• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

22. ledna 2017 
skládám z nich i novosklady, na zádech to zahnu, mě to vyhovuje, jsem s nima spokojená :wink:

lus, MHM oblečení se starýma vzorama bude dál nebo ho nahardí ta nová kolekce s pruhama?
14. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi, mne prijde intelektualne narocne trapit se se skladanim tech obdelniku.. taky mi lezi v supliku a koukam se na ne, jak jsou hezky barevne :grinning: :grinning: :grinning: ale draka z toho vazat uz budu.. zkousela jsem je davat poskladane do cc, ale prijde mi, ze em.ma tu prdylku pak o dost vetsi..
jinak ja jsem s LTZ spokojena, vydrzely zatim vsechno :sweat_smile:

holky, jak velky ma byt ten vlneny obdelnik? vetram skrine a nasla jsem v nich srazeny svetr z vlny, tak jsem si rikala, ze bych ho rozstrihala. bo je ted tak pekne husty.. :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek-starý vzory jsou již v doprodeji a nebude.
14. čer 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je škoda :unamused: ty nový se mi vůbec nelíbí :unamused:
14. čer 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky ne... :frowning2: Chtěla jsem sloní čepici ještě v jiné barvě-retro nebo lion a nikde už nejsou :cry:
14. čer 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat, zda plínky čč Hybler jsou to samé jako LTZ? Byla jsem u nás v obchodě a ptala jsem se na ty LTZ, ale měli jen Hyblera a paní tvrdila, že je to to samé, že jen Hybler dělá nové balení?
14. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Somik, není to rozhodně to samé, jsou to 2 různí výrobci!!!Řeči o balení je blbost. LTZ drží tvar, kdežto Hybler se mi děsně srazil a zkrepovatěl. Hyblera nekupuj.
14. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
somik, není, LTZ jsou lepší :wink: habler je mizernej, málo savej a krepovatí, jak píše marcelkad :wink:
14. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pucina, mám ozkoušeno, že pokud vypranou plínku přehnu napůl a pověsím stejně jako ručník, tj. přehnout asi 4 cm přes šňůru napnout a dát dva kolíčky, pak takto přehnuté vyklepnout a složím za téměř sucha, tak jsou jak vyžehlené :slight_smile: . Jednou jsem je pověsila za růžky a byly pěkně zmuchlané, musela jsem několikrát vyklepnout, aby se nemusely žehlit, ale nic moc a navíc bych řekla, že se rohy takovýmto věšením ničí.

Plínky peru v Persilu, dvakrát nemáchám, nemáme žádnou alegii. Pračku mám na 400 otáček, moje plínky, co jsou některé staré 25 let a některé dokonce 32 let jsou krásně měkoučké a heboučké. Teď jsem si dokoupila obyčejné čč a ptám se paní, zda jsou ještě po ní, jestli jsou staré a hebké, že nechci kupovat nové, jelikož jsou hrubé, tak mi říkala že jo, že jsou staré, ale plínky od té paní jsou pěkně hrubé a drsné, jak struhadlo :angry: . Tak mě to naštvalo, že je snad pošlu dál.... A to jsem jich koupila 28 :fearful: a všechny jsou hrubé. Ždímáním ani praním to nebude, podle mého je to materiálem.
14. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schneku, Marci, díky, ta prodavačka ze mě udělala blbce :astonished: , já jí to tak tvrdila a ona se na mě rozčílila, že to tak objednává už 10 let a navíc mi tvrdila, že Hybner je Libštát. Ani neví, že na tom pytli byl napsaný Hybler a ne Hybner. Já si to myslela, tak jsem je radši nevzala a ona byla dotčená, prý je každý kupuje a jsou to prý ty nejlepší české plínky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
somik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nejlepší český plínky jsu navíc haipa daipa- viz soutěž Plena roku:slight_smile: Ale o těch paní nemá jistě ani tušení..

dneska přišla první ochutnávka BBH- měšavice...Ale jen ve velikosti S,tak je ani na net dávat nebudu a počkám,až bud ekomplet zásilka. ale myslím,že už jsou etda na celnici a budou tak do 14dnů max.
jupí!na ty bambusky se fakt těším. Ttyo měšavý mě nezaujaly..střih mají suprovej,ale nelíbí se mi,že ta vkládačka tam není nijak připoevněná. nemám ráda,když vše v jednom plínky musím vkládačky dávat extra..já je pak ztratím,dávám tam pak jiný vkládačky, který jsou zrovn apo ruce a to už pak pro mě ztrácí trochu smysl plínky vše v jednom...
15. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lus, ta vkládačka je tam skoro zbytečná, ta plína je sama o sobě maxi savá. Já tu vkládačku používám místo prefoldu do BE na noc (je taky maxi savá).
15. čer 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě mešavice moc nevyhovujou, ale když on je z nich tatínek tak nadšenej, že je nemůžu prodat :grinning:
15. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě tedy vyhovujou, hlavně pro moje děti je vel. M opět jednovelikostní :grinning:
15. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím s marci, do AM dávám vkládačku, jen když vím, že bude na zadečku dlouho. Bez vkládačky je ta plínka i pěkně štíhlá. Kdyby někdo prodával žlutou AM v L, tak za rozumnou cenu ji vezmu. :wink:
15. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych brala nejmenší mešavici, kdyby někdo nabízel Sko :wink: Mám Mko, ale to než budeme nosit, je fakt dost velký :wink:
15. čer 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, hele, M. je nosí, co jsme je donesli od Sonulah, takže někdy od 3týdnů :wink: ono vypadá velká proti IB, ale sedne, neboj :wink:
15. čer 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
AM by ste na 7kg rošťandu doporučili M alebo L?
15. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
schneku, fakt jo? Právě že oproti IB vypadá fakt veliká...:slight_smile: tak super!
matilko, radši ať řeknou holky, mně se zdá, že bych vzala Mko :sunglasses:
15. čer 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, ja to chcem už ale na dlho, možno do konca plienok :grinning: uvažovala som preto o CT, lebo sú jednovelikostné.
Inak, hlásim skúsenosti s Bambinex bamboo, super plienočka, veľmi dobre sedí, sucháč moc netlačí, no a saje fajne, tak ako všetky bambusové plienky. Máme aj Kikko a tá sa mi zdá fakt bombová, savá hodne moc, ale ten sucháč mi vadí, je taký tvrdší :frowning2: ja mám fakt radšej patentky...
15. čer 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, taky máme AM M asi od 4 kil, ale vypadala dost obří, teď už je to lepčejší :slight_smile:
15. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko, my mame AM Lko, nez jsem to zkusila, bala jsem se, ze bude jeste par mesicu v supliku, ale vubec :wink: Nosime ji hned, jak dorazila, ted mame tak 7kg a ani nekrizime usi, takze uplne v poho, spis se ted bojim, ab yvydrzela do konce :wink:
15. čer 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy máte 7kg v 7mesiacoch? tak to my máme obra, alebo vy hubeňoura :grinning:
15. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, které používáte CT na noc...fakt to stačí bez vkládačky? Přijde mi těch vrstev málo docela :confused: já zatím používám P´tit bamboo noční s bamboo vložkou a prefoldem z mešavice a ráno už je to tak tak....takže ta CT se mi zdá slabá...tak jestli to nemám něčím dovycpat radši ještě? :confused:
15. čer 2009 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak z těch mešavic taky nejsem moc nadšená...sice jsou krásný, ale Tygr ted hodně pije...a do hodiny máme tu mešavici totálně prodojenou :pensive: to mi ta BL bambus vydrží mnohem dýl...celkově už bych si mešavice asi nekoupila :confused:
15. čer 2009 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kikko banbusky davam jako vkladacku, ale jak jsou o dost vetsi, musim je ohnout a pak t sotva zavazu :sweat_smile:
Ale akorat jsem dala oranzovou a pak do toho pustil naloz a skoro to nebylo videt :grinning:

Mesavici v M jsem si jeste netorufla dat, musim vyzkouset. Odhaduji, ze uz ma o dost vic pres 5kg.

Kdo cinakujete, muzete mi rict, do kdy se dite vejde na cinak? Me prijd,e z eje malinkaty na vetsi ditko :confused:
Jinak zatim skoro vse pres den uspesne chytneme. Teda kakoseni, bo ho tam po prebaleni drzim dokud to nepusti :wink:
15. čer 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin, moja Kajka čúra fakt hodne, dávam BE s bamboo hour a prebaľujem okolo 4.-5.hodine ráno, plienka je total celá nacuclá, tak prebalím do HHS s vv, no a o 8. hod. ráno je tiež totál durch... záleží na miminu podľa mňa. Niektoré prespia celú noc, my 2-3.x papáme, tak to je aj tým.
15. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko: tak Tygr celou noc nespal ještě nikdy..on právě v noci pije, ale zas není tak vzbuzenej, abych přebalovala..jako P´tit bamboo vydrží, ale mám ji vycpanou...ta Ct mi přijde fakt slabá, ale na netu píšou, že by to mělo stačit..tak nevim :confused:
15. čer 2009 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, ja na noc nedávam žiadne AIO, som za vlnené naťahovačky, takže Ti asi moc neporadím, jak je to s CT... a raz prebaliť mi zas problém nerobí. Kajke to neva, pomaly ju prebalím, položím do postielky, alebo si ju nechám už u seba o tej piatej ráno a spíme ďalej.
15. čer 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko: mně jo, páč kdybych ho přebalila..tak obživne..a bude mi skákat ve 3ráno po hlavě..stačí, že takhle vstanu tak 5x za noc na pití a dudel :angry:
15. čer 2009 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek