• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@helulela No já taky odolám, ale nechtěla jsem. Jednovelikostní PULky a ještě na patentky bych brala... No což, aspoň ušetříme...
28. říj 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie to je škoda, že sis nevybrala, když ses na ně tak těšila.... ale ještě se nalátkuješ a nových vzorů bude :sunglasses:
28. říj 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koupím asi ty dinosauří, ale jen pokud něco prodám :slight_smile:
Nechcete někdo něco? viz. bazar :grinning:
Zítra budu ještě přidávat na bazar tři novorozenecké anavy - jsou fakt skvělý, jen na toho našeho obra koloděje, který má už 6,5 kilo moc dlouho nevydržely
pak tam ještě budu přidávat troje eskový svrchňáky - flísáčky SWB, modrý PUL HD a PUL SWB bledince modré...
28. říj 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ betelgeuzz Ahoj, tak už je to aktuální, prosím Tě, kde kupuješ žlučové mýdlo a kolik ho dáváš? Já znám jen Ulrych a to je hrozně drahé. Máme ted v podstatě všechno od zeleniny včetně mého oblečení, o plínách nemluvě:slight_smile:, ale lžička rýžového sirupu slaví úspěch, s tou sní všechno, jinak jen mrkev s rýží z obchodu.
28. říj 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie tak já myslela, že objednávat nebudu, páč mám dvoje Thirsties, ale pak jsem si uvědomila, že to je u obou velikost 2, což by na našeho novoška bylo asi moc velké :sweat_smile: - takže mi nezbývá nic jiného, než objednat!! :dizzy_face: a vzory se mi docela líbí, čekáme holčičku, taky je pravda, že pro ně je lepší výběr.
28. říj 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna ale jo, poradila. Asi půjdu taky do těch patentkových :wink:
28. říj 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkomtesa žlučové mýdlo mají v DM drogerii značka Denkt mint myslím, mají tekuté i tuhé, tuhé je podle mě lepší, stojí kolem 14,-Kč
29. říj 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna ahojky,otázka mimo plínky.myslíš,že žlučové mýdlo vypere i mrkvičku,ještě jsem neměla možnost vyzkoušet,ale holky z naší dizkuze to teď řeší...a proč si myslíš,že je lepší tuhé? Já mám tekuté a zatím používám jen na plínky...a jedno jsem vnutila babičce místo drahého vaniše...
29. říj 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkomtesa jako reruna taky kupuji v DM, používám tuhé. Srovnání s tekutým nemám, ale myslím, že tu někdo psal, že je ho větší spotřeba.
29. říj 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz
@kkomtesa já používám zatím tekuté a je ho fakt velká spotřeba, takže už jsem do zásoby koupila jen tuhé :wink:
29. říj 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já žlučové používala tuhé a spokojenost, teď jsem načala tekuté, které jsem si taky koupila a přijde mi na nic - tím tuhým když jsem fleky namydlila, tak hned částečně pouštěly a po vyprání v pračce pleny bílé, s tekutým po přemydlení se neděje nic a po vyprání pleny se žlutýma flekama :angry: - moje zkušenost...
29. říj 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rozarka65 na odolné fleky od příkrmů je super Ďáblík na skvrny, funguje i na zaprané, už mi zachránil i několik triček.
29. říj 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela děkuji...:slight_smile:
29. říj 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu se zeptat zkušenějších... chápu, že do určité míry je to i tím, co komu víc sedne... ale nevím jestli si v případě určitého druhu plenek mám vybrat zapínání na patentky nebo na suchý zip... laicky si říkám, že sucháč si přitáhnu jak budu potřebovat, že patentky jsou dané...jaký na to máte názor? díky :wink:
29. říj 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia Ahoj, suchý zip se ti časem opotřebuje, taky jak který, jak rychle...patentky jsou skoro nezničitelné.. :slight_smile: já mám výbavu tak půl na půl, přeci jen mám raději suchý zip-líp si prcka utáhnu a těch patentek je někdy tolik,že je člověk celej "upatentkovanej", zvlášť při nácviku na nočník :grinning:
29. říj 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia já zas radši patentky, sucháče často odírají bříško, hlavně u sedících a lozících dětí a jediné kvalitní mám na BB plenkách, ostatní časem už moc nesuchají.... ale zase je pravda, že je to rychlejší přebalování...
@rozarka65 mě přišla toho tekutého větší spotřeba a nebylo tolik účinné, tuhým jsem většinu fleků dostala pryč i od mrkve, ale někdy až po několikerém ručním přeprání tím žlučákem, od mrkve a banánů jsou trvanlivé skrvny...
29. říj 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanavendy
@reruna

děkuju holky... :slight_smile: BB jsou prosím jaké plenky? :slight_smile:
29. říj 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia ja mam radeji na suchac, je to jendnodussi prave diky tomu, ze si to utahnes, jak chces a je to podle me rychlejsi, ja jsem se do ted s patentkama nezkamaradila a vzdy to mam tak divne zapnute :grinning:
29. říj 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estrellita no já mám právě doma na patentky a nějak mi to nejde :grinning: :grinning: tak jsem si říkala,že si objednám se suchým zipsem a kdyby to vadilo (odřené bříško nebo tak) tak to prodám a koupím patentky...
29. říj 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia tak jsem rada, ze nejsem jedina :grinning: ale proste vzdy mi to vyje nejak podivne :sweat_smile: a odrene brisko vubec nema, tuk tuk
29. říj 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já co mám plenky na sucháč, i flísáčky, všechno v pohodě, ale svrchňáčky PULky Imse Vimse mu občas bříško odřely, už je nedávám... A plenky na patentky mám taky, Anavy a ještě BBH a dají se zapínat v pohodě :slight_smile:
@tiburcia BB budou asi blueberry
29. říj 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia Za me rozhodne patentky, suchac si malej rozepina a rychleji se opotrebovava. Na male miminko je to asi jedno. Na patentky mam PULky HD, na suchac AIO IV a Pop in (to je asi spis SIO a ty vrchni kalhotky pouzivam jako dalsi PULky na rucniky narovno, takze se tocej porad). TY PULky HD se temi patentkami prizpusobi krasne, je jich tam dost.
29. říj 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás máme sucháč a patentky nastejno... Ondra si nesundává nic, zapíná se mi obojí stejně snadno. Ale třeba dneska hlídala babička (prababička) a navzdory očekávání musela přebalit (potentil se) a do sucháčové Easy to zvládla v pohodě, patentkovou plínku by asi nezapla dobře. A taky naven mám sucháče raději, je to přecejen zaplé rychleji, zvlášť když se u toho dítě kroutí jak deset hadů.
29. říj 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia odřené bříško od sucháče jsem měla jednou.od IV-tam jsou suché zipy hodně široké,ale jinak bez problému
29. říj 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcovaklarka
@jasekd
@ivuska.h
@hanavendy

děkuju holky :slight_smile:

ještě jsem se chtěla zeptat, jestli jste zkoušely do anavy easy (vše v jednom) dávat vícevrstvé plenky, jestli to drželo, nebo to jezdilo? díky.. :slight_smile:
29. říj 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ reruna @ betelgeuzz @ michamicha Díky:slight_smile:
29. říj 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tiburcia ještě k těm sucháčům/patentkám - mně víc vyhovují sucháče. Kalhotovky na patentky, ale svrchní na sucháč.
30. říj 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, dnes mi kamaradka poslala odkaz na tyto plenky a chce slyset nejaky komentar...ja je nemam, ani jsem je nikdy nevidela, takze ji neporadim...mate je nektera z vas? http://aukro.cz/moderni-latkova-plena-babyland-2v1-i1890887645.html
30. říj 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deniskakubicek Tak jsem zkusila najít na netu nějaké zkušenosti s plínkama Babyland (v angličtině, zkus si to klidně vygooglovat) - názory jsou tak 50/50, což prý vychází z toho, že to vyrábí nějaká fabrika/y v Číně (na e-bay je prodávají cca za 5 dolarů kus), ale nemají na to žádný patent, takže se dají koupit v různé kvalitě, po světě se pohybuje řada kopií, nenajdeš k nim jediný atest. Problémy s kvalitou bývají tyto: málo sají (použitelné jen když do nich vložíš nějakou dobrou vv, ta vkládačka dodávaná s nimi moc nepobere), protýkají, PUL moc nevydrží (některé kusy začly propuštět už po jednom až pár vypráních), "divný" střih (často nesedí).
Shrnuto - kvalita odpovídá cca ceně, ale dost záleží, na jaký kus natrefíš.
30. říj 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq Dekuju moc...radeji nebrat! To je neco podbneho jako Sketch :angry:
30. říj 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek