• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@michamicha V obchodě bohužel nevím, ale tady ho mají velmi levně, takže se vyplatí: http://www.fichema.cz/ekologicke-prani-cisteni-perkarbonat-sodny-c-37_54_53.html
1. únor 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha já ho kupovala na mimibazaru, ptž tam je podle mě nejnižší poštovný :slight_smile:
2. únor 2012 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha v DM drogerii
2. únor 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ta knizka od Fořta je Aby dětem chutnalo? diky :slight_smile:
2. únor 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná že jsem "objevila Ameriku" až teď, ale narazila jsem na obchod plenkarna tecka cz. V ponděli večer jsem si objednala, v úterý zaplatila a ve středu večer už jsem věšela vypraný pleny doma na sušák. Brala jsem 4ks kalhotovek a za poštu jsem platila 55Kč, což mě přijemně překvapilo.
2. únor 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna dík, se tam odpoledne pořádně podívám a nevíš jak se to jmenuje nebo jak to vypadá? já v DMku kupovala akorát bělidlo od Ecoveru, ale to na pleny nechci používat
2. únor 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk Jojo, to je ona.. já to teda ani nedočetla, už na to nemám sílu :grinning:.

@michamicha Myslím, že se to jmenje fleckensaltz (sůl na skvrny, neumím německy, tak jsem to možná nepřepsala správně :slight_smile: ).
2. únor 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha je to značka Denkmit a je to sůl na skvrny v takové malé bílé krabičce, modrý nápis, nebylo to nijak drahé, ale už nevím cenu, kupuju tam i žlučové mýdlo tuhé Denkmit. Ta sůl na skvrny by měla snad být to, co myslíš....
2. únor 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi
@reruna aha, tak žlučový mýdlo tam kupuju, tak díky moc, to už budu vědět kde to mají :wink: i když jestli je to malá krabička, tak to asi moc dlouho nevydrží :sweat_smile: se kouknu ještě v jedné drogerii (taková ta stará "komunistická") :sweat_smile: třeba by tam měli ten perkarbonát co mám teď doma :wink:
2. únor 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha akorát ta sůl na skvrny není čistý perkarbonát, obsahuje ho asi 30 %.
2. únor 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi diky, ja to zkusim precist :wink: :grinning: :grinning:
2. únor 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk Zkus :slight_smile:, ale myslím, že jsou i přínosnější knížky :slight_smile:, kamarádka mi včera něco ukazovala (od portálu), vypadalo to dobře, ale jak se to jmenuje, jsem si neopsala (jsem si myslela, že je to tak snadnej název, že netřeba psát, že :grinning:), zkusím to najít, až slečna usne :slight_smile:.
2. únor 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi díky, nechám si poradit :slight_smile:
2. únor 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz aha, tak to teda asi nechci :frowning2:
2. únor 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk Zrovna jsem ti šla psát, že jsem to našla :grinning:, jojo, tohle. Akorát já jsem to jen včera zběžně prolistovala, ještě to nemám doma (takže kavlitu zatím neposoudím), ale tvářilo se to na mě líp než Fořt :slight_smile: (ta kamarádka říkala, že fořta přečetla a že ho odnesla do sběru, tímhle se snad plus mínus prý dá řídit). Ale myslím, že @ivuska.h říkala, že je na výživu pes, třeba má nějakou lepší radu? (taky si ráda nechám poradit, trochu v tom tápu :frowning2: ).
2. únor 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi U mě je to takový kompromis, z každého jsem si vzala něco.

http://www.kosmas.cz/knihy/161305/bio-dite/
http://www.kosmas.cz/knihy/157903/radost-ze-zdravych-deti-dvd/ -- neleknout se řečí v úvodu o energii potravin, to moc nežeru, ale jinak to smysl dává a jsou tam dobré "alternativní" recepty.

S tou výhradou, že dětem maso dávám, ale jen cca 2x týdně, mlíko mají taky.
2. únor 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Jééé díky, ty knížky vypadají dobře :slight_smile:, objednám a přihodím k tomu i tu portálovou a zas bude po večerech co číst :grinning:. no energie potravin.., to je na mě už moc alternativní :grinning:.Tu Strnadelovou jsem už od někoho slyšela chválit :slight_smile:. Omouvám se za neplenkové téma :sweat_smile:
2. únor 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h díky za tipy :wink:
2. únor 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím, kdo perete v Batoleti - jste spokojený? Na sliz se necítím, ořechům nevěřím, v akci jsem koupila Persil Sensitiv a je to navoněný, jak kdybych vykradla parfumerii, takže mi tak nějak nejlíp vychází Batole - mám ráda gely, takže bych asi koupila tekuté... Jenže u výrobce musím nakoupit za 900Kč, abych měla poštovný zdarma, což je celkem velký nákup na to, abych zjistila, že to pere blbě... a nikde v okolí ho nemají a taky už je to dost akutní, dochází nám prášek :slight_smile:.
2. únor 2012 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie Já vyzkoušela práškovou Lovelu, práškové Batole, sliz, tekutý Ecover a nejvíc spokojená jsem byla s Batoletem...
3. únor 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie Tak i já peru asi měsíc v Batoleti. Koupila jsem ho v Globusu, kde byl minulý měsíc v akci v rámci Mimiklubu. Střídám práškový i gelový, s oběma jsem spokojená. Zdá se mi, že z práškového to prádlo více voní, ale je to možná dávkováním. Každopádně je mi ta vůně příjemná. Takže asi u Batolete zůstanu :dizzy_face:
3. únor 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie Taky peru malé v Batoleti (gel) a nám v Excelu (na bílé gel, na barevné v prášku). S oběma jsem moc spokojená. Koupila jsem si i něco na na ádobí, úklid podlah a se vším spokojenost. Skoro to nevoní, jen tak nepatrně citronově.
Viděla jsem ho v Tescu.
Dřív jsem právala v Persilu a ted k tomu čichnu a je mi zle. Jak si ten čich rychle navykl na nepřeparfémované věci.

Akorát jsme dostali od tchýně k Vánocům jakejsi sajratj na provonění prádla do skříně. :grinning: Asi ji málo voníme. :grinning: I nerozbalený přes obla nám teď "vyvoňuje" WC. :wink:
3. únor 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie Taky jsem s Batoletem (gel) spokojená, pere podle mě srovnatelně třeba s tím Persilem, kterej je fakt šíleně navoněnej. Ještě to střídám s gelem Ulrich, ten nevoní teda vůbec.
3. únor 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky perem v Excelu, batoleti prášku i gelu - a taky mám pocit že prášek batole více voní - ale asi i více pere řekla bych. Onehda v nějakém testu i vyšlo, že to dávkování prášku stačí mnohem menší a pere i možná lépe - tak zkoušej.. kupovala jsem v tescu i v globusu..
3. únor 2012 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu nejspíš výjimka - mně příjemně voní Persil Sensitive prášek i gel. Batole mám prášek a plíny jsou z něj rozhodně voňavější než z Persilu, pere ale hezky.
3. únor 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem prala ze začátku v Persilu sensitive a voněl mi příjemně. Pak jsem začala malýmu prát ve slizu a nejdřív jsem byla v šoku, že to vůbec nevoní. Dokonce se mi z toho důvodu ze začátku i zdálo, že prádlo smrdí (nesmrdělo - jen nevonělo). No a nedávno jsem malému dala povlečení, které jsem měla složené ve skříni a vyprané ještě od tehdy v tom Senzitivu a úplně mě ráno omejvali, jak byl z toho malej navoněnej :sweat_smile: Takže je to strašně o zvyk. Ale s tím, jak pral, jsem teda byla spokojená, ale to dneska se slizem a žlučákem a solí na fleky jsem spokojená taky a ještě v létě, až se bude sušit na sluníčku, to bude balada :slight_smile:
3. únor 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já peru v persilu sensitive a jak to čtu, tak musím vyzkoušet to batole :slight_smile:
3. únor 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc za reference... musíme tedy zkusit Tesco, zda tam to Batole mají (do Globusu se fakt nedostaneme)... nebo rovnou objednám a přinejhorším pak odprodám dál... Ještě mě zajímalo, zda používáte Batole, nebo Batole Sensitiv? Mají obojí - intuitivně bych brala spíš Sensitiv, ale těžko říct... Jo a je to tedy tak, že Batole nevoní tak intenzivně jako Persil (to bych byla docela ráda)?
3. únor 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, chtěla bych si koupit plínky BAMBINEX AIO ,máte někdo zkušenosti? nebo co myslíte že je lepší - bambinex aio nebo pop-in? a bambuska od bambinex ........prosím poradtě....
3. únor 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek