• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@mishule78 jedny z nejlepších,co jsem měla, sajou perfektně, schnou rychleji, než popolini biofroté, sedí dobře, fakt na celé plenkovací období a navíc jsou krásné
11. dub 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna a jeste svrchnacky a je to :grinning: super, nemas nahodou nekde vyfocene jak to vyoada v realu?
11. dub 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mishule78 já mám v albu bublinu v anavy kalhotovkách :slight_smile: a přes to dávám PUL IV
11. dub 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 tak jsem to dnes zkusila, ale šly jsme na rehabilitaci, takže jsem malou budila asi po 2 hodinách spaní a byla úplně suchá, takže zítra znovu :slight_smile: taky spí tak 3 hodiny, někdy i dýl :slight_smile: trochu přemýšlím, že bych je zkusila i na noc, ale až jak dopadnou zítra dopoledne :slight_smile:
11. dub 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem přemýšlela, co s plinkama, až malej odroste....prodat nebo nechat? Dalšídítě bych chtěla až tak za 4 roky...vydrží ty plínky, hlavně jestli nesteří gumičky a co PUL? nepopraská nebo něco?jakou mají tyhle matetiály vůbec životnost?
11. dub 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk Gumičky jsou nejzranitelnější část pleny, o ty bych se opravdu bála, ale zas 4 roky nejsou tak dlouho... o PUL bych se nebála.
11. dub 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h takže co bys poradila? schovat nebo prodat? :slight_smile:
11. dub 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk myslím, že pro obojí najdeš rozumné důvody.

Já za sebe jsem pro prodej. Za prvé nemám ráda hromadění věcí, které nejsou (v tu chvíli) potřeba a za druhé nemám ráda "skladové zásoby", které vážou zbytečně peníze (výhodné nákupy po x baleních např.) ve věcech, které člověk nakonec třeba nebude vůbec potřebovat. Navíc za 4 roky budou třeba nové vzory a druhy a mě by mrzelo, že si je nemůžu koupit. Pro ponechání samozřejmě mluví rozumnej finanční důvod. Už jsi si ty pleny jednou koupila, víš, že je budeš výhledově potřebovat a máš je kde slušně skladovat, tak proč platit za to samé ještě jednou.

No jak říkám, rozumné mi přídou obě varianty. :slight_smile:
11. dub 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, dotaz prosím, sháním svrchnáky, sice jsem chtěla na patentky, ale asi budeme potřebovat dvoje, takže jedny z nich bych vzala pulky BL, jsou levný :sweat_smile: ale přemýšlím, jakou velikost, malá má asi něco mezi 8,5 a 9 kg a M je 7-10 a L 10 - 13, jsem myslela, že vezmu ty větší, ale ted nevím, nebudou velké??
11. dub 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk Osobně bych prodala.
11. dub 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova Jojo, přesně, nové vzory, to je ten důvod :grinning: :grinning:
11. dub 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivuska.h
@boudova no právě, tyhle důvody taky zvažuju....no, uvidíme, ještě mám aspoň rok na rozmyšlení :wink: děkuju za názory :slight_smile:
11. dub 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi se máš :sunglasses: No ještě mě napadlo, jestli to není tím, že mám nafest bodýčko. Zkusím to dát s větší velikostí a třeba jak to nebude tak naknop, tak to nebude provlhat. To je taky možný důvod....
11. dub 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk já to taky řešila a než jsem se stihla rozkoukat, byla jsem znova těhotná :wink: Poradila bych ti, aby sis nechala jen čč, pokud používáš, a pak to, s čím jsi opravdu spokojená. Taky bych se za nějakou symbolickou cenu zbavila kousků, co jsou už jeté, aby u druhého dítěte nedosloužily v polovině. Takhle budeš mít solidní základ a budeš si moct dokoupit i něco nového pro radost :slight_smile:
11. dub 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela no jo, tím se to vyřešilo samo :wink: čč určitě, ty vydrží, spíš mám fakt strach, abych po těch pár letech nevytáhla kalhotovky a nezjistila, že jsou nepoužitelný a neprodejný :unamused: :unamused: no, nechám si to ještě projít hlavou... :slight_smile:
11. dub 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi mně přijde že BL jsou větší, Dany má necelých 12kg a má L a jsou docela velké. Takže bych vzala M.Jsou fajné, já je mám moc ráda, už jsem koupila i S Domčovi :slight_smile:
12. dub 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Jé, fajn, že ses ozvala, ono je pravda, že ted už snad tolik přibírat nebude, tak kdybych vzala ty větší, tak by mi tu třeba zbytečně ležely, než bych je mohla začít používat, hodně dávám plenky narovno a na to stačí menší kalhotky, tak vezmu teda emka
12. dub 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 jsem zvědavá, jak dají dneska to dopolední spaní :wink: ...s tím bodýčkem nevím, já mám nějaká menší, dávám je na extendor, ale i docela veliký a rozdílu jsem si nevšimla, nebo jsem to spíš nepozorovala...
12. dub 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi tak na rovno rozhodně. Mně ty Lka stačí i na hodně vycpané kalhotovky.
12. dub 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, jdu pro radu a nevím s čím :slight_smile: nikdy jsem moc nepoužívala AIO plínky, ale mám 2 (anavy a BI) a obě mi nedávno provlhly (co, provlhly, protekly až na můj klín :slight_smile: ) hned poté, co jsem je Kubovi dala, tak přemýšlím, jestli nemůže být něco, co dělám blbě, když mu je dávám? Abych to vychytala, protože je to nepříjemný... Obě ty značky jsou prima, tak tipuju, že chyba bude spíš ve mě :slight_smile: ale nic mě nenapadá...
12. dub 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee Kolikrát jsi je prala? Pokud byly téměř nové, nesály dostatečně rychle, aby stihly zachytit ten proud. Je potřeba tak 5x vyprat, aby začaly dobře fungovat.
12. dub 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak dneska mi dorazila sušička. Sušíte v ní některá plenky? Mám v plánu v ní sušit hlavně bambusové froté bo na šnůře schne 2 dny :unamused:
12. dub 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi tak jak jste dopadly?
12. dub 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 ona ještě spí, fakt jsem zvědavá, má na sobě HD pastelku vycpanou BL ubrouskem a ty flísáky, plenka místy koukala ven, ty flísáčky mi nejdou úplně utáhnout :unamused:
12. dub 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně zas provlhaj HD flísáčky :frowning2: jsem z toho bezradná...naposledy 3x za sebou, se přeci neimpregnujou ne? :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jsem se chtěla zeptat na ten perla, co jste tu někdo zmiňoval. Dneska jsem si ho šla koupit do lékárny a pán na mě vybalil 100m role :slight_smile: to kupujete tohle? Stojí to přes 500 a je v tom perlanu asi tak na 100 let :grinning:
12. dub 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zdravím @rebelie :slight_smile: jsem si naprosto jistá, že jsme spolu dneska byly na světýlkách v Acentru :slight_smile:
12. dub 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi tak to jsem sama taky zvědavá. Mně jdou kolem nožiček taky špatně utěsnit, ta gumička je dost volná, obzvlášť u pravé nohy.
12. dub 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova no nevím jestli je někdo zkoušel impregnovat :grinning: Taky mě to štve, protože jinak je mám ráda pro jejich horzně příjemný materiál.
12. dub 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marky27 jojo, jsou takový na mazlení :slight_smile:
12. dub 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek