Látkové pleny. Konkrétní výbava. Jste spokojené?

lusinta
26. únor 2008

Pipky, tak pište seznamy🙂 Eventuelně i s komentářem, zda-li jste spokojená nebo jak byste to příště nakoupily jinak. Aby látkařky začátečnice nemusely pročítat celou diskuzi o plenách..

matilko
15. kvě 2009

ahojik, podľa mňa je zbytočné kupovať všetko v S, ja som od začiatku používala niečo vo veľkosti M a v pohode (Kajka mala pri narodení 3500g). Síce ide leto a bude sa dobre sušiť, ale vzala by som ešte zopár čč, aspoň 10, to sa proste nestratí 🙂

marcelkad
15. kvě 2009

Bitti d´Iish snap in one – vel. S / určitě vel.M - je to boková plenka

blka
15. kvě 2009

Holky, a to množství plínek není to moc 😕 ? Jsem nad tím přemýšlela, jestli to nemám zkrouhnout 😅 . A těch vkládacích a vv je dost?

sisstin
15. kvě 2009

blka: tak já nevím, ale my máme Iti biti v pohodě M, a to má skoro 19m 😕

blka
15. kvě 2009

Tož teď jsi mě zmátla 😀 . Uvidím, jestli se ozve i jiná zkušená látkařka, která by mi poradila k výbavě 😉

sisstin
15. kvě 2009

blka: ono je to na prd, že jsou mezi děckama takový rozdíly.. 😉 někdo má 9kg ve 4m, a my to měli např. skoro v 1,5roce 😝 ale já bych určitě jednu tu S vzala... 😉 protože např. moje látkování od novorozence skončilo tím, že neměl Tygr ani 3kg a ve všem vlál, tím pádem mi to furt protejkalo, tak jsem se na to vybodla 😉 😒

schnek
15. kvě 2009

ber M, my máme M od narození - váha lehce přes 3kg 😉

sisstin
15. kvě 2009

no zas je pravda, že tam se to dá na ty čudlíky dost utáhnout 🙂

blka
15. kvě 2009

Tak zrovna tady ty se dají utáhnout, to máš pravdu. To je Péťa hubeňour 😉

Schneku a zbytek výbavy je OK nebo bys něco změnila?

sisstin
15. kvě 2009

blka: necelejch 10kg 😉 já už po týhle zkušenosti bych kupovala samé malé věci...ale to se fakt blbě odhaduje 😉

blka
15. kvě 2009

To máš pravdu, nikdy nevíš, jestli bude mimčo malé nebo velké a hlavně potom, jestli to bude spíš baculka nebo dlouhán...

schnek
15. kvě 2009

vv bych zkusila, jestli ještě nejsou k sehnání ty barevný

konopku ber L, dá se dobře zahnout

MMT AIO mi přijdou lepší na sucháč, líp se zmenší, líp se zapíná a řekla bych, že i dýl vydrží, ta patentová i přijde v pase trošku menší

ty Bambino mio S bych vypustila, vzhledem k tomu, co už máš a plánuješ a vzhledem k tomu, že za tu cenu se nevyplatí, leda bys brala bazárkový. Na O. nesedly vlbec, M. naopak sedí skvěle, ale za ty prachy, co stojí nový, mi přijde lepší vzít IV organic 😉 navíc máš dost PUL malý velikosti, tak tyhle bych proto vypustila 😉

blka
15. kvě 2009

Schneku, myslíš Tots Bummis? Nejde mi zobrazit obrázek, že bych hodila odkaz - jsou na bráně. A jinak toho množství plínek není moc? To bude pálka 😅

sisstin
15. kvě 2009

blka: nemyslim, že toho je moc 😉 já už do toho dala 6tis, a strašně dlouho to schne, takže na full time látku to furt není 😉

blka
15. kvě 2009

Siss, díky. Když to tak vidím napsané, tak to množství ujde, ale když někde su a přemýšlím o tom, tak si říkám, jestli toho není moc... No prostě nulové zkušenosti, tak se blbě nakupuje 😔

schnek
15. kvě 2009

jo, ty bummis. no, je to tak normálně 😉

blka
15. kvě 2009

A velikost asi 1, že? Tu Ella´s house mám vzít menší nebo větší? A stejně kapsovku Swaddlebees nevím, jestli menší nebo větší.

schnek
15. kvě 2009

ellas, tu větší, tu L, vv - já mám 1, na O. mi stačily až do domácího odplěnění 😉 SWB netuším

blka
15. kvě 2009

Děkuji 🙂

karlicka111
16. kvě 2009

Ahoj holky, prosím o radu. Když bych chtěla v rámci učení na nočník začít používat doma látkovky...Co pořídit, aby to nestálo majlant a splnilo účel 😅 Díky moc!

dubakm
25. kvě 2009

Naše látková výbava:
do 6. měsíců vv popoliny+svrchné Bambino Mio a Imse Vimse
od 6. měsíců: 6x BL bambus
1x BL organic ( nic moc- dělají se v ní cucky)
6x Konopka EH
1x Cuddlebuns original ( skvělá)
1x kapsovka SWB
2x TB organic ( taky nic moc-nevydrží dlouho)
1x kapsovka BH
+ vkládačky BL a SWB
+ vv Popoliny 1 a 2
svrchní: BL fix- rezervní
Bummis
Pletené vlňáčky
LVB Jersey ( jsou na cestě)
IV
1x měšavá IB
1x Cuddlebuns AIO
Toť zatím vše, na další se chystám 😎

dubakm
25. kvě 2009

Blko: já mám SWB kapsovku vel. M ( 11 měs.) a bude nám ještě hodně dlouho. Ja taky spíš boková 😉

blka
25. kvě 2009

Dubakm, děkuji, ale od té doby jsem trošku pozměnila výbavu, kterou jsem už teda definitivně objednala. Tu, kterou jsem měla prvotně v plánu (a je tady psaná) by byla na začátek dost drahá.

ijo
27. kvě 2009

a jaké je tedy rözhodnutí 🙂 ???

marketakra
27. kvě 2009

HROMADNÁ OBJEDNÁVKA PLENKOVÝCH MATERIÁLŮ
Ahoj,
Budu si pro sebe objednávat bambusový flauš a froté z tohoto obchodu(přidejte 3w a tečku): schwangerschaft-geburt-baby.de/product_info.php?cPath=163&products_id=1314 Pokud by jste se chtěla některá přidat ke společné objednávce napište 🙂 - podrobnosti jsem napsala do mého inzerátu v bazaru, ať to tady nezahlcuji. 🙂

smardik
3. čer 2009

holky jdu na radu, čekáme druhé mimčo a chtěla bych látkovat, co pořídit do začátku, s čím jste byli spokojeni?

ijo
3. čer 2009

bambusky Bamboo extra, Ellas house konopky, CuddleBuns original, velour i bambus. Zkus od každého typu jednu dvě ať poznáš co ti bude sedět. Na rychlé přebalování mám dvě kapsovky FuzziBuns a jednu Blueberry Navrch já preferuji vlňáčky, mám Babyidea Woolshorties, CuddleWool.
Skoro každý eshop ti poradí, mrkni na www.mamaja.cz, www.latkovky.cz, www.tuly-tuly.cz, www.branakdetem.cz

smardik
3. čer 2009

ijo dík mrknu na to 🙂, co je lepší koupit vše od jedné značky, třeba popolini nebo od každého něco a vyzkoušet a pak dokoupit? jdu studovat

ijo
3. čer 2009

já ze začátku mělo fakt od každého něco a pak se to vyprofilovalo na to nej pro nás

smardik
3. čer 2009

asi to udělám stejně at zjistím co je to nej