• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
schneku, nikoliv :frowning2: :frowning2: naše milá žlutá IB se nejspíš potuluje někde po Zubrnici.... :cry: :cry: kdyby byla alespoň naděje, že jí najde někdo, kdo pozná, k čemu je, vypere a využije, to by bylo fajné :slight_smile:
11. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, to je škoda. Mě zmizly ze světa 2čč a zavazovačka, ale to jak kdyby nic proti IB
11. čer 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci- itti bitti. Smaostatný bambsový vložky doporučuju nejvíc babyidea
http://www.branakdetem.cz/bamboo-twofold-2ks.htm
11. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, proč se nezobrazuje na titulní stránce to povídání o látkovkách?
11. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lus, díky za tip :slight_smile:
11. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže jsem napsala dotaz adminům, proč smazali můj příspěvek. A nemusím snad psát, že jsem nasraná!!!
!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=101345&vGroupOffset=0
11. čer 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
novako, a je to fakt smazaný, není to jenom nějakej kopanec? vždyť tam není takový to klasický, že příšpěvěk byl smažán, protože.... :confused: ale jestli jo, tak :angry: :angry: :angry:
11. čer 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky stranu 1 nevidím. :fearful: :fearful: :fearful:
11. čer 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dojem, že to bude nějaký výpadek, protože Koník zase blbne..
11. čer 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Obávám se, že to výpadek nebude, protože jiné stránky se zobrazují normálně.
11. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě před chvíli blby i alba a tak nějak vše..
11. čer 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To mně také, ale ta první stránka už nebyla ráno. Myslela jsem, že je to jen omyl, ale trvá už od cca 10 hodin.
11. čer 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je to čím dál větší vopruz s kravinama. Když SR nadávaly ČR do špindír, bylo to ok.... :rolling_eyes:
11. čer 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych řekla, že se někde stala nějaká technická chyba a ne že by ten první příspěvek smazal. Však podobný (nebo stejný?) je i v druhé diskuzi a nikomu nevadil (proč by taky) a taky kdyby tenhle někdo smazal, tak je to tam napsaný, ne?

Na jiné diskuzi jsem narazila na info, že vv tots bummis už nebudou...Je to pravda??? Proč??? Obě velikosti? Mě přijdou skvělý - vel. 2 dávám jen tak do svrchňáků a vel. 1 jak tu někdo psal do IB na doma jako střeva... Neprodáváte je dyžtak někdo?
11. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani mně to nejde, asi to fakt smazaly, škoda
11. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta já už nevím zase mi provlhla AIO CB :angry: Je to fakt vepředu úúúplně mokrý přes bodýčko a to skládám tu plenku dopředu...Honzík jí měl na sobě tak hodinu. U jiné plenky se mi to nestalo :unamused: . A to se mi ta plena tak líbila a dělá krásný zadeček...
11. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, fakt tam 1.strana není a taky jsem si dneska všimla, že to nějak blblo... :frowning2:
11. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelinkav ty máš vv tb 2? a dávaš to len tak samostatne? mňa hrozne štve, že jedničky už nie sú, ale o tých dvojkách som tiež uvažovala...
11. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matilko, jo, na doma ty dvojky dávám, ale mám jen dva kousky, jsem to vzala na zkoušku :grinning: Přeložím je na dvakrát, jak dlouho vydrží ještě nevím, mládě je měla nejdýl asi hodinu a půl. Jsou docela velký, ale doma fajn. Jinak mám ještě jedny vv, který jsou stejně velký jak ty TB vel.1, ale jsou bílý (teda spíš přírodní) a jsou oproti tb strašně tvrdý, není mi to příjemný...
11. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zkusene latkarky :slight_smile: ,

muzete me prosim pomoct a trosku mi poradit, kdyz jsem nesehnala zlaty stred vv tots bots, zbyvaji na vyber asi jen kikko, popolini a bambino mio. Kterou z techto tri znacek mam zvolit, je velky rozdil v kvalite?
Dik predem za odpoved, moc mi to pomuze v rozhodovani :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tb ještě máme bílé...
jinak byhc zvolila popo. případně kikko. bm ne.
11. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
novako-a co ti adminky odpověděly?
11. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus, jakej je mail na bránu? psala jsem dotaz včera večer a odpověď nikde
11. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lus: Ještě se neozvaly.

Můžete sledovat diskuzi. http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=101345&vGroupOffset=0
11. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
novako, no teda, to je fakt záhada a som zvedavá, ako to dopadne...
11. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, potřebuju poradit, Honzíkovi děsně vadí jednou čůrnutá plínka, když jsme doma, nevadí, plínku vyměním, ale když jsme venku a je takovéhle děsné počasí, tak ho nechci rozbalovat :unamused: děsně v tom řve. Taky jsem zkusila Pampersku, sice neřval, ale se mi chudák za 2,5 hod oprudil, tak už hnusky dávat nechci. Na ven dávám BL bamboo nebo TB bamboozle, řve i v konopce Ellas. Máte někdo zkušenost? Jak řešíte? Díky:slight_smile:
11. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, bezplenkové dítě..mrkni v kojencích na diskuzi bezplenková komunikační metoda a doporučuji začít:slight_smile:bude to dieální dítko:slight_smile:
11. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Somik a co dávat fleese? Ten udržuje zadeček v suchu. Já to praktikuji tak, že dávám když deme někam extra vkládačku, která má tu vrstvu "Stay dry" - zůstane suchá u zadečku - má to třeba vkládačka v IB SIO (vrstva ze semiše) nebo vkládačky v CT (tam je fleese).
11. čer 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanett... já začínala látkovat s vv popolinkama... vel. 1 měla malá od narození a používám je stále .... je jí 11 měsíců.... jsem velmi spokojená.... a doporučuji...
11. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lus, díky, na tvou radu už jsme před týdnem začali :slight_smile:, číňák máme objednaný, občas nepoznám, jestli si říká o čůrání, mazlení, prso či z nudy :frowning2: to je dobré řešení na doma, ale co venku???
Marcel, dík, fleece zkusím. :slight_smile:
Jak moc udrží suchý zadeček podomácku vyrobené separačky z deky? Už se mi fakt nechce investovat další peníz do vkládaček z fleecu, už teď jsem objednala zboží skoro za 6tis :fearful: Máte něko dobré zkušenosti? Na začátku diskuze jsem vyčetla doporučení Irmy z Ikey. Díky
11. čer 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek