• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
@marketuska chválím anavy plínky i flísáčky. O plínkách snad nikdy nikdo nic špatnýho neříkal, jediný zádrhel by mohl být, kdyby Adámkovi nesednul střih.
@florentina díky, to zní dobře, prostě ses líp zeptala :slight_smile:
@ladida.l objednávala jsem na patentky, dám tě tam odkazem, snad na to nezapomenu
8. říj 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angetha z vlastní zkušenosti neznám ani jedny
8. říj 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@florentina Tak to jsou dobrý zprávy - sice třeba nebudou ty vzory, co měli teď (respektive neměli), ale věřím, že mezi těmi novými budou zas nějaké pěkné... a do konce měsíce, to je relativně "dohledná" doba... Díky, žes jim napsala...
8. říj 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela díky, díky :sunglasses:
8. říj 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte prosím, jestli vadí u plenky (froté, velur apod.) že je vypelichaná? Myslím, zda to vadí na funkci, ne jen esteticky. Díky.
8. říj 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcovaklarka podle mě bude míň savá
8. říj 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Díky, já jsem si právě nebyla jistá, ale tak smysl to dává. Tak to je radši kupovat nebudu :sweat_smile:
8. říj 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám objednane 4 anavy plínky a jedny flísáčky, když budou sedět tak přiobjednám
9. říj 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l Jestli je Gro Via novější Gro baby, tak Gro Baby mi na kalhotkovky moc neseděly, byly celkem hubené a takové tvrdé a tlustší a je to ten typ, co jsou "látkové" vně i vevnitř a to já nemusím...
9. říj 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angetha Znám Gro Baby - málo savé a hodně malé, takže se nedají ani moc dovycpat... z AIO u nás vedou kapsovky BG a Anavy Easy.
9. říj 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za postřehy, myslela jsem si, že nejlepší bude jít do osvědčených známých značek :slight_smile: tak dokoupím jen pár Anavy, obyčejných... :sunglasses: ne AIO
10. říj 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, máte někdo svrchňáčky Bambino Mio? Jaké jsou? Tchýně mi je koupila tak ěnjak z vlastní iniciativy, tak by mě zajímalo, jestli mi budou spíš pro zlost, nebo poslouží dobře...
10. říj 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie jsou fajn, ale na plínky narovno
10. říj 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Hm, to ve velikosti newborn asi moc nevyužiju :frowning2:
10. říj 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie třeba budeš mít nekakací mimčo a budeš si to moct dovolit :wink:
10. říj 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Tak uvidíme, kdyžtak budou holt záložní... Mám PULky Imse Vimse a Haipa Daipa, 1 vlňáčky a ještě asi spíchnu jedny flísáčky, tak holt Bambino Mio budou záloha... A třeba dojdou nějaké ty hezké BlueBerry, ty jsou one size, tak koupím ty a bude... Já tu zvažuju koupi každého kousku, jestli je to dobrý typ, a tchýně pak nakráčí a koupí u orvního stánku, co jí prodavačka doporučí...
10. říj 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie zas je pěkný, že tomu fandí... příště už jí dáš tip
10. říj 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Jo, to jo, ale koupila ještě separačky BambinoMio a my už máme doma Popoliny, takže máme separaček až nad hlavu... a hlavně já jí poslala pro svrchňáky HaipaDaipa, jenže jí nějak nenapadlo, že to jsou "ty" vrchní kalhotky, takže než došla k HaipaDaipa, odhytli ji u stánku BambinoMio... No nic, myslím, že je to ještě docela v mezích, jinak koupila vše přesně, jak jsem napsala a máme od včera doma spoustu krásných věcí na mimčo...
10. říj 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie jo ták :slight_smile:
10. říj 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mam malej dotazek...:slight_smile: Je normalni, ze vam separacka prosakne, vlastne spis zabarvi od hovinek plinku pod??? :wink: Stalo se mi to uz nekolikrat, ale to jsem nevedela, kdy malej kakal, tak ze jsem to prisuzovala tomu, ze v tom byl treba dele! Ale dneska rano se pokakal, ja ho sla snad prebalit max do pul hodinky, protoze papkal a flek i na plence.. :unamused:
10. říj 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Tak já předpokládám (zkušenosti nemám), že u malých dětí, co kadí vaječinu a u starších dětí v případě průjmu to normální je... To, co teče, to proteče (a v případě stolice obarví plínku), zachytí se jen pevná část...
10. říj 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka - je to normální, separačka chrání prdelku před přílišnou vlhkostí a plenky před velkými škodami, ale zázraky neumí :slight_smile:
10. říj 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka presne jak pise @rebelie , separacka zachyti tu pevnou cast z vajeciny, ta "voda" prosakne a nasaje se do plinky, tj plinka je zazloutla, ale neni na ni nic pevneho k oplachnuti. Az bude pevnejsi kakani, tak to uz zustane jen v separacce a plinka se vetsinou neobarvi nebo jen minimalne.
10. říj 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie @silente ok, holky, tak to jste me uklidnili, ja uz si myslela, ze mam neco spatnyho! :grinning: Musim uz zajet do te Ikei...:wink:
10. říj 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sussanah @rebelie @silente dekuji...:slight_smile: uz davam latkovky i v noci, jednou se mi stala dobra nehoda, malej mel kakani az na zadech, myslim, ze vsechno dobre zapnute a gumicky obepnute, ale kakani bylo nejak moc.. :confused: tak ze vsechno slo hned do pracky, obleceni, plinecky, i spaci pytel a prcek sel pod kohoutek... :grinning: Stalo se vam to taky nekdy?..
10. říj 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka - jen jednou s papírovkou ještě v porodnici :grinning: Ale prostě čeho je moc :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Těší mě, že pro to používáš výraz nehoda, včera se mi celá rodina smála, když jsem pro to, že mimčo je pokaděné až na zádech použila stejný výraz... strašně mě tím štvali (ale to i proto, že moje mamka pořád poměrně dost jízlivě říkala, že uvidím, jak to s tím látkováním bude až se mimčo narodí a tak trochu naznačovala, že jsem úplně naivní, když věřím, že to budeme zvládat). A ještě se mi to nestalo, neb na mimi teprve čekáme (resp. znám to od mladších sourozenců, ale tam to bylo i horšími typy svrchňáků a taky tím, že novosklad byl neznámý, už odmala se dávaly plenky narovno...). Jo a buď v klidu, poměrně běžně se podobné "nehody" stávají i s papírovkami (moje kamarádka takhle vyprávěla, jak musela v metru na Florenci vysvléci dcerku úplně do naha, protože to bylo doslova až za ušima).
10. říj 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka souhlasím s @rebelie - já když používala papírovky, tak kakání až na zádech bylo docela často, prostě nic vyjímečnýho. Ani papírovky prostě nejsou 100% spolehlivý, jak si často odpůrci látkovek myslí :wink:
10. říj 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat". Poznámka admina: “spamování ve foru fotosoutezi a hlasovanim”
10. říj 2011 v 15:23 • majkl81
@lennikka papírovky protíkaly co chvíli, látkovky výjimečně.
10. říj 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek