• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

26. února 2017 
@boudova Jsou froté nebo velur, ale velur je bambusový nebo bavlněný.
9. dub 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. dub 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova Takhle je velurová.
9. dub 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. dub 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronickalongipes Aha, tak to asi nebude nic moc známého...
9. dub 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova Taky velur, všechno, co je cukřík, je velur :slight_smile:
9. dub 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h jé, chápu, díky :slight_smile:
9. dub 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím, zda se to tady už neřešilo, protože už bohužel nezvládám tuhle diskuzi nějak poctivě sledovat, ale objevila jsme toto
http://www.swaddlebees.com/Products/Diaper-Covers/capri_cloth_diaper_covers
Vypadá na super svrchňáky - něco mezi Flip a starámi dobrými one size blueberry
9. dub 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l Mne to prijde jak okopirovane blueberry, ty vzory jsou uplne stejne.
9. dub 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l
já myslim, že je připravují na www.uhanky.cz
9. dub 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l - to jsou weehuggers, koukám .. aspoň dle vzorů
http://weehuggers.com/index.html#2 (od 30 vteřiny mrky mrk)
9. dub 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente právěže to vypadá, že to vypadá, jsou o hodně vylepšené weehugers - není tam ta navlhávací bavlněná látka, za kterou lze vložit rovnou plenku, ale je to z Pulu.
10. dub 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l
@janinek
@silente Ony ty jejich svrchňáky jsou furt na jedno brdo, jen se tam mění drobné technické detaily...
10. dub 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h a máš s nimi osobní zkušenost? jsou dobrý? špatný? :slight_smile:
10. dub 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 já mám pul kalhotky prakticky jen Swaddlebees/Blueberry a jsme s nimi navýsost spokojená. Mám tedy i jedny Flip (bum genius), ty ale nemají na rozdíl od Blueberry onesize dvojitou nohavičku. Tak jsme právě zvědavá na tuhle novinku.
10. dub 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 blueberry pulky jsou skvělé
@ladida.l ty cos dávala neznám, ale vypadají dost podobně a mají pěkné vzory:slight_smile:
10. dub 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l
@reruna těma pulkama myslíte kapsovky (AIO) co mají tady? www.uhanky.cz
samostatné svrchňáky pul blueberry jsem nikde neviděla...

na ty kapsovky se chystám, ale o víkendu jsem četla, že mají naskladňovat svrchňáky (ještě dřív než se to psalo tady, chodím se tam kochat skoro každý den :sweat_smile: ), takže ještě budu čekat do toho dvacátého...
10. dub 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 právěže tyto PUL kalhotky tam budou až toho 20. dubna.
10. dub 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 já pulky Blueberry mám doma a jsou super :dizzy_face: Kupovala jsem je myslím na latkovky.cz
10. dub 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co s provlhávajícími fleesáčky? (konkrétně Anavy). Dávám je jen na spaní, aby v nich malá neseděla v lehátku a stejně má pak vlhký bodýčko. A to ta plínka není třeba ani úplně nacucaná :fearful:
10. dub 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 pulky tam zatím nemají, kdysi je měli na tuly-tuly.cz,ale to už je zrušené. kapsovky jsem měla taky a byly bezvadné
10. dub 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muzu se zeptat, jestli pouzivate vic suchy zip nebo patentky? Ja mam vse zatim se suchacem, z emi prijde, ze se tam lip steluje ta velikost, ale zase patentky jsou pry lepsi, ze si to dite nerozdela samo.
10. dub 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, potřebuju poradit. Dávám novorozenci čtvercovku, separačku celulozovou a PULky. Je to kluk, když ho rozbalím tak je durch mokrej, prostě narozdíl od hnusek papírovejch je prostě v mokru, tak mám strach, aby se neoprudil, ale chci prostě látkovat. Je mokrej hlavně na břiše, tak ho mažu. Vyřeší to nějaká vkládačka? Máte tipy na dobré vládačky, které by aspoň trochu zajistili sucho?! Díky
10. dub 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyca 1 čč je málo. Dovnitř můžeš dát druhou čč, nebo nějakou jinou vkládačku. Já měla ikea ručníky, ale ty se už neprodávají, tak někdo používá žíňky, dál dělá kikko nebo BL malé plenky 30x30, tak ty se dají taky použít.
@marky27 a kde to má navlhlý? nevzlíná to třeba vrchem přes bříško? Já je používám a neprovlhnou mi, ani když je plenka dost mokrá.
10. dub 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Já mám radši patentky, jsem si divná, se mi líp štelují a zapínají patentky než sucháč :sweat_smile:, na sucháč máme akorát dvoje PULky a těch se zbavuju.
10. dub 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat - čekáme dvojčátka a uvažujeme, že bysme zkusili látkové plenky. No nevím jestli to zvládnu, ale v jedné diskusi dvojčat to všichni zavrhují jako čirý nesmysl a nemožnost... :rolling_eyes: Myslíte, že to je opravdu tak nemožné? :confused:
10. dub 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendyca já jsem používala ty Ikea žínky a BL ubrousky 30x30, oboje složené na třetiny do novoskladu, samotná čč - novosklad stačila tak týden :wink:
10. dub 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaji3 mám pocit, že tu nějaká maminka, která dvojčata čekala, byla, ale nevím, jak to dopadlo. Jinak na www.rodina.cz je taky látková diskuze, tam látkuje paní s dvojčaty (nebo možná už má odpleněno) a jedna i s trojčaty :slight_smile:
10. dub 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaji3 neni to nemozne :wink: Mam deti po roce, takze v dobe narozeni mladsi dcery starsi syn rozhodne bez plinek nebyl, latkovala jsem oba plne stejnym druhem plinek, a takovych holek je tu urcite vic. Matku dvojcat latkujici plne znam taky. Nenech se odradit recma tech, co to nikdy nezkouseli a nemaji poneti o tom, jak se to dela :wink: Prala jsem zpocatku 1x za 1-1,5 dne, ted uz min, starsi je na doma bez plin. Naplno jsme latkovali cca 3/4roku. S dvojcaty je to plne obdobi bohuzel delsi a tim je to narocnejsi, ale urcite to jde. Nebo treba aspon na doma, i tim se hodne usetri.
10. dub 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek