• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
@silente vypadá dobře, my tvrdou vodu nijak nemáme, spíš průměr či měkkou. Nevm jeslti se mi to zdá ale přijde mi to drahší.. a to jsi používala i na novorozenecké vaječinky? :slight_smile: nevím jkaý je rozdíl v tabletách či prášku, jen o tekutém se většinou hovoří že je lepší při nižších teplotách já peru většinou na 40tku
31. říj 2011 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah možná zkusím ted dokud nemám novoška a uvidíme potom... to jde koupit i v tescu nebo tak? zdá se mi že jsem to někde viděla... kdysi jsem používala lovelu ale ta asi není eko vůbec..
31. říj 2011 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie - rozdíl jen v ceně, já do té tvrdé vody musela dávat mnohem víc prášku, takže když jsem si dala tu práci a spočítala náklady na jedno praní, vyhrály tablety :grinning:
S normální a měkkou vodou určitě prášek, popř. gel. To už jak Ti to vyhovuje, v oblečení mi žádný prášek nikdy nezůstával.
31. říj 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie - a používala jsem to i na vaječinu i na mrkvičku :grinning:
31. říj 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente asi to vyřeší nějka šalamounsky :grinning: koupím to až na novoška zkraje roku a ted zkusím ten rádoby eko to batole - na eko je to nějka levné..tak ypotřebuji nějkaý normální rpo nás aspon trochu eko...tak asi budu experimentovat :grinning:
31. říj 2011 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím, kolik dáváte čistého perkarbonátu na jednu pračku (4,5kg)? Chci si jej objednat, ale nevím, jak dlouho mi vydrží 1 kg, když peru obden...
A budíte miminko na přebalení, když tvrdě usne, ale je v novoskladu už přes dvě hodiny?
31. říj 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. říj 2011 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie super článek. Ale taky se mně třeba ten vítězný Qualt Excel zdá nějak levný.
31. říj 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 Já Qalt používám a jsem spokojená. Pro malou od nich mám i Batole a taky Ok. Cena je jedině výhodou.
31. říj 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27
@elaaa také peru v Batoleti a už v ničem jiném, prala jsem i v persilu sensitive, ale ten mi moc voní a pere stejně a je o dost dražší, mám batole sensitive i color a spokojenost, plenky mi ted také schnouo hůř, se nedá nic dělat, je hodně vlhko venku a i doma z toho sušení prádla

holky, jak dlouho vám schnou anavy kalhotovky jednovelikostní v tomhle počasí? mám troje už druhý den na věšáku, asi to chce odstředit na max, co?
jo a na pračce máme i různé spešl programy např. na mastné skvrny. jaký program používáte na plenky? aby to bylo na 60
31. říj 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna Neodbarvuje, přímo na tom i píšou, že je to na všechny druhy prádla.
31. říj 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h tak to měla paní v drogerii asi špatné informace, tak já ho asi přece jen koupím a vyzkouším, dík :slight_smile:
31. říj 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 já četal i tu diksuzi pod tím je to mazec, ale těžko se člověk orientuje v otm o píšou spotřebitelé a co rádoby spotřebitelé schovaní za jejich dealery... chtělo by to pozant více normálních lidí co ty prášky z rakovníka používají
31. říj 2011 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava @elaaa holky jsem ráda za vaše příspěvky, jsem docela socka takže funkčnía levný nebo nepříliš drahý prášek ocením, co je lepší gel nebo prášek? pro novoška asi gel ale na posrané plenky? a kde jste je koupily?
31. říj 2011 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h muzu tu dezinfekci pouzit i na pulky? Tehotna kamaradka ma pop-in po starsi a silene ji zapachaji, tak resi jak to "odsmradit" pred narozenim mimca.
31. říj 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie batole i excel jde koupit v tescu (nekdy), ale batole gel jsem nikde nevidela a excel maji vetsinou jen male baleni. Ale na vyzkouseni staci
31. říj 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elaaa to určitě jo, právě mě to mile překvapilo, že tak kvalitní výrobek může být tak levný :dizzy_face:
31. říj 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie Já objednávám z jejich stránek. Při nákupu za 1000 poštovné zdarma a dovezou mi to až do domu. Batole mám na bílé i barevné v gelu. Excel mám na barevné prášek (v gelu ani není) a na bílé v gelu.
31. říj 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím,co může být příčinou zatuchlých plen? Smrděly hned při vyndávání z pračky, stalo se mi to poprvé, normálně peru ob den, ale ted mi to vyšlo po dvou dnech, může to být tím?
31. říj 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi - blbej dotaz, ale dalas tam prášek? :confused: Se mi to jednou povedlo vyprat bez prášku a tedy žádnej šlágr....
31. říj 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lukava - na plenky používám normální program na 60 + extra máchání.
31. říj 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie - test hezký, ale kurnik kde je Eurona? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente jo dala, taky jsme nad tím přemýšlela :grinning: ale určitě jo...asi to budu muset hodit znova do pračky, tan smrad mi vadí
31. říj 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente nevím celkově jich tam moc nebylo, tak yje to dost let zpátky, psali že měli prachy jen na 15 testovaných položek.. tak asi tak :angry:
31. říj 2011 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava Ahoj, anavy kalhotkové odstřeďuju na 1200 otáček a suším u topení a jsou suché od rána do večera. A všeobecně peru na 60 ve slizu.
@aemmi Tím druhým dnem to asi nebude, já peru obden a občas i za 3 dny a je to v pohodě... :confused:
31. říj 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elaaa první to zkusíma pak objednám ze stránek, teďka nemám tisícovku k dispozici :unamused:
31. říj 2011 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie Jasný. Já to objednávám ještě se 2 kamoškama, proto nám to vyskočí nad 1000. Prý bývá ještě v Lídlu nebo Kauflandu. Nevím přesně. Ani jeden v okolí nemám.
31. říj 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Kauflandu Batole mají, několikakilové balení.. :wink:
31. říj 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elaaa @angetha já jsem z Ostravy, máme tu všechny ty super...hyper..., ale mám nařízen klidový režim, tak nemůžu oblétat všechny a poslat to oblítat manžela :grinning: bavme se o reálných věcech :sunglasses: za chvíli dojde v práci a musím si mezitím rozmyslet který obchod dneska navštívím, asi prubnu to tesco!
31. říj 2011 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
v práci - z práce......to je děs
31. říj 2011 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek