• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@katyxq hm, ja tam totiž byla taky :slight_smile: neseděla jsi na pohovce? jestli jo, tak já jsem stála hned vedle tebe s kočárkem :wink:
22. únor 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk Ta na pohovce v náručí s tmavovlasou křiklounkou oblečenou v zelených polodupačkách a růžovém body jsem byla já :slight_smile:, to jsme se tam teda hezky potkaly. Honzík měl na sobě modrou huňatou kombinézu a bavily jsme se, že je velkej a Šárka malá?
Jsem tam bravurně (Šárka se náhodou zrovna skoro nemrskala :wink:) zvládla přebalení do vv Anavy, tolik křiku a to měla jen lehounce vlhko :sweat_smile:.
22. únor 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny.kay ahoj:slight_smile: moji kluci na mokro nijak citliví nejsou. Přes den doma přebaluju cca po 1,5 hod pro lepší pocit, na vycházce mají plínu třeba 3 hodiny a na noc celou (u staršího 12 hod, mladšího přebaluju nad ránem).
22. únor 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq jojo, to jsem byla já :slight_smile: :slight_smile: to je dobrý setkání :slight_smile:
22. únor 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny.kay přebaluji jako s papírovkama (jen na noc dávaám papírovku malá spí 11h v kuse a s látkovkou se budí zimou. Jinak přebalím před každým jídle a nebo když se náhodou pokajdí :slight_smile: určitě nemusíš přebalovat furt :grinning:
22. únor 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny.kay ani můj Kuba není nijak citlivej, i to se stane, že se pročůrá skrz - dřív, než to vadí jemu, tak to neunese plínkovej aparát - ve dne i v noci
22. únor 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarkaaa jooo už sem na něj strkala teenyfit od tots s kytičkama jsou krásné takové hipií rozhodně si je necháme a na prdelce krásně sedí i sají- máme ty na novorozeně mám jich 8 včera jsem prala tři věšela večer na sušák a už sou n a90% suché - kdyby mě napadlo je zevnitř utřít od strany pulky mohlo už to být asi suché - ono je to taková částečná kapsovka - tam vevnitř se to dá utřít. Deku irmu jdu zrovna stříhat...
22. únor 2012 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
POZOR! zítra začíná v kauflandu nový leták a je tam prací prášek BATOLE 4,5kg za 99kč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. únor 2012 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarkaaa Taky mám hodně oblečeí po dceři na růžovo naštěstí ne vše, a další se rychle dokoupilo skrze babičky a tetičky :grinning: myslím že ebude strádat, a co se týče některých pyžamek tak aspoň bude mít růžové sny no néééé... moje mamka vlezla do KIKu mého oblíbeného obchodu a donesla asi 5věcí v akci malinkých 46tka-50tka i tam má rezervu po 90kč tak super a je to modré a i pěkné :slight_smile: v běžných velikostech jako 56 je ztracený totálně a nohy nemá v nohách!!
22. únor 2012 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc všem za odpovědi, asi začnu o těch látkovkách opravdu hodně uvažovat
22. únor 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jenny.kay ne po každém počurání jsem nepřebalovala, při pokusech o odplenkování jsem zjistila, že čurá třeba každých 10-15 minut, tak to bych fakt nedělala nic jiného, než přebalovala.... přebalovala jsem tak po 1,5-2 hodinách, a mokro nijak nevadilo, používali jsme separačky z flísové deky Irma...
23. únor 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak navštívím BVV, na co bych se měla zaměřit a jakou výbavu pořídit pro novorozeně, ... ? Ty plenky kalhotkový si tam omrknu a koupím tedy po jednom kuse a co bude vyhovovat tak rychle pak dokoupím :slight_smile: jinak pojedu na jednorázovkách tu chvilku asi
23. únor 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@merja No, já ti nechci moc brát iluze, nevim, kdo tam vystavuje letos, ale vloni byl BVV slabý jak čaj, nikdo moc tam nebyl, jsem si říkala, že mi to ani za těch 80Kč studentského vstupného ani nestálo... Když si zajdeš na Bránu, o plínkách se dozvíš daleko víc. :wink:
23. únor 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jaj ale myslím si, že tam zrovna Brána vystavuje :slight_smile: tak uvidíme, jdu mrknout i na postýlky, kočárky ... tak uvidíme
23. únor 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@merja Přesně jak píše @maly_prcek bych se tam na látkovky moc netěšila, já byla loni na obdobný akci v Praze a teda nic moc.. Měli tam toho pár, vesměs značek, co se tu moc nedoporučujou (o to vlezlejší byly ale prodejkyně, na což jsem alergická :grinning:), takže já odcházela dost zklamaná (nechci tě odradit, jen abys nečekala zázraky :slight_smile: ). Vlastně byl tam stánek Haipa Daipa a tam to bylo fajn :slight_smile:.
23. únor 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasny haipa daipa, Anavy, Baby lucy, Popolini, Thirsties, .. na ty se hlavně zaměřím a uvidíme. Uvidíme jestli tam fakt bude ta "brána" a co bude mít za nabídky.
23. únor 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dá se tam holky nakoupit a nebo se seženou věci levněji přes internet?
23. únor 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mohla bych se zeptat, jestli náhodou některá neznáte rozdíl mezi Popolini Ultrafit a OneSize, které jsou lepší? Mám možnost je koupit, ale nevím pro které se rozhodnout :slight_smile: Děkuji za jakoukoli odpověď :slight_smile:
23. únor 2012 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martanek.mc srovnání nemám, doma máme jen jednu onesize super a střihově ani jednomu z kluků moc nesedla
23. únor 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
potřebovala bych trochu srazit vlňáky, nevíte, na kolik je tak vyprat?
23. únor 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martanek.mc Mám dojem, že Ultrafit jsou na suchý zip a savé jádro je všité, dělají se flanel, froté a One Size jsou patentky, s vkládačkou na patentky. Já osobně bych vzala One size
23. únor 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff holky za dnešek byl Kuba 2x durch, jednou v noci a pak i při dopoledním spánku... to je šílený. Dáváte někdo - jinak látkující - na noc jednorázovku? A jakou? Já se tomu sice bráním, ale takhle to prostě nejde - jenže jsem mu jednou "pro jistotu" dala jednorázovku, co mám doma - Alana - a byl durch už o půlnoci, s látkovkou to bývá, když, tak až ve 3 - 4 ... že jsem si teda moc nepomohla :grinning:
23. únor 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angetha Děkuji za radu :wink:
23. únor 2012 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee já dávám na noc i po obědě papírovku babylove :sunglasses: malej je zvyklej před spaním vypít flašku mlíka a s látkovou by byl hned durch, tak radši dám hnusku, která mu neproteče :wink:
23. únor 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, které pleny sají nejvíc? Vícevrstvé, bambusové nebo froté? Moc děkuji za radu :slight_smile:
23. únor 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha a neproteče jo? Já totiž myslim, že Alana je teď Babylove, ale prostě protekla... ?
23. únor 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee já teď dávám papírovku na noc Adámkovi, pořád v noci hodně jí, mokré pyžamko mě přestalo bavit a všechny pořádné noční plíny okupuje Víťa. Babylove natur mu protéká, vydržela normální Babylove a modrá Pampers, jiné jsme nezkoušeli.
@suzsssie to se takhle nedá říct - vícevrstvá je typ plíny, bambus je materiál a froté je úprava (bambusové froté, bavlněné froté). Nejsavější materiál je bambus a čím víc vrstev plína má, tím saje víc. Nejsavější plíny jsou asi noční Anavy.
23. únor 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee no oni jsou babylove natur nebo eko, teď je to nově (dříve Alana) a pak jsou babylove aktiv a já dávám ty aktiv :slight_smile:
23. únor 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee jo jo, na noc ma malej papirovku a stejne jeste musim 1x prebalit, jinak je rano durch
@helulela vam vydrzi papirovka celou noc? nam ani ta pamprska ne... ji 2 - 3 x za noc
23. únor 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz to se mi nikdy nepodarilo, vzdycky se zase vytahaly
23. únor 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek