• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
Holky,perkarbonát by nemel vyzrat barvu z barevného prádla, že ne? :slight_smile:
21. led 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vložila jsem nějaké plenky do bazárku, tak jestli chcete, tak se mrkněte. L. už si pěkně sám chodí na nočníček a dokonce i na WC ve stoje už se povedlo, tak je to paráda a plenky jsou jen na spaní a to už budu dávat papírovky, určtitě sem občas ještě nakouknu, třeba budu moct něco poradit :slight_smile:
21. led 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk Bacha, podle mě by mohl...
21. led 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna Už jsem mrkla :dizzy_face:
21. led 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
perkarbonát by se neměl používat na barevné prádlo, je to bělidlo ....
21. led 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna a nebo si pořiď třetě, ať máš co látkovat
21. led 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romcovaklarka
@baronek dobře,zkusim to napřed opatrně :slight_smile:
21. led 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l no možná kdybych měla o 5 let méně, tak bych uvažovala, že si za těch 5 let třeba to třetí ještě pořídím, ale teď mi stačí ti dva moji loupežníci a popravdě se mi teď docela už ulevilo, že mám odplenkováno :sweat_smile:
22. led 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna gratuluji k téměř odplenkování :slight_smile: doufám že se toho za pár let taky dočkám, a aspoň půlka by se mohla odplínkovat v létě :grinning: Na bazárek jsem mrkla :wink:
22. led 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silente Hlásím se s dojmy - máme tyto kalhotky (tedy, možná bez toho stříbra, jsou starší, z druhé ruky) http://obchod.rozalia.cz/zbozi.php?id=1353-kalhotky-ortopedicke-s-nanocasticemi-stribra - jsme s nimi celkem spokojení, velkou výhodou je, že dítě nemá zadek jako obr, neleží z kopce, nožky drží hodně od sebe, dají se obléct přes oblečení... nevýhoda - oblečeš-li je na holou kůži (přes plenku, pod dupačky či overal), tak trochu otlačují nožky... Takže v souhrnu je to podle mě dobrá varianta, jak zajistit široké balení... jo a ještě výhoda - daj se snadno a rychle sundat, takže je třeba sundavám na kojení, při kterém nám překáží...
@ivuska.h Prosím Tě, proč přesně se nesmí kalhotovky Anavy sušit na topení? Já je tam totiž samozřejmě suším (na tyčovém radiátoru v koupelně), a když jsem si teď koupila nové, tak jsem si přečetla, že to nemám dělat...
22. led 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie - super! Díky za recenzci! Tak to jdu mrknout po bazárkách ... u nás předepisují široké balení taky jak na běžícím pásu :unamused:
22. led 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente ještě je nějaká firma marwel, nebo tak nějak a ty jejich kalhotky ti může doktorka předepsat a hradí je pojišťovna... ale po bazárcích jich taky bude spousta...
22. led 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie - asi vezmu tady od paní http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=50257805&tab=5
má i další věcičky, co se mi hodí ... :grinning:
22. led 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente to jsou přesně ty, co máme...
22. led 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rebelie - parááááda :slight_smile: Tak a už jsou moje :grinning:
22. led 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie Já suším anavy taky na topení, když je potřebuju rychle. Jsou jenom pak trochu hrubší, takže se potřebují víc promuchlat, aby změkly. Jinak podle mě se můžou. Ale jsem zvědavá, co řekne @ivuska.h .
22. led 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romcovaklarka @rebelie to bude asi kvůli gumičkám
22. led 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna paráda, taky se už těším, až se zadaří aspoň u jednoho :slight_smile:
22. led 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rebelie :grinning: tak to jsme na tom stejně. Já plenky na topení dosušuji, včetně anav a teď na nových jsem se dočetla, že se to nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalhotovky jsem vždy taky házela na topení ... a čč taky ..... :sweat_smile:
22. led 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente čč nám tedy na topení strašně hrubnou, takže ty dáváme na půdu... jenže čč uschne rychle kdekoliv, zatímco kalhotovky bych mimo topení sušila fakt dva dny, a to by ztratili mnoho ze svých kouzel...
@helulela Jj, napadlo mě to... předpokládám, že uvnitř je asi lastin a doufám, že to vydrží... Kalhotovky dávám jen na to topení v koupelně, které nehřeje tolik... bambusové vv dávám i na normální radiátor (ale v těch samozřejmě nejsou gumičky vůbec).
22. led 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie Ano, je to kvůli lastinu, přecejen teplota topení je dost těžko odhadnutelná, proto tam píšu na "horkém", na vlažném či teplém klidně :grinning: Lastin moc nemá rád natahování zatepla a netuším, co by udělal při vyloženě vysoké teplotě, takže projistotu.
22. led 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jo, tak to jo. Já to suším v koupelně na teplém žebříčku, tak to by mělo být v pohodě.
22. led 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Je mi jasné, proč to tam jako výrobce máš, spíš jsem se chtěla přeptat, jak moc je to "vážné"... na horké to nedávám a ten "žebřík" v koupelně budu tedy používat i nadále, neb mi to umožňuje ty plínky používat častěji, což je docela velká výhoda... Díky moc za upřesnění.
@romcovaklarka Nápodobně...
22. led 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, dcerka se mi trochu osypala, takže jsem pár dnů používala papírovky, kdyby to byla třeba kombinace nočního čůrání a pracího prášku. Dneska po koupání objevila plný šuplík plínek a dostala záchvat radosti, všechny si je vyndala a nanosila do postele, nedala je z ruky. Prostě ty hebké barevné chlupaté plenky miluje :dizzy_face:
Osypaná je pořád, ale to jí už nemůžu udělat, že bych jí je zase schovala :grinning:
22. led 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie No vážné to není :grinning: Stejně bych v případě reklamace neměla jak dokázat, že to někdo sušil na topení a proto se to stalo... Já ostatně ani přesně nevím, kolik ten lastin snese a kolik už ne, nedělala jsem s tím experimenty.
22. led 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h ja myslim, ze lastin prezije lecos, ja davam pliny do susicky na extra dry a ted u tchanovcu i na topeni a porad vse ok.
22. led 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Leccos jo, ale všechno ne :frowning2: Na třech plínách používaných skoro 2 roky, z toho rok a půl sušičkované, mi lastin odešel. Ale ne tak, že by praskl, on se prostě jakoby vypařil, když jsem plínky rozpárala, byly tam jen takové pidi slepené cucky čehosi.
22. led 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h aha.. No my mame susicku zatim jen zhruba 8m z toho plinky susim jen ted ty 4m s malym, takze to asi neni reprezentativni vzorek.. Takze teda mam je radeji veset a do susicky jen obcas na zmeknuti?
22. led 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek