• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@kkomtesa - čůrání Ti nezachytí nic, to je technicky nemožné ..... v plavečkách jde opravdu jen o zachycení stolice.
19. led 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna gratuluju k odplenění. Marek je teď asi tři týdny taky bez plen, nedávám mu je ani na odpolední spaní, zatím to bylo bez nehod. Na noc teda ano. Cestuje po našich postelích a nechtěla by se mi převlékat naše postel. Ráno se mi ale zdá plínka suchá (dávám papírovou) a pak načůrá plný nočník, párkrát se už i nad ránem na čůrání vzbudil.
Jinak pokud budeš prodávat Bluberry/SWB kapsovky, tak bych si je asi koupila :wink:
@helulela zkusila bych opraváře popohnat praním plín, na toho našeho to vždycky zabralo a za dvě hodiny u nás zvonil. :grinning:
19. led 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. led 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonkapomenka - pokud malej nosí normálně bavlněné oblečení bez reakce, je to zvláštní. Prášek jsi na ně používala jako na oblečení nebo jiný? Dávala jsi separačku?
19. led 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcovaklarka Koukám, taky jste měli kvasinku, já hned po 6 ti nedělí, takže jsme si to bolestivý kojení pěkně protáhla :confounded:
19. led 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l a já bych tu holku hodila do "tématu" nespolehlivé nicky, nebo tak nějak, to fakt naštve :rolling_eyes:
19. led 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkomtesa jojo, takové plavečky my máme. Je to normálně "plavková" látka a v rozkroku je všitá taková vložka, která nasaje to čůrání. Jako jestli to propustí ven, to nevím, ve vodě se to těžko pozná, a na suchu jsem zatím nikdy nepozorovala, že by jí to po vyčůrání teklo po nožičkách, tak nevím. A pak se ty plavečky normálně vyperou. Kupovala je ale tchýně a nevím, kde je sehnala. Každopádně existují :wink:
19. led 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. led 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente prasek jsem davala uplne stejnej jak na obleceni ja si spise myslim ze mu vadil ten moc na tele
19. led 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonkapomenka na látkové plenky můžete přejít i teď, podle mě pozdě není, oba kluci se odplenkovali až po 2.roce, takže je určitě využiješ a kdybyste to zvládli dříve, tak je prodáš nebo necháš na druhé dítě
@ladida.l pošlu ti pak IP, BB mám dvoje, každou jinou...
19. led 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna jsem potencionální zájemce o plenky :grinning:
19. led 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andelka Díky. Plavky, co máme, tak zachytí kakání, ale v bazénu mi řekli do telefonu, že berou děti s plavečkami pokud mají vložku, tak jsem si myslela, že jsou nějaké plavky, které mají ještě nějaké vycpání, co nasákne nějakou moč (pleny do vody taky všechnu moč nevezmou).
19. led 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkomtesa já bych řekla že na normálním bazéně mysleli ty jednorázové papírové, většina maminek má tyhle, tedy pleny do vody, vyloženě plavky by asi chtěli po starších dětech.
19. led 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 Děkuju, ptala jsem se, ale nemají vložku. Máš ještě na těch plavkách cedulku, že bys mi napsala výrobce?
19. led 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l opravář už tu byl a můžeme dál vesele látkovat :wink:
@ilonkapomenka určitě má cenu látkovky zkusit i později. Když už máš starší dítko, vzala bych na ozkoušení vícevrstevné bambusové Anavy vel. M, dobrá cena, výborná funkčnost http://www.anavy.cz/anavy/eshop/1-1-Latkove-pleny/9-2-Vicevrstve-plenky a dvoje PUL svrchní kalhotky a separačky. Když vám bude látkování vyhovovat, rozšíříte výbavičku.
19. led 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonkapomenka Ty vícevrtsvé bambusky od Anavy mohu jen doporučit...
19. led 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonkapomenka Přidávám se k ódě na bambusové vícevrstvé Anavy :sunglasses:

Holky, trochu OT- mám problém s tím, že mi malá (9m) nechce nic pít kromě MM a sice jí, ale vždy chce i dokojit. Jsm už dost unavená a potřebovala bych kojení omezit i z jiného důvodu- budeme se stěhovat do muslimské změ a nedovedu si představit jak bych tam časté kojení přes den praktikovala. Proti rannímu a večernímu, případně ještě polednímu nic nemám :slight_smile:. Myslíte že na ni spěchám? Jídelníček : ráno kojím, dopoledne svačina -ožužlá chlebovou kůrku nebo rohlík, pokusím se dát pít vodu. Ovoce nechce. V poledne sní misku zeleniny s masem, včera jedla hezky i vařenou zeleninu na kousky. Zapije MM, vodu odmítá. Svačina MM, nic jiného nechce. Večeře kaše, zapije MM, vodu nechce. Potom ještě jedno kojení kolem 22h.
Co vy na to? Jak to denní kojení trochu omezit?
19. led 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkomtesa no ale ta vlozka v plaveckach ti stejne nasaje prvotne tu vodu z bazenu, kdyz se mimco vycura, tak toho uz moc nenasaji a je vcelku jedno, jeslti je to papirovka nebo latkove plavecky. Curani z vetsiny jde proste do vody, hlavne jde o to kakani. Teda musim rict, ze pozadavky bazenu jsou zvlastni, u nas na plavani stacily plavecky ciste z plavkoviny, ale aby byly padnouci, aby zachytily bobek. Sama pani mi rekla, ze deti ve vode moc necuraji a kdyz, tak se s tim proste pocita, je technicky nemozne tomu zabranit.
19. led 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonkapomenka Přidávám taky ještě jeden naprostý souhlas s úžasností bambusových vv Anavy. Teď to tady vypadá, jako bysme tady byly všechny jejich dealerky :grinning:.
A za nás k tomu navíc doporučuju PULky Haipa-Daipa.
19. led 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana potom, co Vítek začal jíst slušnou porci, už jsem kojení nenabízela. Ale on se ho ani nijak nedožadoval, takže jsme s tím neměli problém. Počítám, že máte tři příkrmy, to mi přijde akorát. Já přestala kojit v 8 měsících, UM dostával k snídani, odpolední svačině a jednou v noci.... To bude změna takové stěhování...
19. led 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana do muslimské země?? :confused: Tak to tě obdivuju, tam by mě nikdo nedostal ani za nic. Mám averzi ke všemu, co zavání islámem...hrozný to náboženství :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq jj, to už tu vypadá hodně dlouho :grinning: Až se někdy stydím tu značku zas psát :wink:
19. led 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 Jen na dva roky, to počítám nějak vydržím, i kdyby se mi tam nelíbilo :slight_smile:. Ale oni jsou Arabové hodně rodinně založení a co se dětí týče tak je tam vyžití dost dobré, jen si budu muset zvyknout na mešitu za barákem a na to vedro.
19. led 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Asi teda budu drsnější a zkusím nenakojit, ona se toho MM právě nechce vzdát. Já bych ráda jen omezila, ale jestli to nepůjde jinak, odstavím :confused: .
19. led 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mám nový účet místo Lusinta /nějak to admini zkomplikovali tím přesunutím na MK a MK Pro)
Jen jsem chtěla upozornit na spešl slevu v bráně 20% na veškerý skladový zásoby. platí v prodejnách i v eshopu:slight_smile:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000123821587&ref=tn_tnmn#!/pages/wwwbranakdetemcz/110408944543
19. led 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Nějak to tu nedočítám, ale koukám, že se tu hromadně pěly ódy na vv anavy, tak se přidávám :grinning: A zahrnuju i další sortiment :slight_smile:
19. led 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana máš dubňátko - závisláčka, jo? Já moc neporadím, u nás obě dvě, jakmile zjistily, že se dá jíst něco lepšího, tak o denní kojení přestaly jevit zájem, prý ztráta času :wink: Šarlotu nekojím přes den tak dva týdny, předtím jsem se jí vnucovala na odpo svačinu... Ona je už nadšená i z bílého jogurtu, o ovoci nemluvě, takže OK. Já bych to možná nechala až na místě, pokud se budete stěhovat brzo, ať má v tom zmatku aspoň něco jistý :wink:
19. led 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lus2 jéé, to jsem měla vědět dřív. Já před 2 dny zrovna objednávala jinde...
19. led 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana jestli mluvíš o té menší osmiměsíční, tak mi připadá ještě malá. Marek taky prakticky do roka nic kromě mm nejedl. Pak se nějak rozjedl sám a ve 14 měsících jsme přestala kojit. Každé dítě je asi jiné.
20. led 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek