• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
13. bře 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova
@neu.sona HD, IV, Thirsties a flísáčky Anavy, myslím, že na ně snad sedí jakékoliv svrchńáčky
13. bře 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi Mně přijdou Anavy dost vysoké a HD Pul mi přišly zase dost nízké. Ale doma je nemám, tak asi jenom zdání :slight_smile:. Děkuji moc.
13. bře 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova Já používala HD PULky, ale ty jsme teď nějak odložili (praktikujeme BKM, přes den má něco na sucháč, co se snáz sundá a v noci vlňáčky)... teď dáváme jen na noc a přes to IV vlňáky, ale vejde se to pod ně tak tak...
@aemmi PULky IV mi taky byly nejmíň sympatický, ale teď přes plenku na rovno, coby minimální plena při zkoušení BKM se docela užijou...
@elvis12 Mně přijde, že už toho máš dost, takže bych asi malé kapsovky nepořizovala... a jak píše aemni kapsovky ani AIO nebývají úplně úspěšné v udržení vaječiny... Nicméně pár kapsovek BG jednovelikostních bych si klidně dopřála - u nás vítězí a jsou to jediné plínky, u nichž si umím představit, že je tu nechám připravené někomu, kdo bude hlídat - ta plínka je fakt kompaktní, nic tam neupravuješ, neskládáš, jen zapneš (přijde mi, že pro babičky, dědečky a spol. je s tím ještě míň práce než s Anavy AIO - jinou AIO nemám, tak neposoudím).
13. bře 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi Dobrá zpráva :slight_smile:
13. bře 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona Nevím, jak u staršího dítka, ale na malé mimčo sedí HD PULky na jednovelikostní Anavy kalhotovky dobře...
13. bře 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova @neu.sona Na jednovelikostní kalhotkovky Anavy dávám PULky Haipa-Daipa a posledních pár dní i Anavy flísáčky (kalhotkovky na zmenšené teď už na střední velikost a flísáčky na nejmenší velikost). Pod Thirsties duowrap vel. 1 jsem je nejvíc zmenšené kalhotkovky nacpala taky, ale bylo to naknop.
13. bře 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq
@rebelie Děkuji děkuji :slight_smile:
13. bře 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě by mě zajímalo, jestli nemáte někdo zkušenosti s plínkama popolini OneSize Duha, je to komplet 10 plínek. Na bráně jsou na ně třeba super recenze a všude jinde taktéž.
Jinde jsem slyšela na popolini nic moc, tak nevím.. Škoda, že neprodávají jen jednu :(.

http://www.plenka-czech.cz/hoja/eshop/1-1-LATKOVE-PLENKY/0/5/18-Sada-OneSize-DUHA-Popolini-10-1ks-posta-zdarma/discussion-all/18#anch118
13. bře 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co svrchňáky G-MINI a Canpol babies?Máte je vyzkoušené?Překvapila mě cena-nízká.
13. bře 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, různých tvarovaných plen je nepřeberné množství značek a všechny tady píšete zkušenosti, takže se dá dobře vybrat, ale chtěla bych se zeptat, kde jste nakupovaly klasické čč? Máte zkušenosti s libštátskými? Jsou dobré? Nebo byste doporučily raději jiné?
13. bře 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Já mám na přebalování kikko lux eco (asi jako většina zde) a libštátské jsem měla pod hlavičku (než začly hrubnout), teď je mám jen tak přes kočárek, když svítí sluníčko nebo místo bryndáku k příkrmům).. s libštátskýma bych nepřebalovala..
13. bře 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lollaj Na G-Mini jsem taky taky koukala a měla jsem možnost je vyzkoušet - ovšem je to jiná liga. Cena tady něco vypovídaá. Lepší jsou třeba Baby Lucy, nejsou předražená, ale sedí :sunglasses:
13. bře 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Souhlas s mahafi. Na zadek libštát určo nebrat. Kikko lux jsou osvědčená kvalita.
13. bře 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa přijdou mi dost igelitové...protékaly?
13. bře 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lollaj Jak jsou moc igelitové, tak dle mého blbě sedí, igelit se protrhe raz dva no a pak to teče :unamused:
13. bře 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa díky :wink: Mám objednané HD PULky, ale potřebuju nějaké dočasné řešení.Momentálně fungujeme s TB PULkama a HD flísákama a je to málo :frowning2:
13. bře 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona Duha je to samé jako toto, jen barevná http://www.branakdetem.cz/latkova-plena-one-size-biobavlna-popolini.htm Nejsou úplně špatné, ale nám moc nesedí střih a taky je to bavlna, takže později savostí moc nestíhají. Za tu cenu určitě radši třeba Baby Lucy.
@lollaj cena odpovídá kvalitě, o G mini tu holky psaly, že fakt k ničemu. Na svrchňákách bych nešetřila, nejvíc na nich záleží. Jako plíny můžeš mít klidně obyč čč, ale svrchňáky radši osvědčené značky.
13. bře 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela jj,díky.Doufám,že ty HD se sloníkama dorazí do konce týdne... :dizzy_face:
13. bře 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lollaj Co se pulek týče, tak mám/měla jsem Baby Lucy, HD, Thirsties a Popoliny a se všema jsem spokojená. Nejlevnější ze všech jmenovaných jsou myslím ty Baby Lucy v bílém provedení. Jinak souhlasím, aspoň 3 svrchňáky jsou nutnost.
13. bře 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky za rady! Zitra to tamnejak doladim.
@mmiirrkkaa @mahafi holky me ted prisly Kikko eco lux domu a jsou takovy divny na omak. To asi po vyprani povoli ne? Jsou takovy dost tuhy. Ale to je asi tim nevypranim. Je to mozny?
13. bře 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona samostatně prodávají duhu na slune.eu, ale je to moje míň oblíbená plenka. Mezi nohama je dost široká a savost nic extra.
13. bře 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě dotaz :wink: A co pulky Bambino Mio?Máte je vyzkoušené?....na rovný sklad čč
13. bře 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, měla bych na vás dotaz. Nevíte, jak je to s monitorem dechu respisense? Dává se za plínku a mě až teď docvaklo, jeilit nebude látkovka vadit :confused: U dcery jsme totiž měli Babysense. Díky :slight_smile:
13. bře 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lollaj ty jsou celkem fajn, u nás v Tescu byly o víkendu ve výprodeji kolem 150 Kč. Za tu cenu super :slight_smile:
13. bře 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@innes My jsme měli Snuza Halo (taky za plínku) a buď jsme dávali za tepláčky a nebo na overálek jsem vyrobila takový pásek ze široké gumy. Za plínou nám to jednak moc nedrželo a jednak mě nebavily ty obstrukce při obsluze monitoru.
13. bře 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 ony jsou takové pevnější, ale po vyprání a přežehlení mi přijdou OK a aspoň vydrží - po Danym čekají na druhé miminko.
13. bře 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 A zkoušelas Kikko bambusové? Ty jsou jemnější.
13. bře 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mnam :slight_smile: jsem se zamilovala....
13. bře 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@helulela A už je nemají v akci,nevíš?
13. bře 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek