• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. května 2017 
@zuzu_elen_sofie já jsem pořídila dvě na mimčo a jedna se mi už roztrhla. Nevím jestli ji moc natahuji, nebo jsem měla štěstí na nějakou nekvalitní, u Ali my vydržela dýl. :unamused:
8. lis 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...kdyby měl někdo zájem, růžové plínky.. :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=54666
8. lis 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie - jámám 3 a je to akorát :grinning:

@betelgeuzz - to jsou ty "nové" snapky, jak se o nich říká, že míň vydrží ? :confused:
8. lis 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie Minimálně dvě! Mně se už jedna někam ztratila a tak trnu, kdy rupne ta druhá... A pokud máš daleko shop, tak klidně tři.

Jinak děs, ty dnešní snapky, ta naše je tupá jak hrom a to mám půlku plín nesnapkovacích :angry: Eště že přecházíme dost na plíny narovno, jinak by se mi to teda prodražilo...
8. lis 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente Rozhodně jsou horší - tupá, natahuju ji fakt optrně a zlehýnka. Když vezmu, že u D. jsem měla dvě a používala je nonstop 7-8 měsíců, tak tahle toho nevydrží ani půlku...
8. lis 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek - no já právě na konci září na veletrhu koukala na snapky a přišly mi divné ... paní u stánku ale vůbec netušila, jestli je to ta nová várka a čím se liší od staré :rolling_eyes: Každopádně jsem je nebrala. Mám ještě po malé, tak to neřeším, i když u jedné mám jedno očko ruplé, ale dá se to :slight_smile:
8. lis 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente asi jo, kupovala jsem ji v srpnu. :unamused: Naštěstí to i bez toho ouška jde. Ale jak píše @maly_prcek u první jsem jednu používala několik měsíců.
8. lis 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie Já mám 2, kupovala jsem ještě když jsme čekali Klárku, nepoužívám je teda nějak extra moc, ale jsou funkční a neztratila jsem je nikdy :slight_smile:
8. lis 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek
@silente Když ono je to teď takové nejasné s dodavateli, jsou asi tři, co jsou "výhradní dovozci" zaručeně pravých snapek a čert ví, které jsou vlastně ty pravé a jestli ty vůbec jsou v té kvalitě, jak dřív...
8. lis 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
TO JSTE MĚ TEDA POTĚŠILY S TĚMI SPONKAMI, TEĎ JSEM Z TOHO JELEN :-d
8. lis 2011 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na webu výrobce je jako prodejce v ČR uvedena HAIPA-DAIPA, ty, co prodává Medley mají jiné barvy a nejsou vůbec nijak zabalené, žádný návod, nic.
8. lis 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oskarkova - u HD jsem na ně právě koukala :grinning: Prostě ty staré jsou takové pružnější, na omak jakoby měkčí .. ale jak to poznat na netu fakt nevím :grinning:
8. lis 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oskarkova Kde jsi to na tom webu našla? Já to tam nemůžu najít... A výrobci jsem ohledně toho před časem psala mail, bohužel mi neodepsali...
8. lis 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Tady: http://www.snappi.co.za/worldwideDistributors.html
To by měly být stránky výrobce, http://www.snappibaby.com/ je prodejce pro USA a další oblasti
8. lis 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo ale kupovat tři snapky z usa to neprojde :grinning:
8. lis 2011 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h já si radši počkám jestli ti ty růžové někdy dojdou - může být? Dáš mi vědět?
8. lis 2011 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie Já teď v dohledné době objednávat nebudu, zatím mám na skladě dost, až na ty růžové, no...
8. lis 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za tipy holky!!!
8. lis 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h oká popátrám jinde :wink:
9. lis 2011 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. lis 2011 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. lis 2011 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie Kdybys chtěla nějaké malé svrchňáčky a máš ráda flísáčky, tak tu dvoje prodávám : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49646654&tab=8 :wink:
9. lis 2011 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie ty BL fix velikost XS mám, ještě je stále používám.
10. lis 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz a jak to sedí je to spíš štíhlejší nebo jak bys je popsala? jsou a pidi mimi? do 3kil? jsou to dobré svrchňáky?
10. lis 2011 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek děkuji , jsem spíšna pulky moc tomu flísu nevěřím - no nemám zatím vlastí zkušenost to je pravda
10. lis 2011 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie já je dávám na novosklad, kdysi jsem tu dávala i fotku v nich. Oni nejsou do 3 kg, jsou 2,5- 5,5 kg. Jsem s nima spokojená, a na to, že je to celkem na krátko, je to i dobrá cena. V některých obchodech je mají ještě v modrozelené.
10. lis 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz a jak jsou asi široké v rozkroku - jsou spíš podajnější nebo pevné v tom rozkroku? kolemnožiček to neuteče?
10. lis 2011 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie Chceš je změřit? Na ten novosklad mi sedí akorát. Mají křidýlka, zatím neprotekly. Jestli jsou poddajnější, nebo pevné, moc nevím, s čím srovnávat. U první jsem měla oblíbenější IV, vnitřek není tak igelitový, ale zase začnou dřív zasmrádat. U IV jsou už sucháče v dost špatným stavu, tak je mám jako záložní a používám teď převážně ty BL a jsem spokojená.
10. lis 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz imse mi přijdou podle obrázku mohutnější a širší v rozkroku je to tak? některé plenky se mi zdá že se ten rozkrok jakby nepřizpůsobí a jiné se podají více tomu rozkroku miminka..
10. lis 2011 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky svrchňáky BAMBINO MIO ano nebo ne? :slight_smile: Díky! :slight_smile:
11. lis 2011 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek