Látkové pleny. Kde nakupujete?

mamlas06
16. dub 2009

Zajímalo by mě, kde nakupujete látkovky, hlavně mi jde o kamenné obchody. Mně se podařilo v krámě sehnat maximálně klasická čtvercovka, jinak nic 😒

jmisa
16. dub 2009

No spíš na netu. Mám výhodu, že u nás na sídlišti je výdejna jednoho shopu a o kousek dál dalšího, takže můžu vzít i jeden kousek a když pro to zajdu neplatím poštovný.

mamlas06
autor
16. dub 2009

Možná bysme tu mohly udělat i některým eshopům reklamu - jejich přístup, jednání, spolehlivost, naše spokojenost....
Ale stále doufám, že existují i kamenné obchody (zatím vím o Brně)

evinka
16. dub 2009

Sice jsem tam nebyla, ale Haipa-Daipa má kamenný obchod v Jílovém u Prahy. http://haipa-daipa.com/etc/kamenny-obchod-haipa...

marci
16. dub 2009

Mamaja bude otevírat obchod v Opavě-Jaktaři.

kajunka
16. dub 2009

jmisa - muzu se zeptat na jakem sidlisti bydlis? Jsem z Prahy, takze bych to mozna taky vyuzila. A jake eshopy tam maji vydejnu. Diky moc!

helulicek
16. dub 2009

Sice s kamennýma obchodama neporadím, ale vím, že mezi ty nejlevnější internetové obchody patří brána a babako. Někde je levnější to jinde zas tamto 🙂 🙂 🙂 🙂 Hážu sem odkazy kdyby náhodou 🙂 :
http://babako.cz/
http://www.branakdetem.cz/

Co vím o kamenném obchodě u Prahy je ta haipa-daipa, co psala evinka.

jmisa
16. dub 2009

Kajunko, na Spořilově. Jsou to latkovky.cz a pak v Toulcově dvoře (Pha 10) je ještě výdejna biomamma.cz.

astrane
16. dub 2009

slunatko.eu má taky kamenný obchod..tuším je to ve Zlíně u Tesca....ale do kamennýho chodím do Brna 😉

mamlas06
autor
16. dub 2009

Koukám že se všechny obchody vyskytujou na východě ☹ Copak u nás na západě nebo jihu nic není? 🙄

kolca
16. dub 2009

kuk, ve Zlíně má kamenný obchod slune.eu a je to v centru v Prioru 😉 😉

astrane
16. dub 2009

já myslela taky to slune...to je vidět,že jsem dost mimo,se tak stydím...a přitom u nich nakupuju 😔

soanpe
17. dub 2009

Holky, jsem papírovka, ale na l
éto jsem přemýšlela o látkových plenách
prosím o názor zkušených na Tots bots
Kód: 2118
z brának detem

děkuju. když tak písněte do IP

moooooc děkuju

matilko
17. dub 2009

soanpe, to patrí do trošku inej diskusie, spýtaj sa priamo na Látkové pleny II, tam majú holky veľmi veľa skúseností 🙂

schnek
17. dub 2009

mamlas, co vím, krteček by měl mít bambinomio plínky, ale jinak v Plzni seženeš max. libštátka a jinak nic, bohužel, západní čechy mají smůlu ☹

soanpe
17. dub 2009

dík

mamlas06
autor
18. dub 2009

Schnek - gratuluju k Matoušovi, máš doma tři krásný chlapy 😉 A děkuju, že jsi mě bohužel utvrdila v tom, že jsme na západě "zaostalí" 😠 U Krtečka jsem se jednou ptala, na ukázku neměli nic, ale klidně by mi pleny objednali (to ale umím přece sama). Kolikrát bych si radši i zaplatila víc, jen kdybych měla možnost si plenu napřed osahat a vybrat správnou velikost....

mamlas06
autor
22. dub 2009

Koukám že se toto téma moc neujalo 😎 Tak si aspoň zasebatuju sama se sebou 😀
www.branakdetem.cz - neni co dodat, naprosta spokojenost
www.mamaja - taky skvělý, v den odeslani objednavky poslali SMS
www.zlaicko.cz - trochu delsi dodaci lhuta, aniz by dali vědět...

schnek
22. dub 2009

mamlas, kdybys chtěla vidět nějakou, co mám doma, klidně můžeš mrknout na naše 😉

mamlas06
autor
23. dub 2009

Schnek - děkuju, zvážím nabídku, tak až někdy vyrazíme do Plzně, třeba zazvoníme u Vašich dveří 😀

astrane
23. dub 2009

Tak já opět nakoupila něco na Bráně k dětem(samozřejmě jsem nic nepotřebovala🙂)a musím pochválit rychlost....Ještě ten den mi to poslali a za dva dny-máme poštu dnes podáte,zítra dodáme-haha-to bylo doma.A jsou moc pěkný,už se těším na testování... 😵

marketakra
27. kvě 2009

HROMADNÁ OBJEDNÁVKA PLENKOVÝCH MATERIÁLŮ
Ahoj,
Budu si pro sebe objednávat bambusový flauš a froté z tohoto obchodu(přidejte 3w a tečku): schwangerschaft-geburt-baby.de/product_info.php?cPath=163&products_id=1314 Pokud by jste se chtěla některá přidat ke společné objednávce napište 🙂 - podrobnosti jsem napsala do mého inzerátu v bazaru, ať to tady nezahlcuji. 🙂

ijo
27. kvě 2009

Já na mamaja.cz a něco v Německu, ale tenhle měsíc je nový eshop www.tuly-tuly.cz , kde mají hodně od IguLee, na které já stonám. A v červnu by měli mít kompletní nabídku, takže i MiniBuns, Sherpa, QuickDry. Paní mi psala, že snad kolem půlky.

ijo
27. kvě 2009

ještě jsem se chtěla zeptat, jestli jste je někdo vezl třeba z USA nebo jiných koutů..

gomanek
9. čer 2009

Celkem dobrá nabídka plen a příslušenství je možné sehnat v známém obchodu s dětským zbožím Špuntík:
http://www.spuntik.cz/prebalovani/plenky-a-pris...

kubinkov
9. čer 2009

No nabídka na špuntíku je jen malá. Samé rovné plenky a jen Bambino Mio a klasické čtverce. 😒 ( No snad gomanek není pan špuntík. 😕 )

angetha
9. čer 2009

Taky už jsem na špuntíka koukala a fakt jen BM a tak

gomanek
10. čer 2009

Prej pan Špuntík 🙂 ... dyť mám krásných 176 cm, tak jakejpak špuntík? 🙂

pikitko
10. čer 2009

Víte některá o nějakém kamennémm obchodě s plínama a dětským oblečením a potřebama v Ostravě?

cirrusa
10. čer 2009

pikitko, yup, vim posílám IP

katula
3. črc 2009

A jeste ditezeskatulky.cz s osobnim odberem v Brne.