• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@zuzu_elen_sofie teď čtu, že chceš používat i novosklad, tak tady je foto z necelýho měsíce, ještě jsem to neuměla pořádně umotat, tak je to takové rozjeté a na druhé jsou na novoskladu PULky IV velikost S.
25. říj 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie No dcerka se narodila s 3,6 kg, doma pak měla 3,2 látkovala jsem docela brzy, už od několika dní...a začínala jsem s čč na novosklad,dokonce bez snapky, měla jsem PUL Thirsties XS, pak Haipa Daipa, Tots Wrap starší typ a Bummies...pak jsem začla nakupovat plínky na zkoušku Baby Lucy bambus i velur...no mám hodně značek :sweat_smile: Foto buhužel teď nemám...
Kytičkové bummis se mi právě taky moc líbilo, mám ještě s modré s kolečky, ty jsou takové víc igelitové..kytičkové jsou víc látkové zvenku...párkrát mi provhly ale mám je z druhé ruky, tak jsem je mazala voskem..ale nemají nohavičky, tak možná na plínky narovno?
25. říj 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz přesně toho jsem se bála :grinning: asi bylo mimi taky docela pidi ne?
25. říj 2011 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz jé, až podle tech plenek je vidět, jak to miminko je maličký :sweat_smile: K. má novosklad od začátku tak akorát
25. říj 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angetha čoveče jak jsem viděla to foto nad tvým příspěvkem tak nevím jestli by 2,5kg dítě šlo vůbec skrze plenku vidět :astonished:
25. říj 2011 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz ty bláho takové pidi a v termínu, no já mám 158cm a výchozí váha u prvního byla 52kg a ted tak 57kg ups... tak si nechám poradit :wink: BG je co?
25. říj 2011 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz já mám koupenou jednu itti bitti dlish velikost S, plánuji ještě grovia newborn, a svrchnáky tots jsou tady na té stránce http://www.detskeplenky.eu/latkove-pleny/svrchni-kalhotky/ tak nějkaé pidi svrchnáky snad mít budu ještě uvažuju o bummis pidi... pak přejdu na větší některé už mám po starší dceři
ta mimochodem měla 46cm a 2,7kg a ted ve 3 letech 13kg a 91cm vždy malá dupka :-d
25. říj 2011 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie já začínala u obou s 45 kg :grinning: BG je bum genius, dívala jsem se na bránu, ale vypadá to, že BG už dělá jen jednovelikostní. Já měla vícevelikostní AIO ve velikosti S.
25. říj 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz 1. neseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :angry:
2. neseeeeeeeeeeeeeeeeeer :grinning:
25. říj 2011 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie IB jsou dost malinké, ty jsem měla jen ve velikosti M, ale nevím, od jaké váhy jsem je dávala. Jinak ty fotky jsou od prvorozené, tady ještě přidát druhou, má 9 dní a asi 2,7 kg, je to novosklad a na tom pak Baby Lucy fix, velikost XS.
25. říj 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. říj 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. říj 2011 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná by bylo lepší obvázat tak malé miminko obinadlem :grinning:
25. říj 2011 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betelgeuzz ty jo už abych to trénovala tan novosklad na panence!!
25. říj 2011 v 18:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@angetha díky za odkaz nevypadá špatně :wink:
25. říj 2011 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. říj 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie A jéje, další plínková fetišistka :grinning:

Jinak na malé mimino -- tady jsem fotila naše vv vel. S na panence, co má 35 cm na délku, takže pro orientaci dobré -- http://www.anavy.cz/fotky7480/fotos/_vyrp14_152skladani.jpg. Má to až pod paže, ale skutečné mimino by těch 35 nemělo, žejo... Novorozenecká sedí cca stejně. Naše flísáky by na tak malé mimino moc nebyly, ty bych dala až tak od 4 kg, přecejen ten flís má víc objemu, než PUL... Případně by sis mohla nechat uplést pidi vlňáčky, ty by byly super, krásně prodyšné a velikost jakou chceš, když je to na zakázku (teď jsem si nechývala plést ve vel. 56 a technicky by menší určitě šly v pohodě).

Ty IB SIO vel. S by určitě seděly, ale jsou hodně úzké mezi nohama a obávám se, že malé mimino nerovná-se malé nálože vaječiny :grinning: Tudíž bych se bála protékání. Ty kapsovky, co jsi zmiňovala, tuším Charlie Banana atd. jsou všechny dost široké mezi nohama, zas až moc na takové mrně, řekla bych.
25. říj 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie to, co jsi dala odkaz ty, je jednovelikostní.
@ivuska.h tak tvoje flisáky jsem už taky dala, na NS, tipuji, že teĎ má tak 3,7 kg a mám je na druhé zmenšení. To nejmenší jsem ani nevyužila.
25. říj 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz A jednobarevné nebo obrázkové? Ty obrázkové jsou totiž o trochu tenčí a měkčí, takže by měly sedět líp, ale zas míň udrží.
25. říj 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h mám písmenkové
25. říj 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vajenka já používám perlan z lékárny a namáčím si ho ve vodě smíchané s Medvídkem:slight_smile: naprosto super věc.
@deniskakubicek a nemáš ten starší typ anavy?? páč náš malej má 16kg a jediné pleny, kterí mu ještě pořád sedí, jsou právě kalhotovky a easy od anavy.
@innes my máme na noc anavy kalhotovky a k tomu bud pastelku nebo vv anavy:slight_smile: a na to většinou vlňáčky made by babička:slight_smile:
25. říj 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie - copak sis to tak rychle koupila? :grinning:
25. říj 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 a kolik ten perlan asi tak stojí? a kolik toho je? (resp. kolik ubrousků z toho uděláš?)
25. říj 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 ja ti nevim, mam je cca rok...
25. říj 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 - já jako ubrousky používala odstřižky z Irmy, co mi zbyly po nastříhání separaček :grinning: A hezky jsem je házela do pračky, takže je vlastně mám furt všechny :sweat_smile:
25. říj 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 perlan se prodává po takových obdélnících a u nás v lékárně stojí jeden 2,30 ( u nás to prodávají na kusy) a z toho jednoho udělám 8ubrousků čtveratých( větších než jsou jednorázové) a krom těch pokakaných je peru. Používám to navlhčené i na pusu po jídle, teď při rýmě mu tím namočeným ve vodě s troškou měsíčkovýho oleje utírám i nos. Doma s tím utřu i televizi a okna a nedělá to čmouhy:grinning: všestranné použití za pár kaček :wink:
@deniskakubicek tak to nevím, v čem je problém. Náš malej je právě taky nadtabulkový a už moc na výběr nemáme a nebýt anavy, tak jsme v papíru asi nebo nevím...
25. říj 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 Já na ubrousky používám látkové kapesníky, kterých máme doma hodně a nikdo už je dávno nepoužívá :slight_smile: A taky asi jedno dvě rozstříhaná bavlněná trička vyřazená. A peru je.
25. říj 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente už ji máááááááááááááááááááám, přišla v devět ráno :grinning:
tak sjem hendka učinila pokusy na panence o rozměrech 46cm, dupce 37cm pasu 33, hlava 35 takže celkem reálná, ELi měla přes hruď 30 a hlavu 32 takže byla asi cosi menší více mír k ní nemám... :wink:
Taky jsem ELi přemluvila po půl hodině a dvou úplatcích gumového medvídka, že si ji taky zkusila :grinning:
řekla bych že tím jak je šití je přímo úměrné utahování pasu s povolováním gumiček, je šitá tak že když je prázdná kroutí se dokulata...laicky řečeno :grinning: Tak se všichni pobavte! A to není vše přidám další fotky panenky a plínek :grinning:
26. říj 2011 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h áááá děkuji zkusím na panence :wink:
posílám pokusy plenke co mám na panence o velikosti 46cm, dupka 37cm, Hlava 35cm, pas 33cm
Eleka měla kdysi 36cm, 2,7kg, hruď 30cm, hlavu 32cm - pro porovnání
IB - dlish S, grovia(zmenšená), pop in(zmenšená), IB tutto(zmenšená), minki, mommys touch(zmenšená)
řekla bych že nejlépe sedí IB dlish, IB tutto, grovia, mommys(paradoxně), pop in, minki(je nejširší dole)
otázka je jak jsi psala co s tím udělá vaječina :grinning: no a zkoušeno to bylo s originál jádry a ne tím skladem cos posílala, pro ten sklad by asi nebyly ty IB - uvidíme natrénuji na panence :-d
26. říj 2011 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To je opravdu plínka? Je fakt krásná :dizzy_face:
26. říj 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek