• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
@joohana no, je fakt že jsem Danymu zavedla od 7měsíce ovoce na svačinu a od 8m jogurt na dopolední svačinu i proto, abych nemusela přes den moc kojit, hlavně venku nebo na návštěvě, navíc byla zrovna zima..i aby ho mohl někdo pohlídat. Kojila jsem nad ránem, ráno, po obědě, večer a před spaním. A sem tam ještě jendou v noci když se vzbudil. kojit doma mi nevadilo, v 1roce jsme měli už jen ranní a večerní, takže v klidu doma v posteli.
Jo a pití jsem mu začala nabízet do 8měsíce a než pochopil co se s tím má dělat, nebo než měl potřebu, tak to trvalo snad přes dva měsíce. Rozpil se pořádně až kolem roku, jinak dal tak 50-10ml a ještě bryndal.

@lus2 taky jsem zrovna včera objednala jinde :sweat_smile:
20. led 2012 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@lus2 jé, škoda, že jsem to nevěděla včera :sweat_smile:
20. led 2012 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, máte zkušenost se svchňáčky GroVia?
20. led 2012 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@ladida.l No já mám i jednu tříletou která kdybych ji neodstavila v roce tak nejspíš dodnes žije na MM :grinning: . Podle váhy teda drobek není, má 15,5kg, ale je to žížala a snídá mlíko, svačí půl banánu, obědvá když jí chutná tak půl talíře polívky, když nechutná tak nic. Odpolední svačina rohlík, občas ji ukecám na sýr k němu, večeří mlíko.
Asi je fakt že je ještě malá, ale přijde mi že by aspoň po některých příkrmech to MM vynechat mohla :confused: .
20. led 2012 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilonkapomenka pampersky sem neměla ráda byly čímsi navoňané a dozelena... zkus huggies ted sou na ně akce v letáku sem to viděla..
20. led 2012 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzu_elen_sofie JJ souhlas, pěkně smrdí. Né nadarmo je to "hnuska" :slight_smile:
Jinak díky za upozornění na slevu na Bráně - už mám objednáno (jak jinak než Anavy :slight_smile:
20. led 2012 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@schnek nosí je můj starší. Krásné, štíhlé svrchňáčky, na plíny narovno. Kalhotovku do nich nenarveš, jsou úzké mezi nožičkami a hodně vykrojené. Orig. připínací vnitřky do nich nemám.
20. led 2012 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, kdyš si ted objednám na Bráně Anavy - holčičí vzor, tak bude překvápko, co mi dorazí?
20. led 2012 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@elaaa přesně tak :wink:
20. led 2012 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@helulela Ajaj. Nemám ráda růžovou. :grinning:
A co ten omezený počet slevových kupónů? Hraje to nějakou roli?
20. led 2012 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@elaaa Musím říct, že z toho mám právě trochu strach.. :unamused: , aby mi nepřišly nějaká růžová kytičkatá :grinning:, já jsem psáíš na zvířátka :wink: asi anavy objednám až pak v jejich e-shopu.., i když těch 20% je faaakt lákavejch
20. led 2012 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@mahafi mně přišla zvířátková, když jsem objednávala "neutrální", ale i tak je to sázka do loterie
20. led 2012 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@elaaa ahaaaa a toho omezení jem si nevšimla :grinning:
20. led 2012 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@helulela Tak to je fakt, na neutrálních se nedá nic zkazit :slight_smile:, to přijddou buď zvířátka nebo nějaký proužky nebo puntíky a nic z toho neva :slight_smile:.., tak jo.. přesvědčila jsi mě :grinning:
20. led 2012 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@mahafi zkus napsat zvířátkovou do poznámky, když budou mít, proč by ti ji nedali
20. led 2012 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@helulela Přesně tak jsem to udělala :slight_smile:, jsem zvědavá, co nakonec přijde :slight_smile:, ale tak ono je to stejně pod svrchňákama tak je to vlastně fuk :slight_smile: (až na ty růžový a kytičkatý :grinning:)
20. led 2012 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak vám teda pěkně děkuju za info o té akci na Bráně, jsem lehčí o dva litry :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2012 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@romcovaklarka ale necelou pětistovku jsi ušetřila :grinning:
@mahafi jasně, růžový kytičkatý řvou i přes kalhotky :wink:
20. led 2012 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@helulela To jo, ale tuhle logiku prostě manželovi nevysvětlím :grinning: Ne, ale už se těším, pět nových anaviček, pojeďte k mamince holky moje :dizzy_face: A hlavně jsem si to rozumně odůvodnila: jedem za tři neděle na hory na 3 dny a bude hlídat tchýně, takže potřebuju víc plenek, které jsou jednoduché na obsluhu a hlavně které se všechny zapínají stejně - neexistuje, abych ji učila přebalovat do 4 různých typů :sweat_smile:
20. led 2012 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@mahafi Počkej co máš proti růžovým plenkám? Sam má asi tři :grinning:
20. led 2012 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@romcovaklarka ale pro nás to zní rozumně :slight_smile:
@mahafi taky se přiznám, že Adíka ladím nenápadně do růžova - má jednu růžovo-šedé proužky a ještě jsem chtěla vlčí máky :zipper_mouth:
20. led 2012 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@helulela
@romcovaklarka No já se přiznám.. taky mi růžová přestává vadit, ale jen určitý odstíny a typy.. takže když nevím, co tam namixujou, tak radši píšu NE růžovou :wink:. Jinak já jsem taky koupila 2 růžový AIO na bazárku a jedna má dokonce i ty vlčí máky :grinning:, ale celou vlčomákovou.. to bych asi nedala.. :grinning:. Jinak ta šedorůžové proužky je fakt pěkná a už jsem na ní taky koukala.. :wink:. Jinak přesně.. jsem lehčí o dva litry :grinning: (a nějaký drobný)
20. led 2012 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem taky objednala 2 holčičí Anavy a do poznámky nejlépe kytičky :slight_smile: To já zas můžu, asi nějaká otupělost nebo co :slight_smile:
20. led 2012 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mahafi No já mám ty růžový hlavně z bazárku, pásla jsem po jakýchkoli anavy za dobrou cenu, barva mi byla fuk :grinning:
20. led 2012 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@helulela dík. Uvažuju nad nima právě na doma na rovný plínky :wink:
20. led 2012 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Vidítě a já zrovna tu bílou s vlčími máky mám a jak nemám ráda růžovou, tak tato se mi líbila. Ale je taky z bazarum, takže vyhrála cena. :grinning:
Já bohužel zapomněla do poznámky něco napsat, tak bojím bojím. Myslíte, že by se mohlo stát, že pošlou 4 stejné? Snad ne, že?
20. led 2012 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Já když sháněla Anavy po bazarech tak jsem taky vzala Sakuru s kytkama, ale je červená, chlapeček to přežije..Ale jinak jsem koupila 3 nové klučičí :dizzy_face: a růžovou po holčičce si na chlapečka nechám, je mi líto jí prodat :sunglasses:
20. led 2012 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@marky27 Děkuju, našla jsem je u jiné firmy na skladě, a taky jsem objevila tyhle: http://www.malvik.cz/Vse-ke-koupani/kojenecke-plavky/Pop-n-Gro-Plenkove-plavky - to by možná taky šlo?
20. led 2012 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@sussanah Jo, s tím počítám, jde mi hlavně o to, když před bazénem jsme ještě na suchu, to je třeba 15-20 minut, tak abych nemusela utírat, a abych ho nemusela do plavek oblékat na poslední chvíli, na to by to mělo stačit.
20. led 2012 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkomtesa určitě :wink:
20. led 2012 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek