• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
@michamicha Já dávám, podle mě to nemá čemu vadit.
7. lis 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, co používáte místo jednorázových vlhčených ubrousků na zadeček při přebalování? Máte něco osvědčeného? Malé bambusové plenky? A kolik je toho tak potřeba? A v čem to namáčíte? Asi jen voda nestačí.......
7. lis 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova Ahoj, bambusové separačky, vozím s sebou v lahvi vodu, vyhovuje to výborně. Dřív, když často kakal, tak jsem vozila bambusky rovnou v nepromokavém pytli namočené. Mám jich asi 90, ale řekla bych, že tak půlka určitě stačí. Jsou to jen nastříhané pruhy látky. A objednala jsem si teď Medvídka od Eoné - naředí se to do spreje, mají k tomu i ubrousky vícekrát použitelné, tak to chci zkusit.
7. lis 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova Látkové ubrousky a Medvídka (http://eone.cz/product_detail.php?product_id=19407). Stříkám ze sprejové lahvičky (http://eone.cz/product_detail.php?product_id=40125) přímo na zadek.
7. lis 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkomtesa Mě ty jejich ubrousky nevyhovují, jsou jaksi moc hladké a špatně berou hovínka :grinning: Prostě se to musí utírat navíckrát, než s látkovými ubrousky.
7. lis 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dneska vrátila z nemocnice .. byla jsem tam od středy, hrozil předčasný porod, dostala jsem tři dny infuze a malá kortikoidy, dneska mě pustili a budu maximálně leežet doma a nechat se obskakovat... Budem věřit, že to vydržíme apson deset týdnů ještě - každý týden dobrýýý!!! Ať žije vodnářka!!!!!!!
7. lis 2011 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova Já používám vyřazené látkové kapesníky :grinning: a mám je v plastové krabičce, naskládané a zalité roztokem z Medvídka. Mám to vždycky tak na dva dny. Zkoušela jsem to taky stříkat na zadek z lahvičky, ale nějak mi to nevyhovovalo, steklo mu to po zadečku a ten suchej ubrousek to pak až moc vsáknul... :sweat_smile:
7. lis 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova Ta Eone lahvička je bezva a dovnitř můžeš dát cokoliv - Eone Medvídka, vodu s olejíčkem, různé bylinkové "čaje"... Na utírání my používali žínky z plínek nebo Perlan (ve zdr. potřebách), v DMku mají i nevlhčené ubrousky, nastříhanou Irmu... Doma teda umývám pod kohoutkem...
7. lis 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie Tak hlavně se šetři a mysli pozitivně... A neboj, věř, že to dotáhnete do příštího roku! Mám několik kamošek, co jim taky takto horozil předčasný porod a pak přenášeli :wink:
7. lis 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie Držte se! Ať žije Vodnářka:slight_smile:
7. lis 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek věřím, věřím, taky takové znám, ikdyž mé první dítě vyšlo v 36t a to jsme neměli diagnozu, ale zase si říkám podpořili to léčbou to předtím ne, tak se to nějka kompenzuje :wink:
7. lis 2011 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že probíráte prdelkové kapesníčky, taky jsem nad tím začala uvažovat jak to budu dělat :slight_smile:
co bambusové tenké plenky 30x30? zbytečný luxus? na cestu dát do plastové krabičky co mám z puvodních fixies ubrousků.. čím namočit to zatím nevím možností je asi hodně
7. lis 2011 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcovaklarka Já prvně položím pod zadek ubrousek, ošplíchám a pak setřu tím samým ubrouskem. Takto opakuju až do dosažení uspokojivého výsledku :grinning: Ale S kaďancema se mi nechce tento, to většinou beru rovnou do umyvadla.
7. lis 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzu_elen_sofie To mi přijde jako zbytečně velký rozměr. Jinak přeju, ať se děloha umoudří!
7. lis 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova flanelové ubrousky vyrobené ze starého pyžama :slight_smile: Máčím je ve vodě nebo občas ve vodě s medvídkem. Když je jó pokaděná, jde přímo pod kohoutek :slight_smile:
7. lis 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova Ja mam obsite ctverecky z obycejne ctvercovky, rozmer cca 18x18cm (byla to stara cc 80x80, ale uz trochu srazena). Na utirani pouzivam naredeny olej s vodou, ale doma omyvam vetsinou jen vodou.
7. lis 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h děkuji, to je fakt, že 30 je moc, no ještě to musím promyslet, šicí stroj nemám abych zapošila starou nastříhanou plenku...
7. lis 2011 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jde někde sehat snappi sponka růžová a bílá? mám dojem, že na barvy se to moc nikde neprodáváááá a já bych ráda aby mi to ladilo.... zatím mi to nehořííí...taky poštovné kvůli sponce se asi prodraží :angry: :sweat_smile:
7. lis 2011 ve 22:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie Určitě jde - já jsem tuším na latkovky.cz psala, jakou chci barvu a tu mi poslali... jen nevím, zda je bílá moc praktická...
7. lis 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie jakože na bílé plíněě zanikne nebo že se špiní?
7. lis 2011 ve 23:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova Já taky ze začátku použíívala medvídka a ubrousky od Eone, ale i tak za to člověk zaplatí a úplně eko to taky není, když se to vyhazuje. U druhého dítěte jsem používala celý přebalování bavlnění ubrousky od Imse Vimse. Na cesty jsem si jich pár namočila a nosila v taštičce na plenky od Haipa daipa. No a pak se jen vyprali a jeli jsme nanovo :wink:
8. lis 2011 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad ubrousky na zadeček - používala jsem (a zase budu) odstřižky z Irmy a Medvídka. Stříkám z lahvičky na prdýlku, ubrousky beru s plínama :slight_smile:
8. lis 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova doma beru rovnou pod kohoutek a na cesty ubrousky z DM, když je to jen občas. S Medvídkem jsem spokojená nebyla, poslala jsem ho dál.
8. lis 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie Tak především se v hromadě plín blbě hledá a toho špinění bych se taky trochu bála...
8. lis 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie Bílou mám zrovna na skladě, růžovou mívám, ale zrovna nemám.

@zuzu_elen_sofie Ty Imse mi přijdou dobré, GroVia nevím, jak budou sát, když je to skoro čistý polyester. Osobní zkušenost nemám ani s jedněma.
8. lis 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h a kolik jich tak člověk potřebuje? sem uvažovala že tři... tak možná dvě růžové a jednu bílou... nijak mi to nehoří tak bych si počkala až budou :wink:
8. lis 2011 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie Pokud jsi člověk, který takovou drobnou věc snadno někde založí, pořiď si jich víc. Já mám dvě a používám jen jednu.
8. lis 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@herminka tak to budou asi tři minimum :grinning:
8. lis 2011 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek