• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@dandelion já beru látkovky, i když někam jedem, ale max. na 3 dny, prát v ruce v umyvadle se mi nechce. Technicky látkování mimo domov problém není, jen kdyby plíny nezabíraly tašku navíc... Z jednorázovek dávám Babylove natur, ať jsme aspoň trochu eko. Celou noc nám ale nevydrží, to dávám normální Babylove.
@rozarka65 to je Ani šikula :slight_smile:
@rebelie na novoška asi blbě, začala jsem je dávat až tak ve 4. nebo 5. měsíci. Speciálně kvůli látkování bych je nekupovala, ale když už byly doma, šlo mi to z nich u většího dítěte líp než ze 70*70.
@ptjj jinak jsem měla většinou novorozenecké kalhotovky a nějaké jednovelikostní
@verik19 podle mě jsou dobré oboje. Stejně potřebuješ nejmíň troje, tak vezmi od každých, vyzkoušej a ve větší velikosti už si kup ty, které budeš mít radši.
22. bře 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq díky za info, a které jste teda použivaly od uplně malého miminka? HD pulky?
22. bře 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Jojo, HD PULky a taky jsme párkrát použili Thirsties duowrap (než jsem dokoupila druhé HD), ty mě ale moc nechytly, nějak nejsem fanda sucháčů a teď už by byla vel.1 malá. Miluju patentky, takže flísáčky máme v patenntkové verzi :wink:.
22. bře 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Mně se nejdřív vešel do BabyLucy XS, pak jsem jela HD vel.S a Thirsties vel.1. Jinak za mě ty pulky taky určo 3. Jak už tady někdo psal - pořád dobrý dobrý a pak ti posrajdí 1 a hned nato 2., takže ty 3 se určo neztratí. :wink:
22. bře 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mě ty pulky na patenty vyhovujou,ale jak byl Áda menší, tak mi přišlo, že ten sucháč jsem mu líp upravila na míru.
22. bře 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zajímalo by mě, jeslti máte někdo osobní zkušenost s Tots Bots flexitot? Dumám jestli taky jednu či dvě nepořídit. Ale už ty větší. Čekám kluka, žádný prcek to zřejmě zase nebude, takže novorozenecké kupovat ani nebudu :slight_smile:.
22. bře 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona Flexitot mám jednu a mám ji ráda, saje celkem dost (o něco míň než Anavy).
22. bře 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosim o radu. Chci poridit bum genius kapsovky, ale nevim, jestli koupit jednovelikostni 4.0? Jaky mate vy? A co rikate na ty novy bum genius free time? Diky
22. bře 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek na úplně malinkatou jsem používala IV nb (ale musela jsem vymyslet systém, jak překřížit sucháče.. jde to, ale u thirsties by to šlo líp (jenže zrovna na bazárku nebyly :sweat_smile: ) a pak jsem si oblíbila snappi šáličku bundles (velikost s), krásně se to přizpůsobilo a dělalo to malý zadeček. A pak jsem měla merino vlňáčky "s" pletené z fleru (od Emily 01, ale je jih tam mraky :slight_smile: ).
22. bře 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi ty "klasické" vlňáčky se mi moc nelíbí, mám vybrané tyto, ale jsou nejmenší ve velikosti S 5-10 kg takže až na větší dítko http://www.ekopleny.cz/cs/kategorie102789/detail156545.html
jinak zkusím asi ty pulky HD velikost S, IV NB a Grovia novorozenec a něco nám snad padne :slight_smile:
22. bře 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek ty jsou nádherný :dizzy_face:, já chtěla otestovat, jak se s vlňáčkama poperu, tak jsem volila levnější variantu. Tak zkus na malý miminko tu šáličku http://www.ekopleny.cz/cs/kategorie103933/detail156550.html, než dorostete do těch kalhotek :slight_smile:. Určitě vám něco padne, neboj.. a když ne, tak objednáš něco jinýho a máš to do týdne doma :slight_smile: (já třeba měla nb jen jedny, protože jsem si neuměla představit, jak vypadá malý miminko :slight_smile:, pak jsem dokupovala přes bazárek další, takže jsem látkovala od příchodu z porodky napůl.., týden se to vydrželo :slight_smile: ).
22. bře 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifereeek Bacha na tyto vlňáky, je to upravená vlna, takže zdaleka nedrží tak dobře, jako klasické vlňáky typu Disana atd.
22. bře 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona Měla jsem na zkoušku a celkem Ondrovi seděla. Určitě jedna z nejlepších na trhu.
22. bře 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám velká dotaz, chtěla bych flíšáčka ANAVY na léto, malá už bede mí 10-11 měsíců , budou vhodné i přes den? neprovlhnou?
díky moc za radu...
22. bře 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Přesně - na IV mi strašně vadilo (stále vadí), že ty sucháče nejdou překřížit...
@elvis12 Hoď nějaký odkazy na ty BG - já mám samé bazarové, takže vlastně vůbec nevím, jakej tip mám... Každopádně doporučit mohu jen kapsovky, BG AIO jsem viděla, ale ten systém se mi nelíbí...
@ivuska.h Ivi, kdy začneš vyrábět průhledné PULky? Zdá se, že je tu po nich velká poptávka :grinning: Mimochodem, zaslechla jsem něco o připravovaných Anavy PULkách - budou, nebo jsem to nějak popletla?
22. bře 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 Já mám 4.0 jednovelikostní BG na patentky a jsem moc spokojená. Jsou spolehlivé i na ven. A mám učůránka.
22. bře 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky!
@rebelie odkaz napr. zde http://www.latkovky.cz/kapsove-AIO-pleny/bum-genius-onesize-kapsovka-4-0-patentky/
@elaaa myslis, ze by slo pouzit i na novoše? Nebo to budou velky?
22. bře 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 Tak já nevím, jak vypadaly ty předchozí, ale asi mám taky ty 4.0 - a pokud to jsou ony, tak jsem s nimi spokojená velmi...
22. bře 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 já mám jednovel. BG kapsovky na patentky, asi tu 4.0 verzi tedy, ale já nějak nemám ráda to zmenšování vpředu, takže všechny jednovelikostní plenky používám cca od 3 měsíců a ani jsem je dřív neměla, abych to vyzkoušela, ty free time vypadají taky dobře, zdá se mi to jako něco mezi AIO a kapsovkou - je vo vše v jednom, ale není to sešitý k sobě, takže to bude dobře schnout, ale nemusíš to tam pak cpát...
na novorozence jsme měla jednu tuto : http://www.latkovky.cz/kapsove-AIO-pleny/bumgenius-all-in-one/ v "S" - byla super, ale pomaleji schla...
22. bře 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 použít na novoše asi půjdou, ale podle mě to bude dělat hrbol vpředu a prostě vypadat humpolácky :sweat_smile:
22. bře 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 No na mě působí větší, takže jsem ji začala dávat až tak ve 3 měsících, ale zmenšuji ji stále. Eli má 5,5 měsíce a 7 kg.
22. bře 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsou kakala, že jsou Anavy easy letos inovované - místo bavlny je vnitřní vrstva z mikroflísu, takže půjde měnit jen ta vpínací savá jádra :slight_smile:, kdybych už tři easy neměla, tak bych pořídila tyhle nové, ale budu se krotit a utrácet nebudu ... Si budu muset pořídit asi brzo další dítko, nejlépe kluka, protože ty easy mám v holčičích barvách, tak bych měla důvod koupit nové modré, zelené :grinning:.
23. bře 2012 v 05:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda v noci mám fakt vykojenej mozek a páchám děsný překlepy :sweat_smile: (ale aspoň tématický), v první větě má být koukala.
23. bře 2012 v 05:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katyxq To se podá. Já mám zase těhotenskou demenci a všechno zapomínám :confounded:. Za chvíli nebudeš vědět, kolikrát si v noci vstávala, protože to bude automatický :slight_smile: .
Taky jsem na ně koukala. Jednu nebo dvě potom pořídím. V klučíčích barvách :grinning:
23. bře 2012 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq ja jsem ty pistaciovy neodolala... :grinning: Ale nastesti mam kupce na tu "starou" (jeste ji mam nepouzitou), tak jsem spokojena :slight_smile:
@elaaa @aemmi @rebelie diky za rady holky! Jednu poridim a uvidi se :slight_smile:
23. bře 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona Já si je zamilovala. Rozšiřuju i jejich počet. Dávám je na noc. Dovnitř nacpu vv Anavy vel.S a nemá to chybu. Koupila jsem rovnou tu velikost 2 (One size) A takhle dovycpané mi připadná, že nasají více než anavy.
23. bře 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
V Sama doma je bezplenková metoda :slight_smile:
23. bře 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jsou tam vidět ty nové úžasné bambusové kikko! Nutně je potřebuji!
23. bře 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie Jojo, průhledné svrchňáky by byly hit, ale to asi bohužel neklapne :grinning: Ale v létě se dá chodit i bez svrchňáků. PULky chystáme, ano, půjdou teď do testování a pak, pokud se osvědčí, do výroby.
23. bře 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivuska.h Kdyby byly průhledné svrchňáky, tak hned jedny kupuju :grinning:. Ty Anavy PULky budou jedno- nebo vícevelikostní? Každopádně pak aspoň jedny pořídím jako správná Anavy závislačka :wink:, si teď k tolika plínkám musíme s manželem pořídit dostatek dětí, aby neležely ladem a na látkovkách jsem oproti papírovkám ušetřila, teď je to tak šul nul, ušetřime až při druhém miminku a případně dalších.
23. bře 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek