• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@boudova to záleží, kde je chceš používat. Já mám doma tu měkkou přebalovací podložku a na tom čč. Tu pěknou přebalovací jsem měla jen jednu, teď jsem ještě jednu přikoupila.
27. říj 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, a u těch BB svrchňáčků - je lepší sucháč nebo patentky?
27. říj 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jmisa díky moc, ještě by mě zajímaly reálné počty, kterých kolik atd...
vybrané jsem to měla docela podobně, jen od pohledu se mi líbí více ty wrapky a bummis(moc mě neberou ty thirsties) , žádné ze zmiňovaných jsem neviděla a neošahala, tak nevím jeslti je v nich nějaký radikální rozdíl nebo si mám vybrat prostě podle vzoru.. hlavn jak sedí kolem nožiček předpokládám hubeňoura

z AIO mám akorát zatím doma jednu pidi IB SIO velikost S, dále 1x tutto, ale nevím jak bude sedět na pidi mimi, a pár vívcevelikostních různých... pak jsem taky přemýšlela o http://www.detskeplenky.eu/latkove-pleny/grovia-new-born-aio ale tak nějka mám radši suché zipy.... dávala jste normál plenku nebo bambusovou? normální prý vydrží málo...zase nechci přebalovat co hodinu.. případně bych tam přidala co mám vyzkoušeno kikko bambus froté 30x30 na třetiny.. máte nějaké vychytávky na pidi mimi?

díííííííííííííííííky
27. říj 2011 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova já mám taky jen jednu repre, když jdeme někam mimo domov. Doma mám na přebalováku čč.
27. říj 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie mám jedny ty TB - jsou silnější, hooodně gumové z vnitřní strany. Jsou relat. velké, vel. 1 dávám doteď na čč narovno (Vítek má asi 12 kg). Na novoška spíš jen na kalhotovky, protože nemají kolem nožiček ta křidélka, tak nevím, jestli by dobře těsnily.
27. říj 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ONO TB maj velikost 0 na novorozence, ta 1 je fakt velká.

Já myslím, že ty TB i v AIO jsou víc vycpané než Grovia.
27. říj 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela TB konkrétně myslíš které? já mám v úmyslu: http://www.latkovky.cz/kapsove-AIO-pleny/TEENYFIT/ a a jejich svrchnáky nejmenší http://www.latkovky.cz/nepropustne-PUL/totsbwrap/
moje starší dcera má ve třech letech 13kg.. tak to by ve svém dvou a půl kilovém mládí měla určo velikost 1 dlouuuuuuuuuuuuuho velkou :-d
27. říj 2011 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jmisa já docel apočítám i s tím že tam budu strkat kde co je jasné že do aio grovia TB nic moc nedám navíc a k tomu mi to porteče a stejnak musím dát nový obal...proto nevím kolik svrchnáků + AIO budu celkem potřebovat nehledě na vnitřky
27. říj 2011 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie TB myslím svrchňáky
27. říj 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie já bych na novoše vzala troje svrchní PUL, ono záleží, jak často bude kadit a občas to prostě proteče, dvě jsou minimum a 3 podle mého optimálně, na starší dítě, pak už třeba stačí ty dvoje, ale s tou novošskou stoličkou.....

AIO bych koupila na parádu tak dvoje troje. V těhc TB - TeenyFit a pak Easyfit jsou už vkládačky součástí, u většiny ostatních značek se musí ještě počítat s nějakým dovycpáním, takže kupovat další konopný nebo bambusový vkládačky apod.. A dál bych se rozhodla, co bude vyhovovat.

Já jsem třeba měla i kalhotovky - Haipa daipa, nebo bambusky od Baby Lucy, Tots Bots, jako na novoška dobré, ale pak to syn hodně pročůral, tak se to s dalšíma vkládačkama cenou dostávalo na úroveň některých AIO. A stejně jsem měnila PUL u každého přebalení, aby to větralo...
27. říj 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky a máte někdo zkušenost s plenkami sweet monkey?

http://www.sweetmonkey.cz/eshop/obchod.php
27. říj 2011 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie Má je kamarádka a je s nimi moc spokojená...:slight_smile:
27. říj 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova Mě stačí 2, ale nemáme nehody, takže je peru minimálně. Při přebalování byly nehody jen cca 1. měsíc (zato jednou dostřelil z přebalováku až na zeď za vanou, což je asi metr a půl daleko :grinning: ).
27. říj 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie Taky jsem se na ně tuhle ptala a pak jsem se dozvěděla že firma sice česká je, ale šijí se stejnak v Číně..materiál nevím, zda má ty atesty...už jsem po tom pak nepátrala a rozhodla jsem se pro jistotu :sunglasses: :grinning:
27. říj 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jmisa super tak jedny totsky a jedny bummis - které ti přišly lepší? a pak ještě jedny...
pak mám z AIO - IB v Sku, dejme tomu že přiobjednám jedny TeenyFit-ty vícelikostníEasy asi nejdou nastavit na úplné pidi mimi... případně jednu grovii pidi a asi potom uvidím ni? já tipuju podle starší dcery že nám budou více pasovatnepříliš široké plenky a hlavně i podajné v rozkroku, byla drobounká...včera jsem dal apíspěvek kde jsem ji přesvědčila aby si oblékla plenku novou na mimíka - která je od 5do 7kil podle výrobce a měla ji ve svých 13Kg a 91cm dobrou...tak asi tak...budem pidi... :grinning:
27. říj 2011 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie - neznám ..... koukám na ty gumičky kolem nohaviček u těch prvních, nedokážu vidět, jak moc jsou funkční. Vypadají ale moc hezky.
27. říj 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angetha to je sice smutné a škoda, ale není to pro mě priorita, kde se šijíí....zase jako skoro jediou si ji můžu prohlédnout tu v ostravě v obchodě v bavlnce...tak jednou přemluvím manžu a sjedu tam aspoň ji ošahat mají i podložky, tak uvidím jak na mě zapůsobí...
27. říj 2011 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente no jasněěě škaredé bych si nevybrala :grinning:
já závidím těm pražákům mají tam tolik obchodů kde mohou nato koukat :wink:
tu je sem tam něco a většinou ne to co mě zajímá :-d
27. říj 2011 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 na úplné pidi mimi asi nebudou ale tak od 4 kilo asi jo....ne? :sunglasses:
27. říj 2011 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. říj 2011 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie ty svrchní TB maj asi měkčí kolem nožiček, já měla na novoška bílé a to je fakt jemné, pak ty větší jsou materiálově podobné, jen u těch nožičech jsou trochu jinak vyřešené. Stáhnout jdou oboje. Určitě bych teda začala na nejmenších velikostech.
Co se týká AIO od Tots, tak pokud to nebude čtyřkilák, tak bych šla do TeenyFitek a v těch větších bych asi zvolila novější kolekci easyFit - Rainbow, je to jemnější matroš na omak, teda ten vnější
http://www.latkovky.cz/kapsove-AIO-pleny/easyfit-onesize-aio-rainbow-novinka/

tady na dovozci je maj v těch nových barvách i TeenyFit, je to fakt jemnější
http://www.moderni-pleny.cz/store/department-40-teenyfit-vsevjednom-pro-novorozence.html - koukej, kde je označení NEW
27. říj 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jmisa díky kukala jsem :wink: škoda že tam nemají ty moje vzory ty jejich duhové jsou takové silné barvy mám radši pastelové...třebas ještě dodělají :wink: asi koupím teda po jednom svrchnáky apidi AIO tots a pak uvidím :sunglasses:
27. říj 2011 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jmisa ještě polopaticky....tak svrchní tots wrap ti přišly lepší jak bummis?
27. říj 2011 ve 22:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie no to asi nedodělají, tohle je nová kolekce,není to tak dlouho, to spíš bude něco jinšího zase :grinning:
27. říj 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie na pidi miminko asi jo, protože to nemělo tak znatelnou gumku kolem nohou. Ale pak kolem těch 4 kil už to bylo fuk :grinning:
27. říj 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie - tak u těch TB bych se u novoška bála, že proteče vaječina, pak už pohoda.
27. říj 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jmisa počkej a to je dobře že to nemělo znatelnou gumku kolem nohou? :grinning:
jako prakticky, esteticky či jak?
27. říj 2011 ve 22:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jmisa protekla ti vaječinka? :grinning: cos tam skládala novosklad, kalhotkový, na rovno asi ne že?
27. říj 2011 ve 22:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie no já měla bílé a u těch to bylo v pohodě, nic mi neproteklo, právě ta gumka nebyla tak znatelná, jak opticky, tak šla i na omak líp stahnout. Ale já teda používala hlavně čč na draka.
27. říj 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. říj 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek