• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
Holky :frowning2: Zas se mi dneska Lukáš 2x pročural :frowning2: Měl čč na dvanáctiny a lovíky, plínu měl na sobě hodinu a zas to proteklo přesně v prostřed. Už fakt nevím co s tím. Prosím vás poraďte. Přece neodepíšu vlňáky a nebudu dávat jen pulky. :cry: Myslíte že ty vv vydrží víc než jedna vysokogramážní čč? Já fakt nevím, to ho mám přebalovat každou půlhodinu? On už i tak u toho dělá cirkus a je to nadlidskej výkon ho nějak zpacifikovat aby těch 5 min vydržel...
9. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, asi už jsi to tu řešila, ale co používáš za impregnaci? Zkoušela jsi problémovou partii popatlat čistým lanolinem přímo z kelímku? Co popisuješ, se mi stalo jen jednou, a to jsem měla Lovíky blbě (=slabě) naipmregnované...

Holky, kdo máte CT...dají se vykuchat stejně jako IB? Tj. že se můžou měnit jen střeva? Nebo je to tam napevno přišité? Zamilovala jsem se do těch modrých maskáčových, ale nechce se mi je kupovat, pokud nebudou využitelné i jako svrchňáky...
9. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
mysinko u CT je velká vkládačka na patentky a malá je jen na volno,takže no problem :grinning:
9. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Shit, takže 500 neušetřím :angry: :grinning:
9. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
A to jsem si celou dobu, co jste tu objednávaly CT, říkala, jak jsem děsně imunní, že to jako mám zvládnuté a že už žádné další plenky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
luci, a jak vypadá plína? je durch? zkus dát 2 a uvidíš? já skládala O. čč tak, že jsem skládala jak na 12iny, aletu yspodní polovinu jsem přeložila ještě napůl (tu spodní část jsem zahrnula vepředu jak vv na sklad pro chlapečka), takže vepředu to mělo víc vrstev :wink:
9. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
mysi :grinning: mě dneska přišla BG AIO S, zatím se mi líbí, je jak ta BBH minkee, akorát mi přijde, že je užší kolem nožečiek, resp. nejde mi utáhnout v pase tolik,a bych neměla pocit, že by to M. škrtilo... tak uvidíme :wink:
9. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ale promyslela jsem jednu věc a sice, že prodám jedny australské mešavice... nejspíš zelené...kdo by měl zájem, písněte do IP. Jsou použité asi 5x, cenu bych viděla tak na 350 i s poštou...
9. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Mysi, používám lanolín z lékárny, vlňáčky lepí krásně. Měla jsem je v lázni teda jen 2 hodiny a ne celou noc (že by to bylo tím?) ale jak říkám, mazlavý jsou fakt dobře, líp neý ulrich.

Schneku, plína byla durch, dala by se ždímat. Zkusím ju složit vepředu jak píšeš, už jsem nad tím přemýšlela.

Jo a Mysi, CT se dají ty vkládačky oddělat, ale jako IB to není, protože my teda máme mokrou i celou plínu pod vkládačkama, po oddělání těch vkládaček totiž nezůstanou jen kalhotky jako u IB, ale celá plína, něco jako australský mešavky, akorát u CT nedáváš vkládačku dovnitř kapsy ale na plínu. Ale já mám CT ráda, je to hezká a savá plína :slight_smile:
9. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, Luci, díky...ušetřila jsi mi 500,- :grinning: Mně totiž na těch AM vadí, že se to pere celé...prostě IB vedou a jen tak něco je nepřekoná :wink:

K těm vlňáčkům...zkus je vyláznit přes noc a uvidíš...nevím, jestli to může být příčina, ale za pokus nic nedáš :wink:
9. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nám ještě spodek CT nezmoknul :slight_smile: ale ty vkládačky by se daly ždímat :grinning:
9. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě AM vyhovují, ale vaše opěvování IB mě bude stát minimálně 460,-, ne-li ještě 200,- za náhradní střeva. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Aby to nedopadlo jako s TB FT. Raklamace byla úspěšná, zítra místo nich budu mít HD Pastelky a dvě další vkládačky. :wink:
9. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani, tak to máš fajn, já mám asi fakt uchcaný dítě :grinning: Nedávno pročural i AM ale asi to bylo křivým pinďou :wink: Jinak AM mám ráda, jak jsem jim ze začátku nemohla přijít na chuť tak teď je oceňuju jako fakt mega super savou plínu, na dlouhý cesty a tak. IB jsou ale nej, to je fakt :dizzy_face:
9. čer 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
mám ráda AM i IB, AM bych řekla, že víc nacucne, IB je zase skladnější tím, že stačí nabarat střeva, oboje má svý :wink:

takže CT má jádro a přes ještě vkládačky, chápu dobře?
9. čer 2009 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj, CT má jádro i vkládačky :wink:
9. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak uvidíme na konci srpna, to se na bránu asi podívám, jestli by třeba mami (babička) nepustila chlup, já už do toho další kačky vrážet nechci :wink:
9. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky už se snažím odolávat, bo útrata za plíny se vyšplhala do astronomických rozměrů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem si myslela, že objednám CT ale asi tedy půjdu do dvou IB...jenže CT jsou jednovelikostní.. :pensive:
9. čer 2009 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
angheto, IB vel. M je u nás taky jednovelikostní :grinning:
9. čer 2009 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo tak to jo..
9. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Angetho, my zas máme IB L od nějakých 6 kg, Mka jsem neměla tak nevím, třeba by mu byly i ty, ale na mě působily hrozně prťavě.
9. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Já budu mít M..tak na novoška určitě budou :slight_smile:
9. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, to určitě :slight_smile: Sama přemýšlím že si pak na druhý aspoň jedny Mka pořídím a budu do nich dávat Lkový střeva :wink:
9. čer 2009 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky help, ve vašem plenkovém slovníčku nemůžu najít AM, IB,CT. Hlava si s tím neví rady :slight_smile:
9. čer 2009 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Pikitko koukni se na první stránku..
ale AM bude Australská Mešavice
IB - Itti Bitt
CT - Cushies Tushies
9. čer 2009 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě vám to musím napsat sem - dnes jsme "zabodovali" s mešavejma - u mudr. i v práci :dizzy_face: takže i Ti, kteří si ťukali na čelo, když se dozvěděli, že chcem látkovat čučeli jak buci :sweat_smile:
9. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, máte některá zkušenosti s TB AIO?
9. čer 2009 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, mám titul, teda ofiko ještě ne, ale to přijde, ostatním studujícím držím palce :wink:

myslím, že za ten stres se budu muset nějak odměnit, ale mám několik favoritů v aio plínách a nemůžu si vybrat, rozhodně mezi ně patří CT, nebo další IB sio nebo se mi docela líbí SWB, ale už si nepamatuji vaše reference, můžete mi někdo připomenout? díky
9. čer 2009 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, tak to moc gratuluji a sup si kup, teda potomkovi plinusi :dizzy_face:
Ja pred chvili odeslala objednavku a cekam na CT a natahovaci disany :sunglasses:
SWB mam, ale jeste jsem nedala, aby mi je nepokadil :grinning:
9. čer 2009 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi velká gratulace! Závidím že to máš za sebou, mě to čeká v pátek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek