• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

18. prosince 2017 
tb AIO- já je měla a poslala jsem je dál.jako nejsou vyloženě špatný,ale na IB nemají:slight_smile:
můj ýebříček aio plen:
1.místo IB,
MMT
BG
SW-ale musí se dovycpat
pak na stejné úrovni takový normoš - ptit,tb
na posledním místě IV )nesedí a musí s ekupovat pořád nové velikosti) a popolini

CT nemám zatím moc vyzkoušené,takže nemůžu zařadit:slight_smile:

všem ke státnicím gratuluji!!!!
10. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, ja som zatiaľ stretla tiež len plienkoimúnne mudry a to chodíme zásadne v IB, aj k našej, aj na nožičky, proste všade... a až dneska si naša mudra povšimla tú nádheru na prdelke, tak som mala radosť :slight_smile: je síce pravda, že plienky tomu vývoju fakt malinko bránia, ale kde je napísané, že dieťa musí byť zabalené? kajkulka je nahatá furt :grinning: síce mám všetko počúrané a spotrebu plienok na ktorých leží nehoráznu, ale vôbec mi to neva, ona je spokojná, krásne sa pretáča, cvičí a tým pádom som spokojná aj ja :slight_smile: IB sú inak super plienky na cvičenie, niekedy využívam aj frote žinky z Ikea a vo :slight_smile: cvičenie jedna radosť :slight_smile:
10. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus díky

my třeba měli aio popo fakt rádi, dokud V. byly ty Ska a nečůrala megadávky, teď už nám nestačí

IB jsou nej, nej, nej, teď sice jedním počůrem zdojíme vše, že musím vyprat i kalhotky, ale stejně jsou super, no když nad tím tak přemýšlím, tak asi mám ty IB aio raději než sio

tak to tu swb teda brát nebudu, teď jsou to fakt mega dávky, takže bych určo musela dovycpat a to by zas byl balík
10. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak slyším vaši chválu na IB, tak už se na ně mooc těším...jsem nová látkařka a vidím ,že jsem to vzala za správný konec....a nejspíš nezůstanu jen u jedné :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych dala IB, BBH a BG vícevelikostní, Starbunz, MMT na SZ, MMT na patenty, další jsme neměli :wink:
10. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkicka,jasnačka, IB je fakt fajnová plienočka, škoda, že ich nemám viac... ale neva, ja to postupne nazbieram :slight_smile: a chystám sa aj na CT :wink:
10. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lus,
Já ty TB teprve zkouším, společně s CT, ale musim říct, že střihově nám asi víc sednou ty TB. Savost zatím neposuzuju, ještě nejsou tak oprané. MMT je střihově taky super a dost mi vyhovuje Thirsties, že se dá krásně dovycpat a střihem sedí, ale nehorázně dlouho schne :confounded: . Nevím proč, ale IB ve mně nebudí důvěru, ale když je tady všechny tak chválíte, tak možná při další návštěvě Brna...
10. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
FT = Flexi Tots :frowning2: Krásně měkká, ale málo trvanlivá plínka. :frowning2:
10. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja teda davam na prvni misto australskou BBH a az pak IB,pak uz mam jen P´tit AIO,do ty davam bambusovou vkladacku.Fakt me stve,ze jsem tu BBH objednala jen jednu a ze jsem vcera cumela na televizi,kdyz tu Mysinka nabizela tu zelenou.... :frowning2:
10. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se pridam k hodnoceni AIO, u me je poradi: BG vicevelikostni, IB SIO, CDB, MMT, IB AIO
SW mi obcas, i pres veskera opatreni, protekaji okolo nozicek. IV jsem hned poslala dal, moc tuhe a objemne.

CT - mam s nima problem, me proste protekaji, nejak se mi desne zdrcla ta vypln uvnitr a pri nandavani se mi misty krouti ta vnitrni strana ven, musim to prekrucovat, abych to ucpala dovnitr. Mate nekdo stejne zkusenosti nebo neco delam spatne? Davam jen jednu vkladacku na patentky.
10. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Osma - napadá mě jestli se to nestalo při praní -a na kolik jsi to prala? Já peru na 60 a nic se mi nezdrclo. Nikde nic nevyčnívá, prostě dám obě vkládačky, nasadím na prcka a je to úpně OK. Nebo že by špatná plenka už od výrobce? Můžeš to nafotit? Já jsem s CT spokojená, mám objednanou další.
10. čer 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kubinkov: tak vidím, že jsem měla štěstí v neštěstí :grinning: ...měla jsem ji objednanou, ale už na skladě nemají vel.2, tak jsem místo ní vzala TB Organic...tak uvidíme :sunglasses:
10. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chváíte tady BG. TO tu AIO nebo kapsovku? Ta AIO je docela levná :confused: a dokonce levnější než kapsovka BG... To nechápu :astonished:
10. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teď jsem dodělala otázky o obhajobě, uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: A zítra mě čeká poslední den šprtání, v pátek v 8 ráno držte palečky, budu to potřebovat :slight_smile:

Schneku, gratulka ke zkoušce :dizzy_face: Doufám že to štěstí se nás látkujících studujících maminek bude držet i nadále :grinning:

Jinak k tématu :slight_smile: Souhlasím, IB jsou i u nás nej plínka :dizzy_face: Mudru máme imunní :rolling_eyes: A díky holky za radu poskládat čč víc vepředu, Luky dneska nepročural lovíky ani jednou, fakt mám pocit že to hned líp saje a víc vydrží. Tak snad to tak bude i nadále. :slight_smile:
10. čer 2009 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak nezvládám dočítat, tak netuším, jestli to tu už bylo.... prosím jaké máte zkušenosti s látkováním o dovolené... pojedeme asi na 10 - 14 dní... prvních 4 - 5 dní mám celkem vyřešeno, absolvujeme 2 návštěvy, tak doufám, mě vyprat v pračce nechají :grinning: ale pak to bude horší a obávám se, že to v ruce nevyperu pořádně, aby nesmrděly... máte nějaké zkušenosti a tipy... díky.... manžel i mamka mě od toho teda zrazují a prý v rámci klidné dovolené nestrávené nad plínkama mám koupit jednorázovky.... když nebude zbytí jsem ochotná udělat kšeft DM a koupit Alany... ale zatím se bráním....
11. čer 2009 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jedete k moři nebo po čr?
u moře no rpoblem.tam ty plínky tak strašně rychle shcnou,že nám stačilo vzít 8ks.každý den večer jsem je hodila do kyblíku,ráno přemáchla s almawinem a bylo to. letos bych to dělala tak,že hodím do kyblíku s miofreshem,ráno jen vymáchám a pověsím.přes dopoledne uschnou a valí se dál:slight_smile:
kdybys vzala hlavně čč,tk ty jsou suché ještě rychleji...
11. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak M. se prudí z medvídka :frowning2: umyla jsme mu dneska zadek, radovala jsem se, jak už se odprudil, že už má jenom pár pupínků a on se mi po utření medvědem před očima zase zaprudil, normálně mu okamžitě naskočily rudý flekance :frowning2: tak nevím, jestli je to samotným medvědem, nebo ho máme zadělanej dlouho, nebo je moc koncentrovanej... každopádně ho teď nějakou chvíli vynecháme
11. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, látkařili jste některá s dítkem v nemocnici?
11. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi přišla IB SIO od Lusinty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hlásím, že mi dorazil balíček z brány, ježiš taky to tak milujete rozbalovat tu krabici a kochat se a kochat se?:slight_smile: :grinning:
Akorát teda nevím, jak já budu nosit miminko, mám šátek Storch, krásná barva, velikost údajně dle tabulek přesně, ale já to v životě neuvážu!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Potřebovala bych nějaký kurz, jenže tady nic není nikde :unamused: se to nenaučím z těch brožurek, mi někde vypadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katwind, nebooooj! Když jsem se to naučila já (a troufám si říct, že dobře), naučí se to už kdokoliv :grinning: Taky jsem se na tom nejdřív málem oběsila, ale to se poddá :wink:
11. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
katwind: taky mám Storch....a ta brožura je fakt děsná :grinning: ...mrkni se na

http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=1&cln=6&gst=1&gid=6 (ten jsem používala 1.měsíc) a ten jsem se naučila teď, je super na léto...mimi tam má na zádech jen 1 vrstvu...http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=1&cln=6&gst=1&gid=19

no a když bys chtěla pomoct a máš kameru a skype...tak to můžeme zkusit třeba i tak :grinning:...oba úvazy jsem se naučila po prvním ukázání....fakt je to lehký...ale na začátku jsem z toho byla taky pěkně vyklepaná :grinning: :grinning: :grinning:

na plochý uzel kašli...dělám úplně obyč a vůbec neklouže...a stačí jen jeden ( i dvojitý je zbytečný) :sunglasses:
11. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
olbram ne, narychlo jsem běžela koupit balík plínek :pensive: vůbec jsem nevěděla jak to tam bude
11. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
katwind, taky šátkujeme a zvládli sme to!!! kolíbku s kapsou som sa učila ale hrozne dlho a doteraz mám pocit, že to nie je môj obľúbený uvaz, ale malú tam dávam ked fakt nemôže zaspať, alebo zrovna teraz, včera sme boli očkovať, no a od tej doby príšerné histeráky u zaspávania, ona mi zaspáva vždycky sama pekne v postielke a teraz hruza des, no tak kolíbka pomohla... inak obľúbený máme kríž s kapsou, to je ten druhý odkaz, čo ti dávala lenkicka, s ním som už aj pochodila celé Brno a bránu :wink:
11. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, vyper ho bez aviváže a dejte si ho na gauč nebo do křesla a seďte na něm, bude krásně měkoučkej :slight_smile: a pak už to půjde samo :slight_smile:

tak máme podle mudr plenkovou dermatitidu, zatracenej medvíek :angry:
11. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja jsem se teda taky jeste neodhodlala k tomu prvnimu uvazu! Prijde mi to desne slozity podle tech obrazku :unamused:

schnek, teda to mi je lito. Zacnu si davat bacha na Medvidka a fakt ho zacnu delat v mensim mnozstvi. Taky ho spotrebovavam pekne dlouho...
11. čer 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaaaaaaj, jsem teď - horká hlava - poslala katwind IP, jak vbavlnce jsou super fotogalerie a teď si posunu stránku tady a koukam, že jsem zase Cimrman na patentím úřadě :grinning: :grinning:

aaaaachjoooooo :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dají se koupit samostatně bambusové vložky? náš mladej dost čůrá, tak třeba by mu to pomohlo. a co je to za plínku IB, jaká zkratka?
11. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonulah, našla se ta plínka, cos jí nemohla najít?
11. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nám vždycky v nevhodnou chvíli ty AIO provlhnou.... :frowning2: jak IB, tak AM.... tak nevim, já skoro začínam preferovat táhnutí jedněch rezervních vlňáčků a plín a instalaci druhejch LVB na tělo s jednou obyč.plenou... (mi dneska i v šátku v pohodě neprovlhly jersejky s mulwindel na 12tiny a to ta plena byla durch)
přitom ty mešavky všechny taaaaaak miluju :wink:
11. čer 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek