• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
evicko, a to jste nevyužili proč, že byste z ní tak rychle vyrostli?
3. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
khamoro - co zkusit vosk na švy a potřít ta provlhávajícíc místa?
3. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
khamoro - já mám CB AIO, a teď mi dochází že to jsou ty jedniné. Ostatní jsou ty kapsovky.
3. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelko, ten vosk mám, chci to i potřít, ale právě mi není jasné kde :wink: . Jestli zvnějšku, nebo jen švy, jestli i na te fleecové části, nebo vevnitř té kapsy...
3. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to neporadím, zkušenost s tím nemám :frowning2:
3. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
i tak děkuju
3. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
khamoro, my jsme pak dostali IB sio, tak ležela v šuplíku a došlo na ní třeba jednou za týden nebo za 14 dní, tak jsem ji prodala a ještě dvě anyhour a koupila jsem místo nich jednu sio, seděla nám hezky, ale ib je prostě lepší
3. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak me dnes stejne ortoped doporucil sirsi baleni a kdyz slysel, ze pouzivam latkovky, byl spokojen. Mam s nim cvicit a kontrola za 3tydny. Na prdiky holt trpi, ale davam novosklad a do nej jeste jednu plinu a to takovy balik neni a vyprdi se na cinaku :slight_smile:
3. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: chcem sa vas opytat - mame doma CT a mala sa mi v nich totalne precurala okolo noziciek :confused: bola v nej nejake 2 a pol hodiny a vkladacky nemala uplne mokre - na koncoch boli aj vpredu aj vzadu suche. robia vam to tie plienky tiez? :confused:
3. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je nemám ale nebude to taky hubenýma nožkama?? :slight_smile:
3. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nezda sa mi, ze by ich mala nejake tenke :confused:
3. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
skusim ich zmensit :slight_smile:
3. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně se to stalo 1x, dala jsem tam jen 1 vkládačku a ta se posunula na stranu - mám chlapečka, ty čurají většinou k jedné straně a zrovna vkládačka byla na opačné, takže to provlhlo. Chce to pěkně zmenšit a dávat nejlépe obě vkládačky.
3. čer 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som dala obe vkladacky a plienka bola skoro sucha, no aj tak prevlhla. ale okolo noziciek nam ten flis trci von, tak neviem, ci to nie je preto. robi nam to aj wonderoos kapsa :unamused:
3. čer 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo: nám také provlhají BI growhour i anyhour :frowning2: :sweat_smile: . Ale prý se to stává jen chlapečkům, holky jsou vpohodě. Někdo je má rád.
3. čer 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se kvuli tomu taky zbavila Growhour.
3. čer 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty kapsovky a vosk na švy- navoskuj ten celý pul mateirál. když provlhá cleá plínka,může se popatlat cleá,raději napatli víc než míň,nic tím nezkazíš:slight_smile::slight_smile:
flís ale ne!
3. čer 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám holčičku a už jí nepoužívám,tu plenku :slight_smile:
3. čer 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslala bych dál nějaký plínky :wink:

modrá kissaluvs 0, 2x IV flanel NB a 30 čč kikko lux nebělené (a mám tu jednu volnou modrou snapku)
3. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu vcera psala,jak nepouzivam skoro zadnou kosmetiku na mimino a ejhle,dneska Max dostal dodatecne k svatku sadu Bubchen a penu od Sebamed... :grinning: Se tu na to asi bude jeste par mesicu prasit.
3. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak asi půjdem na látkovky i se 7měsíčním, ted má jednorázovky a trápí ho opruzeniny a zbavit se jich nemůžem, tak možná látkovky by byli řešení, co myslíte
3. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardiku, zkuste to :wink: zkus nějaký čč a pul a uvidíte :wink:
3. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyzkoušíme, má to až do krve a nevím už co vyzkoušet
3. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mazat lanolinem jsi zkoušela?
3. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted má sudocrem, když přebaluju co hodinu zlepší se to trošku ale stačí 1x nepřebalit třeba jako dneska protože spal a zas hrůza. zítra ho vezmu k dr. a uvidíme, jdu ho uložit do postele a taky spát
3. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanolinem se maže i prdelka? :confused:
3. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanolin je na všechno :wink: je skvělej i na okousaný bradavky na začátku kojení :wink:
3. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schneku a ty Kikko lux jsou na přebalování lepší jak LTZ nebo obyč. Kikko?
3. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, díky za info! doufám, že ho zítra seženu v nemocniční lékárně :confused:
3. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě dotaz...už jsem se na ten lanolin ptala v lékárně, ale tam nevěděl jestli je na vlňáky nebo není, vlastně nevěděl jestli je to pravej lanolin nebo cosi jinýho...nějakej nováček, ještě jsem ho tam neviděla....no a chtěl mi ho ředit vodou, tak jsem to raději nebrala protože jsem si tou vodou nebyla jistá...nemá se to ředit že?
3. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek