• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@betelgeuzz
@jasekd
Dík holky, zkusím se ještě podívat na ty jiné diskuse, rozhodně mě od toho tak rychle nikdo neodradí... :grinning: Už jen když si představím ty balíky a balíky papírových plenek, které bych tahala z obchodu.... ty tuny odpadu, stále plná popelnice.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaji3 presne tak, mela jsem uplne stejne duvody :slight_smile:
10. dub 2012 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz nene, nevzlíná to. Má to vlhký po celé šíři mezi nožičkama :rolling_eyes: A jaký máš vzor? Já růžový medvídky. Nevím, jestli ty jednobarevný nejsou třeba silnější.
10. dub 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 mám oranžové s písmenkama. Předpokládám, že to má ta mladší.
10. dub 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz jj, mladší
10. dub 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaji3 já jsem kupovala pár plenek od paní, co látkovala dvojčata a měla ještě jedno starší dítě, takže určitě se to zvládnout dá, ale plínek budeš muset mít fakt hodně, abys to stíhala prát a uschlo to...
10. dub 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq A prijde ti na suchaci neco vylozene spatne nebo ti jen 'nesedi'? ja se treba u patentek bojim, ze bude protekat nebo tak neco, ze proste budu potrebovat polohu mezi, ale treba je ten rozdil fakt maly a nepozna se to.
10. dub 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 tak buď víc dovycpat, třeba jen v tom místě, kde provlhají, nebo je používat právě mimo spánek, když přebaluješ častěji. Já je teda dávám pořád, kromě noci, přes den má 1čč na rovno, na spaní a na ven novosklad vycpaný ručníkem a zatím mi teda neprovlhly.
10. dub 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Ne, na sucháčích mi nepřijde objektivně nic špatně, jen je subjektivně prostě nesnáším :grinning: a patentky miluju. Teď zrovna na Haipa Daipa PULkách potřebujem polohu mezi, tak to zapínám asymetricky, na jedné straně na první patentek ze dvou a na druhé straně na druhý :wink:. A kolem patentků nic neprotéká ani neprovlhá.
10. dub 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq Ty jo, chytre, to by me dost mozna nenapadlo. No, ja jeste potrebuji male svrchnaky a dumam, jeslti vzit patentkove.
10. dub 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek já mám radši suchý zip protože mé děti mají hubenější nožičky a ty patentky nám nepasují ty sucháče nám jdou lépe utáhnout, vyhovují nám i u hubených nožiček skvěle rostoucí PUL od SWEET MONKEY a suchý zip mi se i líbí že jsou chlupaté, ale mají i nechlupaté :slight_smile:
10. dub 2012 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek jako první jsme měli Baby Lucy XS plenkovali jsme asi od 3kg hubené nožky i dupku, pak jsem přešla na SWEET MONKEY a GROVIA, sweet pžestože jsou větší než grovia tak kolem nožiček pasují lépe a vydrží do většího dítěte
10. dub 2012 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzu_elen_richard DIky za reakci. Tak mozna vezmu jedny a jedny ty svrchnaky nebo nejakou AIO s patnetky, at to porovnam. Co sjem tak cetla na netu, prislo mi, ze spis byly vyhrady patentkum nez suchaci. U suchace teda zase vadilo jim, ze se opere nebo v pracce nejak zatrhava, ale pry se ma na prani zapnout, tak snad to bude stacit.
10. dub 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaji3 ahoj, určitě to jde. Já taky látkovala dvě děti, ale úplně srovnávat se to nedá, dvojčata budou náročnější. Na látkování dvojčat se tu chystala @zvalentova třeba se ti ozve a předá nějaké zkušenosti :slight_smile:
10. dub 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek já mám na plínách radši patentky a na svrchňákách suchý zip. SZ je zapnutý raz dva, dotáhneš ho, jak potřebuješ, ale časem se ochodí, takže na plínách, které se perou častěji než svrchňáky, je to znát.
@marky27 Iva tu psala, že jednobarevné jsou o trochu silnější než vzorované. Mám oboje, bývala bych si toho rozdílu ani nevšimla. Mně neprovlhají, ale nenapadá mě, čím by to mohlo být.
10. dub 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaji3 Na rodinu.cz chodí paní co látkuje trojčátka a má jedno starší dítko, myslím že když nakoukneš na tamější látkovou diskuzi a optáš se na tipy, určitě poradí :wink:
10. dub 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 a jak dlouho v tech flísáčkách malá spí? já je mám ráda, přes den v nich je pořád, ale právě kromě spaní, to si netroufnu, nikdy nevím, jak dlouho bude spát, dala jsme je jednou a přece jen trochu provlhly, když má PULky, tak neprovlhne ani tehdy, když dám méně savou plenu, ale možná ty flísáčky zítra na dopolední spaní zkusím...

Malá si začala rozepínat suchý zip na svrchnáčkách, patentkové máme jedny HD, které budu asi muset prodat, protože jsou moc úzké okolo nožiček, nemáte někdo tip na jiné svrchnáky s patentkama?
10. dub 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi ABC wrap od SWB, ale nemůžu je srovnat s HD... na látkovkách.cz mají vyloženě kategorii PULky na patentky, tak můžeš vybírat
10. dub 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek já jsem taky měla raději patentkové pulky, byly měkčí a poddajnější a jedno období - když malej hodně jen seděl, míval odřené bříško od sucháče a když máš dvě řady těch patentek, tak se velikost dá nastavit dobře
10. dub 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela díky, jé, to jsem si nevšimla, že tam mají speciální kategorii na patentky :slight_smile: vypadají dobře, narozdíl od HD jsou vykrojený jako ostatní svrchnáčky, které máme, tak by mohly být dobrý...
10. dub 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Měla jsem Weehuggers a ty navlhaly na tu bavlnu z venku, což by ale tady už mělo být vyřešeno. Jinak střih mi přišel dobrý.
10. dub 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela @reruna Diky, to s tim opranim snad nebdue plne pravda u tech mych AIO teda :slight_smile: Tak zkusim nejake patentky priste kdyztak vzit. A snad teda nebud emit pak moc odrene brisko, az bude sedet.
10. dub 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi no spí jak kdy, průměrně tak ty 3 hodinky. Jsem si říkala, že když je budu dávat mimo spaní, tak spíš provlhnou, když malou hodně nosím v klubíčku nebo je třeba v sedačce (v pololehu), tzn. je na fleesáčky větší tlak. Zkoušela jsi dávat na to dopol. spaní?
11. dub 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaji3 Ahoj taka ja dvojcata mam a stale latkuji, jepravda ze uz jsme to chtela vzdat, pohodlnost malem zvitezila, ale stridam to, vecer papirove a na ven a pres den latkovky, kdyz byli prcci mali tak to byl ficak i 30plen denne ale ted to je uz pohoda....je jim skoro 11mesicu...co me akorat stve tak vse rychle procuraji a ani Anavy fleesky svrchnacky to neochrani a opravdu vse je mokre a skoro pokazde takze prebaluji co 2-3h pres den a i s oblecenim....
Pleny jsme nakoupila z druhe ruky abych usetrila a ted nevim zda jsme udelal dobre jsou v hroznem stavu.
11. dub 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 Ahoj jsou stejne mam vsechny pro dvojcata i ty se vzorem i bez a mam je navlhle pokazde....jedine ktere mi zadrzi vlhko jsou thirsties :slight_smile:
11. dub 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana @reruna Dík holky za info.
@mishule78 Uvažuju o tom, že šestinedělí dáme s papírovkama, páč co jsem tak četla, tak na malý dvojčata moc látkovky nesedí - jsou jim většinou velké :confused:
@helulela Jsem se dočetla, že @zvalentova už porodila :slight_smile: tak až se z toho vzpamatuje, tak jí zkusím kontaktovat.
11. dub 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mohly byste mi prosim poradit, momentalne mam Popolini frote a bioflanelky a ty jsou opravdu moc mohutne na to davam jeste anavy fleece a ten zadecek teda je dost mohutny, navic to maji rychle procurane, chtela bych tenke, save plenky a na to dam frotacky....dekuji
11. dub 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishule78 anavy bambusové jednovelikostní na patentky - no a z vlastní zkušenosti - bavlněné froté plenky trpí používáním asi nejvíc ze všech...
11. dub 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaji3 Ja jela od zacatku a v pohode, mela jsem tyto ale na snapku a byly site takze fakt super, ja mela deti vetsi takze uplne v poho, Miki mel 3kg a Maja 2,6kg, odradit se nedej, me taky kazdy klepe na celo :grinning:
http://www.latkovky.cz/kalhotkove-vicevelikostni/konopka-ellas-house/
11. dub 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna a jsou dobre rikas?sajou dobre?i sedi na zadecku?
11. dub 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek