• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
Maki, díky. Já PULky právě mám IV Organic a Soft a myslela jsem na nějaké ty vlňáčky nebo fleesky.
5. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
M. sice ze začátku kakal pořád a jeli jsme vlnu, ale taky BKM :wink:
5. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Flisaky mam jedny,ale skoro je nepouzivam.Ale zrovna dneska se sikly.Max ma prujem a uz sprasil dvoje Loviky,jeste jedny mam cisty,uplne se bojim mu je dat. :grinning: Prodala jsem vsechny PUL a ted nemam nic jinyho na vymenu,kdyz se prihodi takova srajda.Ach jo,ja snad budu muset koupit jeste jedny foxky nebo organiky.Kdybyste nektera prodavala nahodou XL,tak mi pisnete. :wink:
5. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
limitky ib smaozřejmě budou:slight_smile:

kyri a ty nic neprozrazuj:slight_smile:hezky at si počkají na nový web:slight_smile: už o víkendu bude spuštěn :wink:

pikitko- podobný lovíkům jsou ještě swaddlebees. Popo wollwrap 100%nebrat! imse už jsou na tom líp,ale na chodících dětech padají a josu neforemný a tlustý.spíš na noc (a to podle mě jsou zase lepší natahovací,protože nikde mimčo neotláčí)
5. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
pikitko, ja mám HD fleesáky, používam ich na noc a prevlhli mi len raz, inak držia od siedmej večera do šiestej rána :slight_smile: a mám v nich BE s bamboo hour.
Lovíky mám inak najradšej, to je fakt parádïčka!!!! Budem potrebovat ale ešte jedny, no možno pojdem do tých swb, neviete, ktoré sú lepšie?
5. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
mějte se hezky, jedu na dovču, orevoár
5. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Lus: Jdi do háje s novinkami. :grinning: Kdo na to má vydělávat? Radši se na novou bránu ani nepodívám, protože, co oko nevidí, to srdce nebolí.

Pikitko: Lidu byla první tři měsíce hodně kadící mimčo (po každém kojení) a vlňáčky bych pořád jen prala, sušila a lanolinovala.
5. čer 2009 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
matilko, podle toho na co je chceš, swb jsou dost úzké mezi nožičkama, takže na kalhotkovky s nimi bude problém, ale zas mi na omak přijdou příjemnější než lovíky :wink:
5. čer 2009 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, díky všem za rady, mám nakoupené IV bioflanel 12ks a 8 ks biofroté a vkládačky IV 5ks, tak si myslím, že by se na noc daly popř. i s vkládačkou použít i s vlňáčkama (disana natahovací) nebo jak psala matilko fleesáčkama, které jsem spíše chtěla na den. Plánuju dokoupit ještě nějaké Kikko lux Eco a bílé - nevím kolik a bambusové kikko.
5. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
novako, souhlas... taky brouzdám po bráně a to abych byla milionář :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale já v tomto případě nepláču, pač mě ta limitovaná edice IB nikterak neoslovila, CT mi přijdou hezčejší :grinning:
5. čer 2009 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, jdu si vylít žluč, už fakt prdím na impregnaci od Ulricha, impregnuju s ní rok, nebyl problém, až poslední dvě balení jsem vytočená. Lanolinu dávám dvakrát takové množství, než doporučuje na kelímku výrobce (což se pak samozřejmě i prodraží) a vlňáky vypadají, jako bych je ani nelanolinovala. Teď jsem prohmátla na sušáku várku schnoucí ze včera a cítím normálně látku, ani trochu mastnoty. Jsem si mohla ušetřit energii, a hlavně čas, kterého teď není. Definitivně přecházím na lanolin z lékárny.
5. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Napadlo mě reklamovat to u výrobce, jakože prodává šunt. Neběží mi o blbé dvě stovky, ale o princip. Huh, takhle jsem se dlouho nerozčílila:slight_smile:
5. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukam,ze mame podobny zkusenosti,s tim Ulrichem.Ja jeste v tehotenstvi,kdyz jsem kupovala plinkovou vybavu od pani dostala asi 3/4 lahvicky k velky objednavce a vydrzel mi az doted.Pak jsem koupila novou flasku a ta fakt moc nefunguje a to taky davam tuplovane... :angry:
5. čer 2009 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ok,zkusím se na toho ulricha zeptat dodavatele...
5. čer 2009 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani, pár stránek zpátky jsem taky nadávala. Přesně jde tu o princip a o čas. Já se s tím piplám a pak je to k ničemu, až lanolín z lékárny mi vlňáčky krásně promastil :dizzy_face: Na Ulricha prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojki holky, prosím radu.

klasické ba čtvercovky, lepší Kikko nebo Hypler? nebo jinný výrobce?

látkování mne nadchlo ale zatím řeším jen výbavu tuto, ještě je čas. díky
5. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Kikko Eco lux - super. Hybler nebrat ani na blinkání.
5. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
A stačily by Kikko Lux? :pensive: a dělají se i 80x80? Nebo jen blbě hledám..
5. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
dostala sem nějáké kikko bambusovky ty barevné? co ty? ptám se že se mi zdálo že Hybler jsou větší gramáži, kikko mi přišly moooc průhledné. díky
5. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Kikko lux asi stačí, ale to eco má vyšší gramáž pokud se nepletu, takže jsou lepší :wink: A jsou nebělené, takže fakt eco :slight_smile: Kikko bambusky taky dobrý, ale časem se vytahají, takže to není čtverec ale obdélník, což je dost nepraktický pro skládáná novoskladu. Ale jsou krásně barevný, to jo :slight_smile: Savost bych řekla průměr, k. lux eco je lepší :wink: Oboje dělaj myslím jen 70x70cm.
5. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Kikko je také více druhů POZOR. Ty obyčejné mají menší gramáž, ty LUX potom větší. Eco jsou jen nebělené (oproti Kikko Lux - ty jsou bělené). Hyblera jsem v počáteční nevědomosti koupila 10Ks - hrozně se srazily, jsou hrubé, už je skoro nepoužívám. Vyhozené peníze. Kdybych těď měla dělat výbavu, koupím převážně Kikko Eco lux. Bambusové jsou taky dobré (dobře sají), ale praním se vytahají na obdélník a né čtverec.Mně to tedy nevadí a myslím, že na novorozenecký sklad to je výhoda.

80x80 Kikko existuje - je to plena s potiskem.
5. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Marcelko děkuji, z diskuze už jsem vyčetla, že Hyblera nekupovat..
Ty Kikko 80x80 jsem myslela bez potisku, takže asi fakt nejsou..
A cokoliv neběleného saje víc ne?
5. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky

muzete nekdo poradit prosim...proc mi protekaji vlnacky od Disany? po prvni lanolinove kure to bylo ok ale tedkom po druhe protekaji..pritom mam jeste jine z obycejne vlny a ty neprotekaji..na obe dve pouzivam kuru Ulrich..mysela jsem ze je to tou kurou ale asi ne; mate s ni nekdo dobre zkusenosti
5. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Lus, je pátek večer, fakt ještě není víkend? Já jen že kdyby už byl zprovozněn novej web brány, tak bych měla hezčí večer :grinning:
Jinak mě se ta limit.edice IB moc nelíbí, jen ty bílo-černý asi budu muset objednat. Jen nevím, jak se mi to podaří doručit poštou tak, aby to mm neviděl, páč už teď jsem nakoupila zhruba za 12tis, plen mám až moc a...
5. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Meleri a není to fakt tou impregnací? poslední dobou na Ulrich všechny nadáváme (viz výše) :angry: Zkus lanolín z lékárny (bezvodý lanolín - adeps lanae :wink: )

Neli, když jde manža třeba do hospody nebo si nedávno koupil permanentku na hokej, tak vždycky říkám, že já nikam nechodím a že si asi budem muset koupit novou plínu :grinning: Tak mu to zkus taky tak nějak politicky vysvětlit :sunglasses:
5. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Meleri,zravna tu na Ulricha hromadne nadavame.Ale je divny,ze jedny jsou O.K.a druhy ne,to neporadim.Me teda i ten blbej Ulrich drzi na Disanach lip,nez na Lovikach,asi jak je to takova bytelna pletenina,tak to drzi docela dobre.
5. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky,

taky to nechapu....ta disana jsou nejake super kalhotky z ciste vlny...a ty druhe jsou obycejne kalhotky z normalni vlny co jsem koupila na netu...ale jestli to neni tim ze jsou nove...teda impregnovala jsem je poprve...;kdezto ta disana uz je asi potreti..
Jinak dik; Schnek mi poslala navod na ten lanolin z lekarny...zatim jsem novacek co se tyce vlnenych....

mate nekdo dobre zkusenosti s tema fleecovyma svrchnima kalhotkama? je to lepsi nez PUL a zrejme horsi nez vlna? ale zas se to asi nemusi impregnovat co?

jinak zacinam fakt byt spokojena s latkovkama a to to zezacatku fakt moc nesedelo....
5. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Meleri, flísáky prý nejsou vhodný pro sedící dítě, můžou provlhnout. Já je měla v pidi velikosti a nějak mě neuchvátily, šly z domu.
5. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Já flísáčky taky ani nebudu pořizovat, jsou asi lepší jak PUL, ale vlna je asi lepší - co mám vyčteno :wink:
5. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek