• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@helulela pripomnela jsi mi ale nasi nehodu loni v lete s mlady, taky pokadil komplet bodycko, dupacky, podlahu a pro jistotu to jeste poradne rozetrel.. Podotykam, ze mel na svacinu tenkrat hrusku, takze to podle toho vypadalo :confounded: A ja bkm matka stala nad pos.. ditetem a nevedela jsem, co mam vlastne delat :grinning:
12. říj 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcovaklarka taky jsem tu vetu cetla 2x :grinning:
12. říj 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcovaklarka úúúúú, to zní hrozně, když jsi to takhle vypíchla
12. říj 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@florentina Vkládačky jsou fakt jednoduché, určitě zvládneš - třeba český bambusový flís 3 vrstvy 30x12cm (nebo 2 vrstvy 60cmx12cm - já mám radši ty dlouhé) a jen nahusto ocikcakuješ... Látky jsou na sijemdetem.cézet, určitě bambusové nebo bambus-konopí... Dávat max.3 vrstvy kvůli schnutí...
My dávali do BG kapsovek 60cmx12cm ze 2 vrstev + origoš větší BG vkládačku a nebo 2x 60x12cm ze dvou vrstev... Na 3-4h to bylo...
12. říj 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek moc děkuji za rady, na látky jsem se už koukla, tak se do toho asi taky pustím. Jsem ráda, že jsi mi odpověděla tady, já se taky orientačně dívala do tématu "šijeme plenky vložky..." a zase jsem měla pocit, že jsem z jiné planety, že půlce výrazů tam nerozumím, neznám....přesně jak když jsem začínala s látkovkama...tak jsem to zase rychle zavřela :dizzy_face:
12. říj 2011 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@florentina Já jsem teda šicí antitalent, ale na savá jádra určitě bambusový flís z sijemedetem.cz :wink:
13. říj 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem, na látkovkách mají pěknou slevu na BG kapsovky :slight_smile:
13. říj 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak jsem poprvé lanolínovala nebo jak se to říká...teď jsem vlňáčky vymáchala a hrozně lepí.....je to normální...nebo jsem udělala něco špatně? A dneska mi přišla jedna bambusová vv anavy a je super...musím ještě nějakou pořídit...:slight_smile:
13. říj 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 já se toho poprvé taky lekla, byla jsem od toho polepená celá :grinning: Ale jak je 1x - 2x použiješ, tak ta lepivost zmizí. :slight_smile:
13. říj 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz Tak super,ještě mě čekají jedny...:slight_smile: Díky...:slight_smile:
13. říj 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz Musím pořídit ještě nějaké vlňáčky...mám troje a moje zlatíčko,které normálně do plínky nekaká, pokakalo hned dvoje...
13. říj 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela To mi nedělej, já jsem byla rozhodnutá už do porodu nic nepořizovat a teď takovéhle pokušení... Kapsovky BG jsou dost oblíbené a doporučované, že... ach jo, to je zas dilema...
13. říj 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helulela co ty GroVia - už je máš doma? Jaké jsou?
13. říj 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také se mi GroVia líbí, zajímalo by mě, jaké jsou....
13. říj 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie Tak BG bych se nechala klidně unést :wink:

@florentina @joohana Ten český bamb. flís je teď chválenější než bambusový flís silný (ten stejně teď není)... Ještě je český bambusovo-konopný, mám ho doma, ale ještě jsem z něj nešila, tak nemůžu poreferovat...
@florentina No my jsme se teď na té šicí diskuzi trošku rozvášnily, objednávaly se nějaké hromadné látky z finska atd. tak jsme poněkud mimo :grinning: :grinning:
13. říj 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie ještě nemám, ale už mi přišel mail, že odeslali objednávku... třeba zítra budou a přes víkend testnu :dizzy_face: A ty kapsovky, jestli nemáš nakoupenou zásobu AIO, s klidem ber :wink:
13. říj 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Mám koupenou jednu Anavy Easy... tak bychom 1-2 BG určitě užili... ale nevím, nevím... zítra na to mrknu.
13. říj 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nestíhám dočítat ani přispívat, snad už se brzo přestěhujem a bude víc času i klidu.
Jen kdyby měl někdo zájem, prodávám 2 kapsovky Bum Genius - tmavě modrou a žlutou verze 3.0 ( cena 599,- včetně pošty) a 2 kapsovky Bum Genius verze 4.0 - limitovaná edice - jedna je tmavě modro-světle modrá a druhá černobílá. Jsou v naprostém pořádku, ty z limitky jsou jako nové, použité jen párkrát:slight_smile: Cena 1.400,- pošta v ceně... Při odběru všeho možná sleva :sunglasses: Nafotím a dám i na bazar, ale fakt nestíhám... Kdyby měl někdo zájem blejsknu to a pošlu mailem :wink:
14. říj 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak k Vám jdu opět pro radu - jaké je lepší pořídit čč - Kikko Lux nebo Kikko nebělené Lux Eco (které jsou příjemnější na omak, lépe sajou,..)? A máte některá zkušenost s vlňáčkama Anavy?
14. říj 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 já mám 10 lux a 10 eco lux a nevidím rozdíl, nepoznám které jsou které a to už asi od prvního vyprání :sweat_smile:
14. říj 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 s vlňáčkama nee, jen s flísáčkama a ty jsou u nás velmi oblíbené :wink: vlnu jsme měli disana a super spokojenost. Pro malinky mimi mi přišly lepší ty natahovací.
14. říj 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím vás flísáčky, když trochu navlhnou, tak se perou hned, nebo stačí usušit a ještě je můžu použít jako třeba vlňáčky? Jo a ještě, nevíte, zda se dá něco dělat s kapsovkou, která provlhává? Je to babyidea Anyhour. Jasně můžu na ní dávat svrchňáčky, ale něco jiného, jak to třeba naimpregnovat?
14. říj 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 záleží na co je chceš dávat. Na kalhotovky jsou dobrý, plenku na rovno moc neudrží, jsou docela pružné.
@romcovaklarka já je nechám uschnout a ještě použiju, pak ale začnou smrdět, tak to už peru.
14. říj 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 Nevím, zda nedělají novější varianty ale před dvěma lety jsem rozdíl poznala...Kiko lux eco stále drží tvar, ty obyčejné jsou slaboučké a jsou z nich nudle ( nevyžehlené) takže používáme jako kapesníky. a na některých mám třeba díry, protože fakt jen mám jako kapesníky nebo hadříky :unamused:
14. říj 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angetha dík moc, pořídím lux eco :wink:

@betelgeuzz no právě, chtěla bych je pro starší dcerku, a to jsem myslela, že bych jí dávala vv narovno. Tak radši pořídíme jiné :sweat_smile:
14. říj 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 hele nemáš v té nabídce nějakou chybu? 2 kapsovky BG z limitované edice s poštovným za 1400? Já kupovala nové, i stejné barvy, jednu za 500...
14. říj 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@florentina chybu jen takovou, že 1400,- je cena za všechny 4 kapsovky :wink: Ty z limitky jsou celkem za 800,- :wink: dík za upozornění:slight_smile:
14. říj 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 na plenky na rovno jsem spokojená s vlňáčkama merinostar zapínacíma.
14. říj 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcovaklarka jestli provlhává ve švu, tak by to třeba šlo zavoskovat jako PULky
14. říj 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Já myslím, že přímo tou látkou :pensive:
14. říj 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek