• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
kdybyste věděy, jak vám závidím, že už končíte, já ještě rok (díky svojí lenosti a blbosti). Půlku státnic už sice mám ale kéž bych už měla před tou druhou. Kdybych nebyla tele, už jsem rok Bc. Evi, moc gratuluju :slight_smile:
9. čer 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek, to chce prostě svůj čas, jsem čtyřletý obor dělala osm let :grinning:
9. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a díky moc za gratulace

Luci, v pátek na tebe budeme myslet, na nás byly moc hodné (jsme tam měly samý ženský), tak držím palce, abys to měla taky tak :wink:
9. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, jo, tak tos mě asi dostala :wink: já jdu zítra, sice jenom na zkoušku, ale stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schneku, tak držíme palce na zítra, stejně jsi dobrá se dvěma dětma :wink:

Evi díky, budu palce potřebovat :slight_smile:
9. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no každopádně jsem naprosto pochopila, proč takový ty hodně zaměstnaný matky nechtějí látkovat, protože jak jsem se učila, tak jsem nic neřešila, po pěti dnech došly plíny a dítě bylo dnes v moltexkách, no už se to pere, budou dvě pračky, do jedný jsem to nevměstnala
9. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to já plíny zvládám prát, je to takovej relax. Spíš domácnost pociťuje nedostatek mýho času a je tu bordel jako v tanku :sweat_smile: Se těším jak to tu pak debordelizuju :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, dobrá... no... ani ne :sweat_smile: moc toho neumím :pensive:
9. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím dobrá v tom že si na to troufneš. Já nemít takovej konec do konce tak jsem se na to asi vyprdla.
9. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
opr. kousek do konce :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, naprosto rozumím, teď taky o reklamách pomalu dávám byt do pořádku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Evi a já se o reklamách učím :grinning:
holky, co ty swb aio, máte někdo? napište někdo, že jsou dobrý, ať si ji můžu koupit, z jejich vlňáků jsem unešená
9. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, s O. jsem otěhotněla tak, že se narodil na konci 3. ročníku, nastoupila jsem 4. a v půlce spadla zpátky do 3. Pak jsem otěhpotněla s M. s tím, že to akorát tak bude na státnice a zase prd, nezapsali mě do 4., že mám moc restů, takže ještě jednou repete :sweat_smile: už to mám taky kousíček, jenom se k tomu konci pořád nemůlžu dohrabat :grinning:

pleny zvládám, zítra jedeme půl a půl, O. moltex, M. látku :wink:
9. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, gratulace :wink:
Co studuješ? Teda, co jsi studovala? :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schneku mně to těhotenství vyšlo právě úplně báječně, že jsem neztratila vůbec nic a školu končím v termínu. Tak jen aby to finále vyšlo :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn, já už jsem na škole profláknutá, kdo slyší jméno, ten už ví :grinning:
9. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tam taky známá firma, jezdím tam zásadně s kočárem, i na jedný zkoušce mi seděl Luky na klíně :grinning:
9. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonulah, tak jsem se mrkla na bránu a začala slintat...už chápu, proč všechny látkujete :grinning:
objednala jsem si IV PUL a vlňáčky vel. L....měla jsem už s nimi zkušenost a mrňousovi dobře seděly...chci do nich dát vv...pak jsem taky neodolala IB sio...jsou prostě náááádherný...tak ať mám jedny parádní...a zkusila jsem jedny TB Organic...tak uvidím, jak mu padnou a zkusím je dát do IV...SWB se mi taky moc líbily...tak snad příště...a budu asi taky pilně zkoušet...až mi pošlou penízky za zlomenou nožičku :grinning: :grinning: :grinning:
vlňáčky na noc dám za úkol babi...moc díky za tipy :wink: :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, taky gratulace :grinning:
holky, vezmete mě do party? :grinning: taky studuju...sice výšku už mám...ale potřebovala jsem si dodělat další spešl střední...přesněji konzervatoř :slight_smile: ...tak studium v poho, mám jen pár předmětů...ale to cvičení...mám 2 nástroje...varhany a klavír...a to fakt nestíhám :frowning2:
9. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, vítej spolutrpitelko :grinning:
9. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkicka :grinning: to fakt obdivuju, si jasně pamatuju budík na klavíru a musela jsem cvičit než začal zvonit :angry:

myši, je ze mě úča, těch malejch díťat prvostupňovejch
9. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, mně na jedné zkoušce profka chovala Matýska na klíně a točila se s ním na židli :grinning:
9. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, a dali jste to vědět předem, že tam jdete s dítětem? jak na to vyuč. reagovali?
9. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se dopředu dovolila, protože jsem dlouho dopředu věděla, že neseženu hlídání. Vyučující byla naprosto v pohodě a dokonce bych řekla ráda...má podobně starého vnuka, takže se fakt chovala jako babička :wink:
9. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, posielam mega gratuláciu, ja študovať 8rokov, tak s tým dávno seknem, ja som školu dokončila len vďaka tomu, že som neprepadla a tak nejak sa zviezla až ku koncu, na štátniciach už bola so mnou aj Kajkulka, akurát som o nej ešte nevedela :slight_smile:
9. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schneku já dopředu taky většinou hlásila že přijdu i se synem, ale jak byl se mnou na zkoušce tak to jsem neoznámila, jen jsem se zkoušejícího zeptala jestli mě vezme hned, ale se synem, nebo až za půl hodiny, kdy dojde kámoška a vzal mě hned :slight_smile:
9. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ráda bych se zbavila dvou plínuší. Nějak mi tu už dlouho leží naprosto nevyužité, navíc jsou uvnitř fleesové, což jak jsem později zjistila není nic pro nás:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22295821&tab=11
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22295545&tab=11

Cena je tam sice uvedená, ale nabídněte za kolik byste je někdo vzal. Určitě se domluvíme.
9. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýý, tak prý jde hlasovat víckrát, třeba po hodině nebo tak, tak prosíme o Váš hlas, se na nás pořád jedno mimi dotahuje :grinning:
http://boleslavsky.denik.cz/miminka/mimi2220090605.html
Moc díky :grinning:
9. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, je tu někde téma o látkových vložkách?
9. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek