home made ubrouskem ze starý pleny

jsme od návratu domů v látce, J na prdy netrpěl :sunglasses:

jo a včera jsem tu psala něco o opruzeninách a dneska na mě jukla zarudlá prdka, potvora :zipper_mouth: :grinning: ale do zejtra to bude pryč (spal odpoledne v počůraný pleně, no :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
2. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vozim látku, hnusky a číňák, na skoro všech vejletech nakonec dávam radši látku a spotřeba je minimální, páč nám líp funguje bkm :sweat_smile: :wink:
2. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je číňák??
2. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
na dovolenou v Thajsku jsme brali papír, páč nevím nevím jak by mi to tam uschlo :wink: a taky kvůli místu v bagáži, před návratem byl velký shopping, tak aby jsme neměli nadváhu :slight_smile: ale strašně moc mi tam ta látka chyběla, jsem přijela domů celá natěšená :grinning:
2. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čínskej nočník na BKM :wink:
2. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru to napůl, jdu se potit, ahoj
2. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
potřebovala bych poradit - prodala jsem MMT AIO na patentky. Jenže jsem nevěděla, že je to starší typ, nikdy jsem ji nezmenšovala a teď mi paní, co ji koupila, napsala, že si s tím neví rady, protože má novější typ a ten jí jde v pohodě zmenšit, ale tady u toho staršího typu neví, jak na to :sweat_smile: .
Já ji moc nepoužívala, vím, že jsem se ji kdysi na začátku pokusila zmenšit a nešlo mi to, tak mi chvilku ležela ve skříni, než do ní Vojtíšek dorostl a bylo to... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Najde se tu prosím někdo, kdo poradí, jak se zmenšuje starší typ AIO na patentky? Díky moc :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
koukám, že řešíte Medvídka, tak mi to nedá abych se nezeptala- mám k tomu i tu ředící lahvičku, kde se k Medvídkovi přidává voda a pak se z toho stříká na zadeček/ubrousek. Tam ale píší, spotřebujte do druhého dne, což fakt nestíhám- Medvídkuju jen vyjímečně v terénu, jinak myju pod vodou. Dodržujete to datum spotřeby? A ředíte toho Medvídka do té lahvičky nebo používáte neředěného přímo z origoš balení?

Jinak co se týče SWB vlňáčků, jsou to zatím první a jediné co mám a na radu někoho odsud jsem brala rovnou M a jsou nám dobře. Zatím teda utažené na nejvíc, ale nepadají. Teď má prcek asi 4 kila.
3. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
svijo, když používám lahvičku, tak si dělám tak třetinu, max. půlku a většinou to spotřebuju do třetího dne

jinak jsem vám zapomněla napsat, že jsme včera šli s dědou kolem dětského obchodu a ve výloze visely čč s obrázkama, tak že teda Viky koupí, aby měla taky nějaký hezký, cena 45 - to mi přijde fakt hrozný, jsou to LTZ a jsou naprosto průhledný, takže zlatý poděděný dvacet let starý pleny, i když už jsou hnusný a zapraný
3. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heli, pokud jezdíš do Brna, tak lékarna na Jánské nebo na Pekařské - stačí říct bezvodý lanolin na váhu. Tam ví o co jde a blbě nekoukají :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
tak koukám, že víc lidí má problém s tím čistým lanolinem.. na mě taky koukaj v lékárnách jak na blázna a nemaj nebo nechtěj :frowning2:
3. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já Medvídka naředím ajedu s ním i týden..nějak jsem nedočetla spotřbujte do :zipper_mouth: . Jinak jsem asi divná, ale dělám to tak, že jsem dostala asi tři balení pap. ubrousků....no a ty jsem po použití (ne plné hovínek, že) začala prát s plenama. A ty kolují a zatím to funguje a mám vybraný skoro druhý balení.
3. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schneck, díky moc za odkaz, ale tam je právě ten novější typ :unamused: Není tu prosím někdo, kdo by věděl, jak se zmenšuje starší typ MMT AIO na patentky??
3. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a ci tyhle? Wool shorties od BabyIdei...máte je některá popř. srovnání loviky, disany a tyhle...
3. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, chřipka u mě lehce na ústupu a venku je vítr jako blázen. Já mám Woolshorties od BI a jsem s nima spokojená. Používám je hlavně když máme bezpunčoškové období, protože jsou dlouhé a vysoké a dávat přes ně punčochy mi moc nesedí. Nejraději máme ale CuddleWool, ty jsou jako kalhotky, ty používáme pořád.
3. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, zkusím to ještě jednou... Neporadí někdo, jak zaimpregnovat provlhající kapsovky od BI? Navlhá to okolo nožiček. Díky moc
3. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
khamoro, mám taky kapsovku od BI a nabízela jsem ji tu k prodeji. Nám taky provlhá okolo nožiček, ale my je máme hodně hubený, tak nevím jestli to není tím. Myslím že to je BI Anyhour, ale opravdu s ní nejsem spokojená
3. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo, my máme growhour a taky se mi zdá, že to je možná na trošku buclatější nožky. I když ten systém mi přijde na mrňouskovi podobný jako u CT a tu si tady dost chválíte...
3. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
CT nemám tak nemohu srovnat :frowning2: Kapsovky mám jen dvě FuzziBuns a jednu Blueberry a ty fungujou dobře. Raději mám AIO a nejraději kalhotkovky a vlňáky
3. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nejvíc přišla na chuť vv na snapku, ale taky se nějak nemůžu zbavit testovací vášně. Už mám asi tak 2x tolik plen, nežpotřebuju :grinning: . A jaký AIO Ti vyhovujou, jestli máte hubený nožky?
3. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám growhour neprotékala, takže neporadím, ale v tý době měla Viky stehýnka spíš baculatá, pak už jsme ji nevyužili, tak jsem poslala dál
3. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě dnes dorazily Jersey Loveybums...hmmmm :dizzy_face: pomalu se mi výbavička zaplňuje...a asi se plnit bude, protože látkování je asi hodně návykový :sunglasses:
3. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek