• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
ahoj holky, prodávám větší část látkové výbavy, většina jen vypraná, pár kousků třikrát vyzkoušeno. Cena dohodou, uvádím jen cenu pořizovací. Foto můžu zaslat na vyžádání.
Plenky:
Bum genius – SIO – limetka – 485 Kč (původní cena)
Bum genius – SIO – limetka – 485 Kč (původní cena)
Bum genius – SIO – světle modrá – 485 Kč (původní cena)
Bum genius – SIO – světle modrá – 485 Kč (původní cena)
Bum genius – SIO – mentolová – 485 Kč (původní cena)
Bum genius – SIO – limitovaná edice – světle/tmavě modrá – 520 Kč (původní cena)
Bum genius – SIO – limitovaná edice – černo/bílá – 520 Kč (původní cena)
Anavy – SIO – oranžová – 465 Kč (původní cena)
Anavy – SIO – oranžová – 465 Kč (původní cena)
Anavy – SIO – modrá – 465 Kč (původní cena)
Anavy – SIO – zelená – 465 Kč (původní cena)
Anavy – SIO – čokoládová – 465 Kč (původní cena)
Baby Lucy Velour – M/L – modrá – 250 Kč (původní cena)
Baby Lucy Velour – M/L – mentolová – 250 Kč (původní cena)
Baby Lucy Velour – M/L – mentolová – 250 Kč (původní cena)
Easyfit Totsbots – AIO – cherrylicious (třešňová) – 520 Kč (původní cena)
Easyfit Totsbots – SIO – žlutá/bílý puntík – 490 Kč (původní cena)
Magic Baby Behind – AIO – modrá – 420 Kč (původní cena)
Magic Baby Behind – AIO – modrá – 420 Kč (původní cena)
Blueberry – SIO – bílá/hnědý, modrý, béžový puntík – 620 Kč (původní cena)
Blueberry – SIO - hnědá/mentolový puntík – 620 Kč (původní cena)
Flip – SIO – zelená – 480 Kč (původní cena)
Lollipop Pop'n'Gro Onesize – SIO – zelená – 480 Kč (původní cena)
Lollipop Pop'n'Gro Onesize – SIO – tyrkysová – 480 Kč (původní cena)
Vkládačky:
Anavy – vkládačka malá – 5ks – 70 Kč (původní cena)
Vkládačka bambus froté malá – 10 ks – původní cenu neznám
Vkládačka bambus froté velká – 10 ks – původní cenu neznám
Svrchní kalhotky:
Thirsties PUL – one size – stromečky – 370 Kč (původní cena)
Thirsties PUL – one size – proužky – 370 Kč (původní cena)
Thirsties PUL – one size – modré – 360 Kč (původní cena)
Totsbots Fleece Wrap – size 0 – červené – 300 Kč (původní cena)
Baby Behind PUL – žluté – 300 Kč (původní cena)
12. led 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcovaklarka a ten flis peres na kolik stupnu? na 60? 95 by asi neprezil, ze? :unamused:
13. led 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h prosím, které jsi tu doporučovala vlňáky disana? pletené neby ty látkové? psala jsi přímo "neprůstřelné"... :grinning: :grinning: tak mě to zaujalo, mě vlňáky pořád provlhají :frowning2: :frowning2: první měsíc byly super, ale teď to stojí za prd...
13. led 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xmarg04 co znamená SIO, prosím? :slight_smile:
13. led 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk Já bych řekla, že SIO je snap-in-one, tedy jako vše v jednom (AIO), jen to není sešitý dohromady, ale ta savá část se do kalhotek vpíná patentky. Výhodou je, že pak plínka rychleji schne, než klasická AIO.
13. led 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Třeba je to podnět k rozvoji Tvého podnikání - udělat nějaký děsně prďácký látkovky, co splňujou široké balení... všichni se snaží být co nejmenší apod. a najednou člověk přijde s opakem :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katyxq jeee, dekuju , to bude asi ono :slight_smile:
13. led 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk Ty pletené natahovací, ty druhé nemám osobně vyzkoušené.
13. led 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. led 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie @ivuska.h to ale neni vůbec blbej nápad :wink:, co já bych za něco podobnýho dala, když jsem to musela řešit.. Jinak nebojte, nás toho zbavili za šest týdnů (nález IIa+ IIa-), takže u vás to třeba půjde ještě rychleji :slight_smile:. Ale je to hrozná pakárna na to pořád myslet, jak to nejlíp zabalit. Já to řešila s pediatrou skoro každou návštěvu.. jsem tam vítězoslavně něco přinesla a ona na to koukla a říkala.. hmmm, dobrý, ale málo pevný, málo široký, apod.
13. led 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem prave povesila prvni varku pradla pranou ve slizu....a ja nevim, zda se mi, ze to smrdi...jako by se ten smrad moci nevypral... :unamused: :unamused:
13. led 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk to se ti asi zdá, jestli jsi do ted prala v prášku :wink: jestli to máš pověšené v místnosti, tak tam pokud možno hodně větrej :wink:
13. led 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
K těm kyčlím, Tomík měl stejný nález. Dávala jsem mu od šesti týdnů do 4 měsíců jen one size anavy + svrchní kalhotky a na noc navíc ještě přes pyžamko one size popolinku http://www.thewashablenappy.co.uk/shop/Nappies%20and%20Wraps/popolini_one.htm
Ve 4 měsících měl již kyčle v normě. U Marka to bylo to samé.
13. led 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak za peníze, které dostal A.k Vánocům, jsem mu koupila kalhotovky od Anavy, těšila jsem se, až je testnem a teď jsem pěkně naštvaná. Ty plenky mají 1 velkou chybu - jsou děsně návykový :sunglasses: Dala jsem jí na noc a po 6 hodinách nebyly provlhlé ještě ani ty kalhotky. A to máme učuránka... Ach jo... To jsem chtěla, aby mě látkování moc nestálo a takhle... Už mlsně koukám po dalších... Jinak souhlas s @rebelie, ty široké by se určo osvěčily :wink:
13. led 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk Peru ho na 60, s plínkama.
13. led 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa Anooooo přidávám se ke stížnosti. Chtěla jsem ušetřit a místo toho bych nejradši měla samé anavy :angry: :grinning:
13. led 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcovaklarka @mmiirrkkaa přesně přesně :grinning:, jen já teda měla anavy už od těhotenství, neboť mi byly dostatečně vychváleny i předvedeny látkující kamarádkou :slight_smile:. Čekám, až nepojedeme tolik v novoskladu a hodlám ještě přikoupit (no.. možná ani nevydržim do tý doby :grinning:).
A dobrej byl náš kamarád, co u nás byl na návštěvě, chtěl vědět, jak vypadají ty zázračný látkovky a po osahání anavy prohlásil, že z tohohle materiálu chce trenky :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky, potřebovala bych poradit s výběrem vlňáků. Zatím používáme Disany na noc, ale jelikož malej už kadí jen jednou za 2 dny, začala bych s vlňáky i přes den. Chtěla bych nějaký než jsou ty Disany a aby dobře udržely plínu narovno. Doporučily byste mi nějaký?
13. led 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk SIO je snap in one, jako AIO, ale neni to sesite dohromady, takze vrch plenky jde pouzit vickrat...
13. led 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ty kalhotkové anavy, na které tu slyším samou chválu, to jsou ty, co se na ně nosí ještě nějaké svrchňáčky, nebo to jsou aio? Díky
13. led 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Svrchňáčky. Ale jsou i Anavy Easy a ty jsou AIO.
13. led 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk K tomu praní ve slizu - mně se to ze začátku taky zdálo, že to smrdí, ale myslím, že to bylo proto, že necítíš ten parfém pracího prostředku. Ale jestli máš pochybnosti, tak to očuchej ještě až to uschne :slight_smile:
13. led 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcovaklarka s tím slizem taky souhlasím.. napřed jsem z toho byla taková špatná, že to je divně cítit a teď jsem naopak špatná z prášků, že to hrozně moc voní :slight_smile: @janakkk neboj, ono až to uschne, tak to tak mýdlově cítit nebude.., doufám, že tě to neodradí :slight_smile:
13. led 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Ano, přesně. Vytáhla jsem kombinézku, kterou jsem měla vypranou ve skříni ještě v Lovele a malej mi teď od ní celej voní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. led 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila jojo, to jsou ty na svrchňáčky (pokaždý je mi teda líto je na ně dávat, maj fakt super vzory :slight_smile: ).. ale i anavy easy jsou super (ty ale používám jen svátečně nebo když potřebuju někde rychle přebalit (třeba v zimě v lese :grinning: ) ).
13. led 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi
@romcovaklarka
@mahafi no, už to schne, tak je to uz lepsi :slight_smile: ...mozna ho zkusim dat priste vic, mame dost tvrdou vodu :slight_smile:
13. led 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
látkařky, prosím vás, chci koupit shorties od babyidea, dcera má ve dvou měsících něco málo pod 6 kg, jakou byste vzaly velikost? Uvažuju, jestli neskočit rovnou na L, což? Díky moc
13. led 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maskacka ahoj, nemam vyzkousene, ale ty M by asi nemela na dlouho...
13. led 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi já taky nerada voňavé prádlo a manžel jo, finguju to tak, že mu trička po uschnutí postříkám máchadlem v rozprašovači na kytky. Nejlíp voní prádlo od sluníčka :dizzy_face: a některé věci prostě voní bavlnou. To mám ráda.
14. led 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 ahoj, u mě z vlňáků zatím vedou BI shorties, ale pravdaže držet čč na rovno jsem po nich nikdy nechtěla... ale jsou mi příjemný, velikost je rostoucí, takže i přes tu cenu se vyplatěj... ne teda že by nikdy neprotekly, když má Kuba výživnou noc, tak je stejně někdy durch... ještě mám jedny od paní za šijemdětem.cz, ale ty jsou řidší, i když jinak taky parádní, rozhodně ne na noc...
14. led 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek