• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
@nasticka tak naše má ve 4 měsících skoro 8 kilo a taky jsem si říkala, že jí jsou Anavky už tak akorát. Nevím nevím, co jí budu dávat, až bude mít ještě o nějaké to kilo navíc :unamused: Škoda, že nejsou trochu vyšší.
18. dub 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám stejnou zkušenost jako @nasticka, Adovi je pul roku a Anavy jsou mu akorát :frowning2: . Asi přikoupím TB flexi tot. Dávám mu je na noc vycpanou jednou anavy vv velikost s a sedí mu pěkně... Holt budu muset asi přesedlat na jinou značku, páč kupovat noční Anavy za 500 - na to fakt nemám...
18. dub 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neděste mě s těma anavkama, já myslela, že s nima dojedem plenkovací období a pak už jen nočník, to teda budu koupovat ještě ňějaké jo?
18. dub 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova mojemu staršímu Anavy pořád bez problémů jsou, s oběma vkládačkama.Má asi 12kilo. Na nočník to zatím nevypadá, ale léto se blíží...
18. dub 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@boudova ono záleží na proporcích dítěte. Vítek je měl v půl roce taky akorát, jak rostl, seděly mu pořád a vystačili jsme s nima až po nočník. Ke konci už teda jen tak tak, taky mu z nich skoro lezl zadek, ale mám je dost sražené (i když peru předpisově). Nové, co jsem dokupovala, mu seděly hezky. Má něco ke 13 kg.
@nasticka ještě mě napadlo, jestli netrváš na patentkových kalhotovkách, tak Anavy vv narovno by byly určitě ok.
18. dub 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Merinostar M/L jsou určitě vyšší než Anavy a mají i delší uši.
18. dub 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na ty merinostar jsem se už koukala, asi je zkusím. On a náš malý je docela kusanec :grinning: a na nočník to ještě teda určo nevypadá, možná v létě. Výcevrstvé určo ne, s tím by se manžel nepopasoval, dělá mu problém dát i vkládačku :sweat_smile:
18. dub 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova jj, jsou hezké, mám ty silnější ve fialové barvě na Adámka
18. dub 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasticka ahojky ...ja dokoupila malemu Popoliny Organics ale mel v roce 10 a v roce a pul asi 11kg...
18. dub 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale teda na suchace
18. dub 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, pouzivate niektora plienocky Ecobu? aky mate na ne nazor?
18. dub 2012 ve 14:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím doma z porodnice :slight_smile:) Štěpánka se narodila o 20 dní dříve akutní sekcí, byla 6 dní na JIPce a dnes nás po 11 dnech pustili :slight_smile: a já se chystám poprvé zabalit novosklad na opravdickém miminku :slight_smile:))
18. dub 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@dandelion tak držím palce, mě se bára taky narodila dřív sekcí, šla jsem do poradny a vrátila jsem se také po 11 dnech s mímoušem domu, a na jipce byla 5 dní - hodně podobné to máme teda.
18. dub 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Tak ať tě to pořádně chytne. A ať jste obě zdravé!!!
18. dub 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nasticka Já kupovala Anavy asi před měsícem a všimla jsem si, že je u kalhotovek na netu napsáno, že střih byl na žádost maminek prodloužen. Tak doufám, že mi z nich taky mimčo brzy nevyroste. Eli měla v roce 12 kg, tak že taky pěkný obřík. Já měla na Eli Ella´s house na patentky a ty mi taky nevydržely až po nočník (byla ve dne bez plínek asi od 22 měsiců). Tak jsem pak dávala IV biofrote vycpanou několika vkládačkami. Teď jsem koupila i 2 noční Anavy na zkoušku, ale další jsem už brát nechtěla.
18. dub 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chci si koupit nové svrchňáky Swaddlebees capri, ale čtu teď k tomu popisek a píše se tam: Unikátností těchto svrchních kalhotek je skutečnost, že na obou stranách kalhotek jsou „záhyby materiálu“, které tvoří jakési kapsy, do kterých je možné zasunout vkládací plenku Capri, případně vícevrstvou plenu, poskládanou klasickou čtvercovou plenu. Svrchní kalhotky Capri lze také použít v kombinaci s kalhotkovou plenou užšího střihu (zcela nevhodná je např. jednovelikostní Popolline, která je velmi široká a robustní).

Jednovelikostní Popolline je co?? Nakolik se to liší od jednovelikostních kalhotkovek Anavy? Ráda bych ty svrchňáky používala i na kalhotkovky Anavy, a kdyby to nešlo, tak by mě to opravdu hodně naštvalo :angry: Originální vkládačka capri je široká 12,5 cm, Anavy část mezi nožkama je široká cca 15 cm (nepraná, nevím, jestli se srazí) Myslíte, že se tahle kombinace dá použít??
18. dub 2012 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud by to nešlo, tak mi prosím doporučte nějaké PUL svrchňáky, které jsou vhodné na jednovelikostní kalhotkovou Anavy, děkuju.
18. dub 2012 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Swaddlebees Capri neznám, ale na Anavy mi seděly PULky HaipaDaipa. A taky se proslýchá, že brzy budou na trhu přímo Anavy PULky... Co @ivuska.h?
@dandelion Gratuluji k mimču! Sekce a JIPka nic moc, ale teď už jste doma, tak si užívejte klidu bez nemocničního režimu a oňufávání... A samozřejmně přeji, ať se daří i látkování.
18. dub 2012 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie děkuju... na HD pulky se chystám na růžové se se zeleným obšitím a pokud ivuska přijde s pulkama Anavy, tak je koupím taky, ale jde mi o to, že na ty SW Capri jsem se taaak těšila a teď nevím, jestli je vzít :unamused: Bylo by blbé, kdyby mi nepasovaly na 3/4 kalhotkovek. :confused:
18. dub 2012 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Tak napiš nějakému prodejci, ať Ti to odzkouší. Anavy snad znají všichni, tak by to mohli odhadnout, nebo pokud prodávají, tak i vyzkoušet. Vzhledem k tomu, že většinu obchodů s plínkami v ČR zakládaly látkující maminky, tak by mohly mít zkušenosti a poradit.
19. dub 2012 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie uz jsem pred chvili psala pani hance, co prodava bb a sw, tak jsem zvedava, co odpovi. Uz jsem si s ni par mailu napsala a je hodne ochotna. O jinem obchode, kde prodavaji capri zatim nevim. Je to ted pry novinka..
19. dub 2012 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Jo, koukala jsem na ně, vypadaj fakt dobře, chápu, že do nich chceš jít...
19. dub 2012 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rebelie pravdepodobne je vezmu i tak, jen me to ted hodne nemile prekvapilo... ale pokud by na anavy opravdu nesly, jakoze asi nejdou, tak aspon muzu vzit vzorovane.. takhle jsem kvuli barevnym anavy chtela vzit jednobarevne..
19. dub 2012 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 popolini jsou teda mezi nohama o dost širší, než anavy, ale těžko říct, jestli budou sedět.
19. dub 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 v jakém obchodě mají ty svrchnáčky, že bych na ně mrkla? :slight_smile:

@dandelion gratuluju k holčičce, at je zdravá a at se daří!
19. dub 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
S těma Anavama mám taky strach, že nevydrží na celé období, už ted mi přijdou dost nízký :confused:
19. dub 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi www.uhanky.cz

paní mi už odpověděla, napsala strašně dlouhý mail a asi by to tedy mělo jít. V nejužším místě mezi nožkama jednovelikostní Capri mají 19 cm, kalhotková Anavy má 15-16.
19. dub 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 děkuju, tak jsem se pokochala :slight_smile:
19. dub 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi ty proporce se dětem mění, takže i když teď se ti zdá, že jí budou každou chvíli malé, tak věř tomu, že nebudou :slight_smile: Už to tady řešilo víc maminek a někdo i psal, že nějaké plenky, které už vyřadil, že jsou dítku malé, tak později zase vytáhl a byly dobře.
19. dub 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek