• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@lollaj Vem HD v jiné barvě :grinning:.
29. bře 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katyxq jj,udělám to tak :grinning:
29. bře 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
když jsem se poprvé začala zajímat o pleny,tak maminky vychvalovaly ty mušelínové? pleny.Máte zkušenost?Jinak mě ještě lákají Bambina vv na rovnej sklad,ale asi je nepotřebuji...
29. bře 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lollaj ty mušelínové čč IV prý jsou super, ale 100 za jednu fakt nedám :confounded:
29. bře 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám dva kousky mušelínových a jsou parádní. Používám je pod hlavičku :wink:
29. bře 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
S mušelínovou IV
29. bře 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
IV mušelín mám taky a taky pod hlavičkou, zatím. ¨

@silente Ten růžovej medvídek co spinká na polštářku je nádhernej :slight_smile:
29. bře 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova - když se zmáčkne, tak "chrápe" :grinning: Byl můj, já ho dostala od manžela před pár lety k Vánocům. No a teď má novou majitelku :slight_smile:
29. bře 2012 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tohle je smutný, to sem tu našla v komentářích....Začala dávat pampers premium care, jsou bílý, stojí docela dost peněz, ale Davídek je celou noc v 1 plínce, plína je nacucaná, ale neproteče a Davídek je spokojený ......
30. bře 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova tak to bych radši desetkrát vstávala... :/
30. bře 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova no já nevím, ale danyho noční plínka váží ráno skoro půl kila, a nepřebaluju. On se budí v noci na pití, napije se a hned usne, kdybych ho přebalovala, tak ho komplet probudím a nevyspím se vůbec, zvlášť teďka.Ani mimčo nepřebaluju před každým nočním kojením, protože kojím maximálně po 2h. Když jsem měla jen jedno dítě tak to šlo,vstávat a klidně i přebalovat 5x za noc a kolikrát hodinu uspávat... spala jsem pak přes den, ale to teďka prostě nejde.
30. bře 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka a to používáš na noc látkovku???
30. bře 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj ne, u staršího Papers active a u mladšího Pampers premium care, právě ty bílé. Na noc jsem nedávala látkovky nikdy, to by jaksi nevydržela asi žádná. I přes den když je v látce, tak musím přebalovat často, protože hodně pije. Zvládne to maximálně vycpaná kapsovka, ta vydrží tak 1,5h.
30. bře 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no, my uvidíme, jakej bude ten náš poklad pochcánek :slight_smile:
30. bře 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj když byl dany mimi a tak do 1roku to bylo v pohodě docela, protože jsem kojila a nic jiného moc pít ještě nechtěl, to stačily i ručníky ikea narovno. Ale pak skončilo kojení a rozpil se a většina látkovek už to nedává. A přebalovat ho co 2h je docela mazec, už je velkej a zdrhá, a nočník bojkotuje.
A Dominika zatím papíruju, ale už se chystám pomalu vyzkoušet látkovky, novosklad a na to svrchňáčky, mám jedny NB a dvoje Ska, tak musím zkusit jestli mu to bude.
30. bře 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alt já jsem v látkování také začátečník, resp. teprve budu :grinning: Zatím něco málo mám a stejně jako Ty plánuju něco vyrobit svépomocí.
Látkové pleny jsem začala dávat teprve nedávno 3 letému synovi na noc, jelikož se mi ještě počurává. Nekoupila jsem sice žádné značkové, ale od paní na mmb, co je šije a zatím si nestěžuju. Jsou z bambusového fleesu, sajou dobře a neprotečou.
Jinak mám zásobu klasických bavlněných plen a dokoupím ještě nějaké bambusové. PULky taky mám a nevím, co ještě do začátku. Nejdřív chci zkusit, jestli mi to látkování půjde. Jestli budu úspěšná, okamžitě dokupuju další nezbytné pleny :slight_smile:
30. bře 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arlette a můžeš mi napsat odkaz na tu paní?
30. bře 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si přiobjednala HD pulky a vv Anavy :dizzy_face: Ještě váhám nad vv bambinama....chjo babo raď :grinning:
30. bře 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Tak to já teda přebaluju co 3 hodin (jeden interval v noci teda i 6 hodin, kdy se bublinka neprobudí), malá mi v ničem - ani v papírovce - dýl nevydrží. Neumím si vůbec představit, že by v tom bylo dítě celou noc.
30. bře 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova Taky jsem přebalovala v noci při každým kojení, ale teď už to tak taky nedělám.., když jí přebalím, tak se vzbudí a odmítá pochopit, že je noc :grinning:. I když se začátkem příkrmů jí taky v noci přebalovat musím, jelikož kadí snad víc jak novorozenec :confounded:. Navíc jsem zjistila, že ona je v průběhu noci kolikrát skoro suchá (někdy úplně)..
30. bře 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi tak ta moje zas neusne, dokud jí nepřebalím :slight_smile: každé mimčo to má koukám jinak.
30. bře 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova asi jo.. jsou to individuality :slight_smile:.. u nás se to ale měnilo i s věkem, to, že jí v noci nepřebaluju (nebo spíš, jsem odhodlaná jí nepřebalit :slight_smile: ) trvá tak 2 měsíce, jinak jsem jí taky přebalovala pořád :slight_smile:.
30. bře 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi tak uvidíme, co budu říkat až bude bublině 7 měsíců :grinning: :grinning: :grinning:

Ale nejlepší by bylo, kdyby se mi z ní stal bezplenkáček, zatím mi ale moje pokusy o BKM zdatně bojkotuje, musím se ještě zlepšit.
30. bře 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova já v noci taky nepřebaluju. Víťa má BBH bambus nebo bmb BL s prefoldem BI, Adámek Anavy s vkládačkama poskládanýma na kluka, dovnitř oba flísovou separačku a přes to natahovací vlňáky. Je fakt, že jednorázovky svádí k nepřebalování. Takové ty řeči že "plína je ještě málo počůraná" nebo extrémní "nám stačí jedna plína na den a druhá na noc, případně třetí, když se pokaká", z toho se mi dělá špatně. Novorozence jsem v noci přebalovala, ale pak už ne. Hrozně se při tom probere. A Víťa spí celou noc, tak ho přeci nebudu budit.

S nočním balením je to trochu jiné. To, co přes den normálně pročůrají durch za tři hodiny, na noc může klidně stačit. Chce to trochu odvahy vyzkoušet.
30. bře 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
další dotaz :grinning: Je nějaký rodíl v kvalitě u vv kikko,bambino, popolino apod?Doporučíte mi nějaké?
30. bře 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela tak já zatím soudím podle novorozence no, zatím čůrá pořád mi příde a když to vím, tak jí prostě musím přebalit, ale novorozenec docela rychle zase usne, tak tam to s tím probíráním není tak hrozné.
30. bře 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky v noci nepřebaluju. Jak přestaly holky v noci kakat, tak jsem přestala přebalovat. Mám problém, abych neusnula při kojení, ne ještě vstávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lollaj mám kikko a popolini a nevím, které jsou které, jsou skoro stejné. Bambino neznám.
30. bře 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova mně právě tohle přijde na látkovkách super, že když rozbalíš a plína je počůraná, prostě ti to nedá znova ji na dítě nandat. Nebo že nemáš zábrany dát novou plínu třeba jen na půl hodiny. U jednorázovek to svádí k tomu, pořádně plínu využít :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... Když se snažíte o BKM, je jasný, že přebaluješ hodně často. Navíc když už to máš vysledované.
30. bře 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lollaj - mám kikko a dobrý :slight_smile: Jo a taky Tots Bots vel.1 (na novoška) a pak vel.2 (na větší). Ale ty už se myslím nedají moc sehnat, jestli tedy vůbec .... :confused:
30. bře 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek