• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
@angetha že joooooooo a míšánkovááá :slight_smile: ale měli jen jednu, chtěla jsem ti teď poslat odkaz, ale už tam není, ještě že jsem byla tak rychlá :grinning:
26. říj 2011 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie fakt krásný, to určitě za chvíli zmizí i gekon :grinning:
26. říj 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helulela nooooooooooooooooooooooooooo :grinning: věděla bycho někom, kdo po něm zatoužííííí :grinning:
asi záleží na prdýlce a proporcích dítěte, ale řekla bych že je rostoucí a více než do 7 kil, no ale my jsme opravdu spíš hubení a malí, a leckteré roční dupky mají beztak navrh :sunglasses:
26. říj 2011 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente no bacha ted jsem si s nimi mejlovala a doprodávají zboží, kdo dříve příjde ten dříve bude mít doma gekona!! koukám gekon je uváděn jako M - M (7,3 – 9,5 kg) tak to bude i na větší dupky :grinning:
26. říj 2011 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzu_elen_sofie Hm tak gekon by nám dlouho nevydržel na toho našeho buřtíka :unamused: Tak nic, aspoň ušetřím :slight_smile: Ty itti bitti ti hezky sedí na panence :dizzy_face:
26. říj 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcovaklarka jojo IB sedí na panence nejlépe a nejlépe i vypadají nejsou tak mostróznííí :grinning: otázka bude jak to dopadne vevntiř s tou vaječinkou :grinning: nechci vnucovat gekona - já jen že jsem oblékla velikost S 5-7kg na své 13kilové dítě :grinning:
26. říj 2011 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie No, to si taky říkám. Malej teď už často nekaká, takže to IB se mu ještě nakadit nepodařilo :grinning: ale myslím, že by asi protekla, je uzounká. Ale zas on teď jak kadí obden nebo i dýl, tak to jsou fakt nálože. Když byl malinkej tak toho bylo míň, omlouvám se za tu popisnost :sweat_smile:
No a s gekonem, asi ho fakt oželím, já toho teď nakoupila, a hlavně chci ulovit tak aspoň dvě noční Anavy, až budou, takže se musím krotit :slight_smile:
26. říj 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcovaklarka JASNĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚ popisnost musí být :wink:
já toužila po blueberry ale ukázalo se, že jejich sklady jsou prázdné a asi nebudou, takže mám taky smůlu a kde jinde je koupit než na www.latkovky.cz to nevím...
26. říj 2011 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie Ahoj, já dávám IB SIO od narození a nikdy neprotekla. A to je malá posr... při každým přebalení a má hodně řídkou sotličku, spíš vodnatou, žádný míchaný vejce :sweat_smile: :grinning: jinak jsem koukala, že ses ptala na plenky na malý mimčo, já sháněla taky malá, protože za prvé jsem ssi myslela, že K. bdue mít tak o půl kila mín a za druhý, asi bych ze začátku nerozchodila ten velkej zadek, co dělají jednovelikostní plíny. Takže z tech malých plenek máme IB SIO, ty chválím, pak BG kapsovku, taky super a novorozenceké Anavy, ty jsou taky výborný, krásmě sedí, do nich být tebou, bych šla určitě :slight_smile:
26. říj 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přátelé, kamarádi .... tak gekon je vyprodán ..... a u mě bohužel neskončil, i když snaha byla :grinning:
Ale vše zlé je pro něco dobré, moc moc hezky jsem si popovídala s paní z papiliosu. No nebudu to rozvádět, ale třeba se BB objeví i jinde než na latkovkách :grinning: :grinning: :grinning:
Každopádně mám asi nový oblíbený obchůdek po tuly-tuly :dizzy_face:
Jo a nějaké další s výšivkou se snad brzy zase objeví .... tak šup registrovat se na:
http://moderni-latkove-pleny.cz/cz-texty-41.html
abyste neprošvihly newsletter :wink:
26. říj 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie - malá je úžasná modelka! A teda klika, že čekám chlapečka, bych si rvala vlasy, že motýlci nebydlí u nás :grinning:
26. říj 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a rozhodla jsem se na novoška zkusit místo IV tyto:
http://moderni-latkove-pleny.cz/cz-detail-230661-svrchni-kalhotky-zoo.html?id_varianty=69784
IV mám totiž v dost zlikvidovaném stavu, točila jsem dvoje .... :sweat_smile:
Tak snad budou dobré :confused:
26. říj 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie - gekon bohužel už fakticky nebyl, zapomněli ho stáhnout z nabídky, jinak by byl MŮŮŮŮŮŮJ :angry: :frowning2:
26. říj 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente koukám to jsi asi s paní pokecala více než já :grinning:
no ale nevím porč mě nenapadlo se zaregistrovat už před nákupem motýlků...
no zas tak o moc jsem nepřišla :wink:

já si zase zoufal ana těch látkovkách v podstatě ic z BB nemají a nakonec jsem si objednala předposlední luxusní kapsovku http://www.latkovky.cz/content/images/eshop/12042010234348/arapsberry51xgqo2ovgl-02.jpg
no ale jestli je dodělají na papilosu jedině dobře :wink: psala jsem paní že je tu po nich poptávka :sunglasses:
26. říj 2011 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silente já se na ně taky už koukal ale asi ti je nechám an kluka :wink:
26. říj 2011 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi a jaké číslo těch IB SIO jsi měla a na jak velké miminko? Já mám IB SIO S - jednou zatím, pak IB tutto a když se to zmneší tak je skoro srovnatelná s Skem určo Mkem asi má sice trochu jinak ty vložky zdají se mi zbytečně úzké - užší než u IB SIO Ska.. BG nejsou moc široké mi se tak na obrázcích jeví... na anavy kouknu
26. říj 2011 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie - no já udělala objednávku (včetně gekona) a brala jsem to jako registraci ... pak se mi to rozleželo v hlavě ... fakticky jsem se zaregistrovala .... no a pak jsem se rozhodla, že líná huba holý neštěstí a zavolala jsem, jak to mám udělat, abych o ta 3% nepřišla ....:grinning: A nakonec skoro čtvrthodinový rozhovor o plínuškách :slight_smile:
Ta BB pěkná ..... :dizzy_face:
http://www.blueberrydiapers.com/Products_3/Pocket-Diapers_2/Minky-One-Size-Cloth-Diapers_3
26. říj 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzu_elen_sofie - já už je mám objednané :grinning: Jen mě kapku mátlo to "na patentky" v názvu, když píšou, že na SZ .... a ona se dá upravit velikost těmi patentky :grinning:
26. říj 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie - IB SIO u nás ne e ....... vždy, když jsem je oblékla, byl hovňous všude :grinning:
26. říj 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie IB v esku, je fakt, že jsem je dávala, když měla malá asi 3,3 kg, což není tak málo, ale určitě by seděly i menšímu :wink:
26. říj 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi a olik tzv. svrchích pleek jsi na pidi měla než jsi přešla na větší?
26. říj 2011 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente no já se všech taky pořád na něco ptám než objednám :grinning:
26. říj 2011 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie myslíš svrchní kalhotky? ty mám troje, dávám je doposud a ještě chvíli snad vydrží, ony mají v tom zapínání docela rozpětí, aby to chvíli vydrželo, máme Thirsties, Imse Vimse a Haipa Daipa, všechny v tech nejmenších velikostech :wink:
26. říj 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi aha, tak radši se zeptám konkrétně, jaká je přesně tvá plenková výbavička :slight_smile:
26. říj 2011 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak až se tyhle plenky dostanou do ČR, tak jsem ztracena ...... tuleň je jasný ..... a ještě, že holčičku už mám odpleněnou! :grinning: I když my uvažujeme o 3 dětech :grinning:
26. říj 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@silente jé, ty jsou rozkošný :dizzy_face: Jen škoda, jsou-li to jen plenky. Dávat přes to ještě svrchňáčky by byl docela hřích...
26. říj 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 - víš, co je na nich nejhorší? JSOU TO AIO !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
26. říj 2011 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente Jééééé :dizzy_face: Já sem nebudu chodit, jinak se na těch plínkách zbankrotuju :grinning:
26. říj 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente ještě že jsi to tu s gekonem vysvětlila, už jsem chtěla vyhlásit pátrání, u koho doma že to skončil :wink:
Tuleň jako živý, až mi ho je líto, jako kdyby z něj ta plínka fakt byla... takže tuleně já radši ne :frowning2:
@romcovaklarka jó, to si stěžovalo hodně lidí :grinning:
@zuzu_elen_sofie IB jsou hodně malé, já na našeho průměrného chlapečka navlékla AIO ve vel. M naprosto v pohodě asi ve 14 dnech
26. říj 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek