• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
@mmiirrkkaa @aemmi díky za zkušenosti.. jeden balík koupím, ale doufám že použiju co nejméně.. ;)
22. bře 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion jo, na začátek určitě :wink: a přikoupit to můžeš vždycky
22. bře 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 a jak dlouho ti mimčo vydrží jen v jedné čč? Měla bych pocit, že to hnedka proteče.
@rebelie @dandelion ten váš systém je fajn, taky chci využít hlavně čč, ale nemám bohužel žádné starší :frowning2:, včera jsem koupila jedno balení nových kikko lux eco a nějaké bych chtěla sehnat starší, ale zatím se nenaskytly
@helulela a cos využívala u syna jiného, když novosklad jen jako nouzovku? kalhotovky?
22. bře 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj a poptala si se všech známých? já se ptala všude a nakonec jich mám 60 :slight_smile:) a zadarmo.. a říkám si, že mě aspoň pak nebude tolik bolet, když budou pokajděný :D když už jsou sem tam flíčky.. :slight_smile: ;)
22. bře 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion no rozhodila jsem sítě, kde se dalo, ale zatím ještě neházím flintu do žita :grinning:
22. bře 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj myslím že čč není nikdy dost :D :slight_smile: ještě mám slíbeno od spolužačky, že mi donese balík.. :slight_smile: 18 let starých plín :D
22. bře 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion jezis, jak to delas, ze mas kolem sebe tolik lidi s plinami? kolem me nikdo, pleny po nas jsou na kasi, taky po trech detech se neni cemu divit..........asi budu muset vic zabrat v tom rozhazovani siti :slight_smile:
22. bře 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion tolik plínek? a ty budeš používat většinou ty čč nebo máš i nějaké kalhotovky? já mám těch čč asi 25 (jen na přebalování) další většinou barevné mám pod hlavičku nebo na ublinkávání, a mám v plánu koupit nějaké anavy, HD a Gro via cca 10 ks, a 3 vše v jednom, takže myslíš, že bych měla zvýšit zásobu? aspoň těch čč?
22. bře 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek já mám na přebalování 30 čč a stačí to, a to přebaluju každou chvíli :slight_smile:. Myslím, že toho máš dost, uvidíš časem, dneska není naštěstí nic jednoduššího, než něco přikoupit :slight_smile:.
22. bře 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lucifereeek na novoše asi jenom čč a mám 7ks HD pastelek a pak si zamlsám nad anavy.. :slight_smile: mám jich pár od muže slíbených :D :D :D :slight_smile:) a teď jsem ještě nalomená pro ty kapsovky.. tak se trochu rozhlížím :slight_smile: ;) já brala, že je dobrý mít cca 60čč.. a pak se mi nějak nasčítali... ale říkám si, že pak je proberu, něco schovám na hadr a prostě že se neztratí :slight_smile:) ;) ale asi je to moc, i když plán byl jinej :D jinak jsem nadšená z Ikea plenek :slight_smile: jsou pevný, držej čtverec a tady padlo že mají i dobrou gramáž... :slight_smile: já je sehnala z druhý ruky krásně opraný :slight_smile:
22. bře 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj no trochu zapracovala mamča.. :slight_smile: ona dělala cvičitelku v sokole pro matky s dětma.. :slight_smile: a rozhodila sítě, takže od ní mám 40čč.. :slight_smile: a myslím, že bych jich bylo i víc, ale já chtěla i kikka.. :slight_smile:
22. bře 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi to je taky pravda, dá se vždy dokoupit :slight_smile:
@dandelion pastelky chci taky tu sadu 5 ks :slight_smile: a ty anavy jsou fakt nádherný, mám problém si vybrat jen 5 ks :grinning: jen je škoda, že se ty pěkný obrázky schovají pod svrchňákama.
22. bře 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda děvčata, tak jsem chtěla koupit nějaké svrchní kalhotky PUL ale vůbec se nemůžu rozhodnou jakou značku a jakou velikost pro začátek.Neporadíte mi,prosím? Někdo říka, že jsou dobré Haipa Daipa někdo zas že jsou na nic, že jou lepší Imse Vimse?
Nebo mám koupit od každého jedny a vyzkoušet?
22. bře 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion to tak to potom chápu, že máš zdroje :grinning: já mám bohužel kolem sebe samý mladý holky, co ještě děti nemají a budou ty pleny případně chtít použít pro sebe, takže smolík :grinning:, ale tak 30 by mi jich stačilo :slight_smile:.......co se týká kalhotovek, tak teď jsem objednala 2x Anavy novorozenecké, 2x Itti Bitti SIO a 2x jednovelikostní Itti Bitti Tutto, vše použité, ale jen málo, takže za dobrou cenu, tím prozatím s kalhotovkami končím, ty budou jen sváteční, na ven, k dr. a pro hlídače, jinak čč na novosklad...a o těch pastelkách taky trošku uvažuju, pokusím se sehnat někde použité, aspoň 3
22. bře 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik19 vítám tě, Veru :grinning: mrkni ke mě do alba........ty, co tam mám, tady holky povětšinou nejvíc chválí, mám jich objednáno 5 (2x Baby Lucy S, 2x IV Organic NB a 1x HD), což je asi moc, ale vyzkouším a podle toho prodám ty, co mi nebudou sedět...........IV si chválí hodně lidí.......ale určitě ti líp poradí holky, co už v tom "jedou" :grinning:
22. bře 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Myslím, že nakonec nezůstaeš jen u 5 anav, tak neboj, že by ses nakonec se vzorama nevyřádil :wink:. A taky jsme s mužem říkali, že by to chtělo průhledný svrchňáky :slight_smile:. Přemýšlím, že v létě, když bude běhat venku (no spíš teda lézt), tak že bych jí přes to nedávala svrchňáky :sunglasses:, ale to je jen taková myšlenka, která třeba vezme brzy za svý :grinning:
22. bře 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik19 můžu doporučit http://www.modrykonik.cz/bazar/plenky/hb7e/svrchnacky-thirsties-vel-m/ ale pro novorozence tu menší vel.
22. bře 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek to mi taky trhá srdce, že se ty obrázky schovaj :D :D :D
@verik19 mám pulky 1x HD, 2x IV a ještě 2x BabyLucy.. tak uvidíme :slight_smile: ;)
@ptjj máme dosti podobné složení svrchňáků :D :D :D já mám ještě flees Tots Bots a jedny vlňáky od paní k objednávce.. :slight_smile:
22. bře 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi a když dáš malé ty anavy a na to svrchňáky, máš je vždy prokakané až na ty svrchňáky?
22. bře 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion jj, vlňáky taky mám, já jsem vypsala jen PUL.........a jedny flísáčky bych taky pořídila, ale zatím nevím jistě
22. bře 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj chápu.. já jen doplnila co mám ještě :slight_smile:) jinak BabyLucy, Haipiny a IV.. :slight_smile: máme stejně :slight_smile: ;)
22. bře 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion no je to škoda no :slight_smile:
já mám v plánu pulky - 1x HD, 1x Gro via, 1x IV, flísáčky - 1x anavy, vlňáčky - 1x a pak ještě budu mít 3x vše v jednom, takže taky další svrchňáčky, akorát některé jsou jednovelikostní některé ne, takže nebudu mít všechny najednou.
22. bře 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek zatím nám na svrchňáky proteče kakání jen výjimečně, jak u kalhotovek, tak u novoskladu.. většinou tehdy, když si řeknu, že už se to dlouho nestalo : :grinning: :grinning: :grinning: , takže teď mi o víkendu protekla na dvoje pulky a jedny vlňáky :grinning: (vždy novoskladem), ale je to fakt výjimečně. kalhotovka mi takhle neprotekla zatím nikdy (takže počítám, že dneska mi proteče :grinning: ).
22. bře 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mahafi :grinning: :grinning: :grinning: a do toho novoskladu už asi nedáváš žádnou další savou vložku nebo tak že? to se dává asi ještě starším dětem, ne? no uvidíme, jsem zvědavá jak bude látkování vypadat u nás :slight_smile: a flísáčky nějaké máte? mě se líbí ty anavy a asi je zkusím, ale připadne mi, že to musí protýct :slight_smile:
22. bře 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Do novoskladu jsem dávala od narození vkládačku, buď ikea žínku na třetiny nebo kikko bambusový ubrousek 30x30 (jsem si koupila ty barevný, abych měla nějakou radost :slight_smile: ). Flísáčky mám dvoje anavy, původně jsem myslela, že je budu dávat předostně, ale nakonec dávám radši vlňáčky, teď jak se začala přetáček, tak pulky, protože jsou míň objemný. S těma anavama spíš nepočítej na malinký miminko (přišly mi hrozně objemný a ani nám nesedly, ale M. byla malinkatý miminko se špejličkama místo nožiček, takže je možný, že normálně velkýmu mimi sedět budou). Neprotekly mi.
22. bře 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
koho by zajímalo, tak zítra by mělo být v Sama doma o bezplenkovce :wink:
22. bře 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucifereeek Anavy flísáčy jsou celkem objemný, já je dávám nejvíc zmenšený až poslední týden, dva (3měsíce a 5kg). Neprotekly ani jednou, ani když byla plínka dost nacuclá - malá usnula jen v nevycpaném novoskladu z jedné čtvercovky a z nějakého záhadného důvodu ji mokro neprobudilo. Kakání se nám daří v naprosté většině případů bezpenkovat :wink:, obvykle ráno po probuzení.
22. bře 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik19 Mně Haipa Daipa přijdou dobrý, ale na ty malý žížaly jsou možná lepší pulky na sucháč - přitáhneš jak potřebuješ. Ale to je jen můj názor.
22. bře 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj jéé,tak to nevím...Eli je průtokáč...a mám ji většinu dne rozbalenou....a samotná jedna čč moc dlohou nevydrží...
@marky27 díky za tip...:slight_smile:
22. bře 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek