• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
Lucinečko, Raady, díky za tipy, tak jsem mu dala BE s tou vkládačkou na knoflíky, co u toho byla a přes to jsem dala flísáčky, tak doufám, že v noci nebudu muset převlékat. Do plenky jsem ho zapla, ale nám ty sucháče vycházely přes sebe, tak jsem musela dát jeden nahoru a druhý dolu, doufám, že to udrží :sweat_smile:, má mezi nožičkami pěknej ranec, rozdíl od hnusky. vlňáčky už mám objednané :slight_smile:
Khamoro, taky mám PULky od Bambinexu, rostoucí, jsem s nimi spokojená, jsou úzké mezi nožičkama, ale taky se mi stalo, že prosákly přes švy, že byly zvrchu vlhké (ona ta jedna čtvercovka uvnitř taky byla pěkně nacucaná), ale jinak jsou fakt dobré, tedy ale nevím, jestli by zakryly BE XL, to musím zkusit :slight_smile: , jinak sucháče mají fakt super, s tím souhlasím :wink:
7. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za názory :wink:
8. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Khamoro, já mám taky mozillu a kamarádí s novou Bránou úplně perfektně :wink: Co máš za verzi?
8. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme mozilu 2
8. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Lus, nová brána super. teda aspoň na první omrk :slight_smile: , líbí se mi to filtrování podle výrobců a výrobků, hodně se to zpřehlednilo :dizzy_face: Pochvaly!!!!!!!!!!!!!!!!!
8. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
prosím, pomůžete mi? Můj mrňous má 6 měsíců a je to velmi čiperné dítko...už leze a zkouší to i čtyřech...
Látkovala jsem, když byl o dost menší...ale protože jsem neznala Koníka, tak mě to moc nechytlo...malý byl pořád počúraný a protivný, tak jsem přešla na eko Alany. Ale teď když už má bobky se to tak nějak seběhlo, že jsem se začala zajímat o BKM. Taky bych zas chtěla začít látkovat. Mám doma Kikko vv č.1 asi 20 ks a IV PUL vel. S (ale ty už má na těsno :grinning:). Už 2 dny tady studuju vaše látkové výbavy, až mi z toho jde hlava kolem :grinning:.
Potřebovali bychom něco super savého, dále řeším patentky či SZ a určitě vlňáčky. A prosím ještě poradit s velikostí...Šimi je dlouhá svalnatá nudlička...má 7 kg a 70 cm (dlouhé tělíčko a kratší nožky).
Daly by se zařadit do toho mého nového látkování nějak vv,ať je ještě využiju? Ještě mám BI HHS, ale ty má volné kolem nožiček...tak nevím. :frowning2:
8. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak opruzena prdka uz je o dost lepsi, uff.. a hysterak male je konecne fuc. uz jsem z toho mela vcera bolehlav :sweat_smile:

ja mam taky mozilu, verzi 3 a brana se taky sem tam nekamaradi.. ale prolitla jsem ji uz skoro celou durch a libi!! :dizzy_face: jen se mi zase smazala objednavka, nez jsem dokojila emmcu.. :frowning2: lus, nebude tam nejaka moznost ulozit si vybrane zbozi?
8. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si na bráně cvičně naházala zboží do košíčku..a zděsila jsem se :grinning: Budu muset ještě počkat
8. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nemáte některá disaní celulozový separačky? zajímaly by mě rozměry... popo jsou nějaký hrozně velký a když je střihnu na půl, tak zas malý. no, takže je stříhám na nějakej rozměr vyhovující, ale je s tím moc práce.... :rolling_eyes:
8. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Khamoro, tak si zkus stáhnout nejnovější verzi, já mám 3 a Brána fachčí :wink: Nebo je prý dobrý prohlížeč Google Chrome...
8. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysinko, díky, ale my máme i explorera a navíc na té mozile je to spíš kosmetický problém, než, že by to nefungovalo. Já chtěla jen informovat Lus
8. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
khamoro-zkus to udělat shoftem a pak reload stránek..takto s emi to podařilo opravit..ale přepošlu to ještě programátorovi,díky

a díky moc za pochvaly!!!:slight_smile::slight_smile: je to ale ještě makačka,než tam bude všechno:slight_smile:
8. čer 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, nevěděla jsem na jakou diskuzi se obrátit a tady to pořád žije :slight_smile:
Máte někdo zkušenost se 100% vlněným body z Hmka. Jaké je třeba v porovnání s engelem?
8. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jeste jsem se chtela zeptat ohledne obleceni pro mimi ve spojitosti s latkovkami, lze davat treba bodycka, dupacky, puncochy, kalhoty apod. normalni velikosti nebo je treba vetsi kvuli velikosti tech latkovych plenek? Vim, ze existuji nejake ty prodluzovaky na body, ale kdyz me se to moc nelibi... ?
8. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomanko, porvnání nemám, ale to HM mi přijde fajn, mám pro oba i stepláčkama a celkem u nás frčí :wink: od Engela mám od gedren tepláčky a ty jsou super, M. nosí převážně je, ty můžu doporučit. Oproti těm HM jsou tlustější a mají na nožiškách lem, že se nevyhrnujou :wink:
8. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lynn,toto je snad pěkný,ne?:-

http://www.branakdetem.cz/extendor-k-prodlouzeni-body-barevny-1ks.htm

ale jinak je lepší kupovat o velikost větší.hlavně bodíčka.
Nebo mít mini plínky,jako josu Itti bitti
8. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lynn, Kajkulka má 4mesiace takmer a nosíme oblečenie zhruba 3-6mesiacov a niečo aj 6-9 mesiacov :grinning: je pravda, že ona je teda dosť veľké dieťatko. Už som ale konečne kúpila extendor a paráda!!! Vytiahla som aj bodýčka, čo sú od 0-3mesiacov :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus, máte ještě MNM kalhoty se vzorem retro 3-6/9m? na tom novým webu nejsou :confused:
8. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, DÍKY. Narazila jsem na něj na MMB, tak do něho asi půjdu.
lynn77, extendor je dooost dobrej :wink: a praktickej a neviditelnej pod oblečením. Velká spokojenost.
Lus, chválím nové "webovky" :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já vím, že nic a nikdo není dokonalý, ale já už dnes musela na bránu poslat trošku peprnější mail... ve vší slušnosti, ale musela... Už 10 dní mám zaplacenou objednávku, stále žádný balíček ani mail, že to třeba bude déle a až dnes, když jsem tam napsala, jak to vypadá, mi bylo odepsáno, že nastaly komplikace a že některé zboží není (ale já ho mám zaplacené a hlavně proč mi to nikdo nedá vědět)...
No, budu to přičítat zmatku kolem nového webu, ale za sebe musím říct, že leč zboží na bráně miluju, tak mi ještě nikdy nepřišlo vše, co jsem si objednala:frowning2: Snad to na nových stránkách bude hned vidět, co je a co není skladem, případně kdy to bude :wink:
Přitom mi nejde o rychlost, jen o tu komunikaci, abych věděla na čem jsem...
Safra a já se tak na ty černobílý legs a zelený HHS těšila :grinning: :grinning: tak musím zase vybrat něco jinýho... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek-napiš prosím mail na rpodejnu,holky se mrknou.
MNM ještě není naházený celý.
9. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat-aha,tos byla ty:slight_smile:napíšu ti teda do ip a ne do mailu:slight_smile:
9. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkicko, zeptej se víc konkrétně....:wink:
co chceš kupovat? savou plenku? nějaký PULky a jedny vlňáčky?
savá plena je např. bamboo extra - vhodná na noc, nebo je tu i téma "nejlepší látkovka na noc" (tak nějak:wink:)
PULky na 7kg mimi - bych vzala možná už Lka ( iv organic), nebo Mka thirsties
vlňáčky můžeš vzít natahovací, pokud máš kalhotkový plíny, líp se s nima manipuluje na akčnim děcku, nebo ke čtvercovkám loveybums nebo swadlebees...

já se teď zjara zase vrátila k LVB a jsem spokojená, ani ty druky mi nevadí...
a J dneska rozepnul Thirsties a sundal to i s plenou (počůranou) :grinning: , asi se rozhodl začít se přebalovat :sweat_smile:
9. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonul, třeba se rozhodl, že už pleny nechce, že chce čůrat na nočník:grinning:
Lus, díky :wink:
9. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a na tu Bamboo extra na noc dáváte co? Dovnitř třeba prefold a na ně? Nebo je to jedno?
9. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus, dík, napíšu

kat, dovnitř zatím nedávám nic, přes BI vlňáky vel M :wink:
9. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dovnitř bamboo hour, ven natahovací vlňáčky homemade
9. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dovnitř prefold nebo twofold navrch natahovací Disany. Natahovací vlňáčky jsou nejlepší.

Lus: Napadlo mne, že by bylo fajn, dopsat k objednávkám větičku něco ve stylu - Pokud si vyberete platbu předem na účet, počkejte na potvrzení objednávky od nás. Některé zboží (hlavně v akcích) už může být vyprodané. Nevím, teď jsem to jen plácla. Jde mi o to, aby lidi nezaplatili objednávku a pak nezjistili, že některé zboží už není.
PS: Brána je moc hezká!!!
9. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lus, ja se ted chystam taky na objednavku a snad mi tam holky neco nechaly :slight_smile:
Jen se primlouvam k novemu webu, aby se dalo ulozit zbozi v kosiku. Pak by to uz nemelo chybu.
Mohla bych si tma prihazovat v prubehu dne a pak to v klidu odeslat :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat ja davam dovnitr Bamboo hour a navrch Disaní natahovaci vlnaky a parada. :wink:
Lynn,extendor je jeden z nejlepsich vynalezu!!! :grinning:
9. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek