Látkové pleny. Konkrétní výbava. Jste spokojené?

lusinta
26. únor 2008

Pipky, tak pište seznamy🙂 Eventuelně i s komentářem, zda-li jste spokojená nebo jak byste to příště nakoupily jinak. Aby látkařky začátečnice nemusely pročítat celou diskuzi o plenách..

kackaj
3. srp 2009

Ahoj mamky 😉 Pridavam se se svou vybavickou, kdyz budete chtit, zhodnotte mi to, popr. napiste, co byste jeste prikoupily, nebo co byste nekupovaly. Dekuju 🙂

Takze ctvercovky:
20x vv popolini 1
20x vv popolini 2
20x cc libstat 80x80
12x cc ikea 70x70

Svrchnaky:

3x IV organic S
3x IV organic M
3x IV organic L
1x vlnacky disana M
1x vlnacky disana L

Kalhotovky:
2x BL flanelka (uz jsem se docetla,ze stoji za prd 😒 🙂 )
2x HD pastelka

Na noc:
2X EH konopna (2velikosti)
1x EH bum hugger

AiO:
1x IB AiO (M) - na jak dlouho tak vydrzi, kdyz budeme mit mimi s por.vahou kolem 4kg?
1x IB SiO (M)
1x BBH Magic (mesavice M)
1x Bum Genius (M)

Vkladacka:
2x EH konopna - dlouhatanskaaaa 🙂

Separacky:
10x TB fleece
1x celulozove asi popolini

Jinak zlucak z DM, 2ks snapi sponka, medvídek na prcku a ubrousky perlicka a to by tak bylo vsechno 🙂

Tak co dál? Nakupovala bych jak vztekla 😀

jmisa
3. srp 2009

Já bych nekupovala větší velikosti dopředu.
Svrchní bych si vzala od každý značky jedny v malé velikosti a vyzkoušela, co nejlíp sedí.
Já si vzala různé PUL a ne všechny nám sedí a přitom jsou to všechno dobré značky.

lusinta
autor
3. srp 2009

taky poznámkuju výbavičku🙂
30 ks kikko lux – jeté
15 ks kikko lux eco – mám nové
5 ks kikko s obrázky – mám nové
1 balení IV mušelinové 80 x 80 4 ks
1 balení kikko bambusový barevný 3 ks
2 vv kikko S
2 vv popo S
10 LTZ – o těch přemýšlím, jestli je nezrušit, čč a kapsovek by mohlo být dost

JA BYCH JE NECHALA, VYUZIJI SE A ZAS TAK MOC PLINEK NENI, BUDOU SE HODIT

Vkládačky
1x bambusová BBH - jeté
2x konopná BBH - jeté
2x bambusový prefold BI - jeté

URCITE SUPER! CASEM TREBA DOKOUPIS JESTE NEJAKE BI, TWOFOLD NAPR

Kalhotkové
Mám Kissaluvs v 0 - jeté
2x IV flanel NB - jeté
2x BE v S/M - jeté
Swaddlebes velurka - jeté
HD pastelka (v sadě)
7KS MI RPIPADA MALO...+3AIO CELKEM kS. VZALA BYCh 15KS KALHOTKOVYCH (VCETNE AIO)

Svrchňáky
Doma pletené vlňáčky
Loveybums jersey nebo crepe? NB
HD v S (v sadě)
BL v XS
IV organic v S
MYSLIM, ZE JE JICH ZBYTECNE MOC. TY BL BYCH UZ NEBRALA...

AIO
Bum genius S - jeté
IB AIO v M - jeté
IB SIO v S – nebo je nekupovat a M se zmenší?- PODLE MIMINKA, SEDI ODKG VELIKOST M, ASPON NA NASI BACULATOU KAYLU. ALE S JSME VYUZILY TAKY DLOUHO...
Vázačku Disana

Dále bych koupila v Ikei deku Irmu a nějaké žíňky.

vložky do podprdy (bundle, nebo HD)
Snapku (v sadě)
Extendor
Čínám – nevíte, kde ho sehnat? Na bráně už není- NENI NIKDE, JEN S POKLOPEM. BUDE CCA ZA MESIC NOVY TYP CINAKU Z BIOPLASTU
2x Separačky Popo celulozové
Medvídek
Ubrousky perlička -MUZES POUZIT I TY SEPARACKY

A NEMAS ZADNE VV...JSOU PRAKTICKE. DOPORUCUJU!!!

marcelkad
3. srp 2009

kacko - nekupuj velké velikosti dopředu, uvidíš časem co se ti osvědčí. Já třeba nechtěla vlňáky a nakoupila mnoho PUL a teď začínám vlňáčkům přicházet na chuť a PUL se mi začínají nečinně válet.

Kalhotovek moc nemáš, chceš je jen jako záložní?

Nekupovala bych vv vel. 2 předem - jsou opravdu velké, já třeba u 8kg dítěte jsem je ještě nepoužila. Raději si přikup nějaké dobré čč (Kikko Lux eco 70x70 nebo hyppy square 75x80, IV mušelím 80x80)

Na nocmísto EH konopky bych vzala BBH bambusku (konopka dost zhrubne)

Snappi stačí jedna

Vkládačka je dobrá prefold BI

ty fleecové separačky nejdřív vyzkoušej třeba 1 kus - ne každí mimi fleese snese

kup si také extendor na prodložení body - je to nepřekonatelný pomocník, protože látkovky jsou trochu objemnější

barica
3. srp 2009

Šmarja, nepřeháníte to nějak s tou výbavičkou do začátku🙂?! Já se snažím nakoupit dostatečné množství na novorozence, ale opravdu nic nepřehánět, protože člověk neví, jak to bude vyhovovat... postupně budu dokupovat vše potřebné, takže:

12ks vv Popoliny
8 ks vv Bambino mio
10ks čč Imse Vimse
2-3 ks kalhotkových plen froté (na vyzkoušení na noc) nejspíš IV či HD
4 svrchňáčky velikosti S, ještě nevím, jestli nakombinuju různé značky, nebo vezmu jen Organic od Imse Vimse a samozřejmě separačky, ubrousky na prdelku atd. atd., ale to není důležité. Do rezervy budu mít samozřejmě papírovky Eko Alany z DM drogerie, člověk nevím, jak bude na začátku stíhat...

Když tak ale čtu vaši výbavu, tak toho mám nějak málo🙂?! Byla jsem na přednášce o látkovkách a tam pro novorozence nejvíce doporučují vv plenky a počet 24 má být dostačující... Tak mi nějak nejde do hlavy, proč všichni takhle nakupujete🙂?!

kackaj
3. srp 2009

Bari - ja takhle divocim a nakupuju, pac ocekavam, ze dal uz budu dokupovat jen pro radost nejake AiO a zbytek, mi proste halt bude muset vystacit a vyhovovat. Toto je planovana vybava na cele plenkove obdobi (plus se samozrejme nekdy neco dokoupi, ale zaklad je takovyto a kdyz nebudou kacaky,tak mi uz nic chybet nebude🙂 - snad) a jeste ke vsemu planujeme deti 2 - 3, tak asi tak. Manza se vzdycky pri koupi plinek tvari jak jojo, moc ho to nebere, a tak jsem mu dala asi na trikrat zaplatit tuto vybavicku a zbytek uz si budu asi sponzorovat ze sveho 🙂 Nebo nevim, jak to bude. Vybavu jsem vybirala po dukladnem cteni diskuzi a vselijakych hodnoceni, tak jsem se snazila vybrat to, co se nejvic chvalilo a osvedcilo u jinych. Vv by stacily bohate, ale chtela jsem zkusit i jine valy, tak proto ty ostatni pliny. Kazdopadne zaklad pro me je vv + cc + pul nebo vlnaky. Tak asi tak nejak 😀

meleri
3. srp 2009

ahojte,

máme 12 popolini panda plus svrchní kalhotky od stejné firmy (S,M,L)
1 blueberry vícevelikostní
3 itti bitti 6-12 kg
4 bum genius vícelikostní

k tomu 2x vlnáky ale už z nich vyrostl - nakonec se moc neosvědčily..
a ty vkládačky ale vůbec je nepoužíváme.

k tomu na noc jedna papírová plena (před tím byly dvě tři)

akorát začínám mít obavy jestli nám to všecko velikostně vydrží do těch dvou let (snad už pak bude chodit na nočník)

🙂

ijo
3. srp 2009

ahoj, teda to je výbavy. my vystačíme s pár kalhotkovkama, průběžně je házím do pračky k dalšímu oblečení, takže jich nepotřebuji milion. Svrchní doporučuji hlavně vlňáče a určitě kupte vkládačky, už mě dostkrát zachránily. Mám většinu jednovelikostních a v tom případě není nad CB, v ostatních se novoš trochu topí 🙂.
Na noc je super BE nebo CB plus jedna nudle. IV mi moc nesedly a Tots Bots zhrubly ☹

katarina82
5. srp 2009

Ahoj holky, ještě mám fůru času, ale už si dávám do kupy výbavičku pro novoška, tak bych byla ráda, abyste mi ji předběžně okoukly a zkritizovaly 🙂 U dcery jsem začala látkovat až po roce 😖 , takže s mladším mimčem nemám vůbec zkušenost.
Takže tady to je:

15 čč kikko lux eco - mám
6 čč kikko bambus barevné - mám
15 ručníkovek z Ikey - mám
10-20 čč Kikko Lux Eco - dokoupím
3 čč Popoliny barevné - dokoupím
10ks ručníčků z Ikea - dokoupím
10 žíněk Krama z Ikea - dokoupím

Svrchňáčky
Thristies M - mám
IV Organic M - mám
1ks IV soft S - dokoupím
1ks IV Organic S - dokoupím
1ks BM vel newborn - dokoupím
1ks SWB pul - dokoupím
1ks vlňáčky Cudle Wool jednovelikostní - dokoupím
+ v případě, že se osvědčí vlňáčky, tak babička naplete home made
PUL dokoupím asi jen 2-3 ks, ale nejsem rozhodnutá, které

Kalhotkové
BL bambus vel M 1ks - mám
Bamboozle vel.2 1ks - mám
TB Organic vel.2 1ks - mám
P´tit noční vel.2 1ks - mám
SWB velur pro novorozence 1ks - dokoupím
P´tit noční vel.1 1-2ks - dokoupím
OneSIze Organic velur SWB 1ks - dokoupím
BBH bambus 2ks - dokoupím
Loties soft 1ks - dokoupím
HP Pastelka 1ks - dokoupím
Flexi tot vel.1 1ks - dokoupím

AIO
BG aio vel.M 2ks - mám
BG kapsovka jednovel. 1ks - mám
IB SIO vel. M 2ks - mám

Prefoldy
2 sady náhradních prefoldů do IB SIO - mám
Bamboo Hour BI 2ks - dokoupím
Bamboo Twofold BI 2ks - dokoupím

5 ks vv popoliny vel??? Koupím na zkoušku, nevím velikost

Jinak musím říct, že jsem spíš typ na čč, u většího mimča rozhodně (u dcery jsem si zamilovala čč narovno, Ikea ručníčky 😵 😵 😵 a to jsem si o sobě myslela, že budu AIO typ 😝 ), ale pro prcka chci i nějaké kalhotkové na procházky, k doktorovi a tak. Doma chci zkusit motat novosklad a jak jsem psala mám ráda ty ručníkové plínky z Ikea, u dcery jsme pak jely skoro furt jen je, takže myslím, že i Ikea žínky budu milovat 😅
Takže když se tak na to dívám, možná mám těch kalhotkových až moc.
Jo a mám i sušičku, takže nemusím počítat s velkou rezervou plínek mezitím co jiné budou schnout. Nesuším v ní často, ale možnost tu je, kdyby byla krize...

zmuzle
5. srp 2009

Katarino, podle mne toho mas az az 🙂 Ja objevila Ikea zinky a rucniky az ted. Zinky na novoska ok, rucniky podle mne moc veliky. I ted mu je skladam vepredu na kluka a ma velkou prdku. Taky jedu spis cc a ze zacatku mi vyhoval novosklad vycpany cc na osminy a pote vv, ale ty mam ty stary od tots bots. AIO mam ted rada MMT a IB az ted, kdyz vim, ze se nepokaka a to cinakujeme. Radsi mam mesavy BBH nez IB 😝 SWB velur je fajn, tu mam rada. Ze zacatku mu byla ale taky velika. Flexi tot se mi neodvedcila...Ze svrchnaku jem mela rada Popoliny strihve sedly perfektne a pak materialve IV organic. Vlnacky mam rada loviky nebo BBH a natahovaci Disany. Homemade se mi neosvedcily, nevim proc.
Na noc davam jen BBH a nebo Popo one size vycpany prefoldem a na to ikea zinku. Separacky davam jen z Irmy. Me v noci ale spi a neji a tak ma plinku suchou, nema co curat a taky nekaka. Takze ja neprebaluji a je to tak skoro od zacatku. Ale i tak BBH se osvedcily, jen casem jsou jak prkno a dost se zmensi.
Kalhotovky si gokupuju az ted.

marcelkad
5. srp 2009

ručníkovek z Ikey - jaké to jsou - můžete mi dát odkaz?

jinak si myslím, že toho máš Katko opravdu dost - PUl dokup max 2ks

silente
5. srp 2009

Kat - na vv mrkni na Kikko 😉
http://www.branakdetem.cz/vicevrstve-pleny-kikk...
http://www.branakdetem.cz/vicevsrtve-pleny-popo...

A s těmi ručníky a žínkami by mě to taky zajímalo... písni kdyžtak do diskuze Látkovek, ať nejsme out of topic 😉

lusinta
autor
6. srp 2009

Kat:

15 čč kikko lux eco - mám
6 čč kikko bambus barevné - mám
15 ručníkovek z Ikey - mám
10-20 čč Kikko Lux Eco - dokoupím
3 čč Popoliny barevné - dokoupím
10ks ručníčků z Ikea - dokoupím
10 žíněk Krama z Ikea - dokoupím

Zde vše ok🙂

Svrchňáčky
Thristies M - mám
IV Organic M - mám
1ks IV soft S - dokoupím
1ks IV Organic S - dokoupím
1ks BM vel newborn - dokoupím
1ks SWB pul - dokoupím
1ks vlňáčky Cudle Wool jednovelikostní - dokoupím
+ v případě, že se osvědčí vlňáčky, tak babička naplete home made
PUL dokoupím asi jen 2-3 ks, ale nejsem rozhodnutá, které

MOOOOOOOOC!Stačí troje. Takže dvě PUL a 1 vlňáky (mmch je bduem mít už brzy taky🙂
hlasuju pro IV organic a SW.

Kalhotkové
BL bambus vel M 1ks - mám
Bamboozle vel.2 1ks - mám
TB Organic vel.2 1ks - mám
P´tit noční vel.2 1ks - mám
SWB velur pro novorozence 1ks - dokoupím
P´tit noční vel.1 1-2ks - dokoupím
OneSIze Organic velur SWB 1ks - dokoupím
BBH bambus 2ks - dokoupím
Loties soft 1ks - dokoupím
HP Pastelka 1ks - dokoupím
Flexi tot vel.1 1ks - dokoupím

ZDe určitě dokup:
swb velur,je úžasná!!!
bbh taky!!!
lotties není moc dobrá,nedoporučju
pastelka ok
flexi tots je sice fajna,le strašně moc se nám jich vrací na reklamaci...já osobně už bych je nedoporučovala
Pokud máš sušičku,vol hlavně bambusky. takže kldině vzít víc těch bbh a baby lucy bambusový,ty jsou super.

AIO
BG aio vel.M 2ks - mám
BG kapsovka jednovel. 1ks - mám
IB SIO vel. M 2ks - mám

ok,stačí na prochajdy

Prefoldy
2 sady náhradních prefoldů do IB SIO - mám
Bamboo Hour BI 2ks - dokoupím
Bamboo Twofold BI 2ks - dokoupím

Ok🙂 vkládačky jsou super!

5 ks vv popoliny vel??? Velikost S-my je pužíváme doteď (respektive do dvou let) Hodí se bud do svrchních nebo jako vkládačka do plínek.

katarina82
6. srp 2009

Lus, díky moc. A ty svrchňáčky IV a SWB jakou velikost? XS nebo S?

katarina82
6. srp 2009

A Cuddle wool budou na bráně taky, jo? Super.

ijo
6. srp 2009

kat- hlavně kup i vkládačku cuddlefold- nikdo mi to nevěří ale to je k nezaplacení vkládačka 🙂..

spageta22
13. srp 2009

Ahojky, můžu Vás taky poprosit o radu, konečně jsem se dle vašich rad a zkušeností dohrabala k závěru, co pořídím a testnu do začátku přebalování. Myslíte, že je to tak O.K., nebo něco zbytečné, nebo snad něco chybí 😅 ?

Plenky:
- klasické čtvercovky po neteřích – hafo
- vícevrstvené POPOLINI, velikost S, sada 12 ks
- vkládací Baby Lucy Bamboo 40x40, 2ks
- vkládací HempHour long (bavlna + konopí), 2 ks
- vkládací Tots Bots froté/fleece, 2 ks
- separační POPOLINI – celulóza, 16x28 cm, sada 115 ks

Plenkové kalhotky:
- tvarované HaipaDaipa pastelka nebělená, 3 ks
- zavazovací DISANA, 3 ks
- tvarované Baby Lucy, velikost 3 v 1, 1 ks

Svrchní kalhotky:
- 1 x PUL Haipa Daipa barevné, velikost S (3-7 kg)
- 1 x PUL Imse Vimse Organic s obrázky, velikost S (5-8kg)
- 1 x PUL Baby Lucy Fix (bílé), velikost S
- 1 x vlněné DISANA natahovací, velikost 62/68
- 1 x vlněné Imse Vimse na sucháč, velikost S (5-8 kg)

Kalhotky 2v1:
- Imse Vimse ZOO – 1 x velikost S (5-8 kg)
- 1 x velikost M (7-10kg)

Doplňky:

jednorázovky do porodnice a začátku nového režimu
Snapka
Šampon na vlnu Imse 250 ml
Lanolinová kúra Imse 250 ml
Síťka na praní plen 53x56 cm
Kýbl s víkem na použité pleny
Čistící ubrousky k vlhčení Haipa Daipa, sada 5 ks
Žínky Haipa-Daipa, sada 5 ks
Přebalovací dečka Haipa Daipa
Taštička na plenky Haipa Daipa 2 ks

Suma sumárum 5.088,- plenk.systém + 1.340,- doplňky (= 6.428,-)

Předem moc díky 🙂

raady
13. srp 2009

Ahoj spageta,
mrkla jsem na tvé záměry 😉
místo vkládačky Hemp Hour bych asi vzala 2 ks Bamboo Hour, jsou savější a využiješ i později. HH můžeš v případě potřeby dokoupit později.
Baby Lucy 3v1 máš asi namysli kalhotkovou plenu Organic? Asi bych nechala na později, na novouška je mooc veliká.
Nevím, jak velké bude tvoje miminko, většinou stačí BL Fix kalhotky vel. XS, tedy na novouška - novosklad.
S vlňáčky IV bych možná také počkala, zatím bych vzala jen ty natahovací Disany na noc.
S IV 2 v 1 nemám zkušenost, možná bude M ze začátku velké a možná tobě, nebo miminku nebude vyhovovat, vzala bych jen S na zkoušku 😉
Ale to je jen můj názor, holky ti k tomu ještě určitě napíší své zkušenosti. 🙂

spageta22
13. srp 2009

raady, díky za radu, ještě ten seznam tedy upravím 😉

senja
13. srp 2009

Ahoj holky, rada bych se zeptala tech, ktere uz maji odrostlejsi ditka:
Premyslim cim doplnit vybavu.
Mam 4kilove mesicni mrne. Balime do cc na novosklad + PUL svrchnaky. Tech cc mam Kikko Eko Lux 20 ks + 8 ks cc z Tesca zdedenych po nelatkujici kamaradce (vyuzivam prilezitost a vzkazuji vsem zacinajicim a budoucim latkarkam: Cc v Tescu NEKUPOVAT, je to hruza). Peru 1x za 2 dny, nekdy casteji, ale casto se mi stava, ze tech 28 cc na 2 dny nam nestaci.
Otazka zni: Co je rozumnejsi dokoupit: Dalsi baleni bavlnenych cc Kikko Eko Lux, Kikko vv, nebo cc Kikko bambusovych? Pokud vv, pak ty vetsi nebo mensi? Poradte prosim 🙂

terezita
13. srp 2009

kalhotovky IV 2v1 mam taky velikost S, pouzivam od jednoho mesice, sedely ji krasne. jeste porad se mi do nich vejde a mista tam je jeste dost.
baby lucy ti na zacatek staci XS, na novosklad jsou akorat.

senja, co dokoupit?
kdyby ses me zeptala, kdyz byl em. 1 mesic, tak bych rekla cc eko lux. bambusky se vytahnou do obdelniku.. ale pozdeji bych brala vv..
ja mam cc dohromady asi 50 - 30 klasickych bilych a 20 bambus plus IV muselin. ale ted do novoskladu davam uz jen vv.. vv mam ty mensi 30x30 colorfolds a kikko.

tygrous
15. srp 2009

Prosím o zkouknutí mých plánů do úplného začátku:

čč a vv:
20x čč kikko bělené nebo libštátské
30x čč kikko lux eco
10x vv kikko (nebo 5x a 5x vv popo?? - které jsou lepší??)
6x čč bambus kikko (ale nevím, jestli teď stačí 30x30 nebo mám vzít i 60x60cm)
3x čč bambus barevné kikko

kalhotovky:
1x BBH
1x Bambinex Bamboo
1x Bamboo extra
1x kikko (máte s nima nějaké zkušenosti??)
líbí se mi i velurová Swadlebees pro novorozence nebo Bamboozles, ale nevím, jak moc jsou kalhotovky využitelné u novoška, tak toho nechci teď moc kupovat
+ vkládačky prefold (kolik těch vkládaček??)

2v1 - chci vyzkoušet, které budou nejlepší, tak zatím po 1ks
1x Itti Bitti (ale nevím, jestli AIO nebo SIO, co je lepší? Mně se víc zamlouvají AIO) vel.S
1x Imse biofroté nebo ZOO vel. S
1x Swaddlebees nebo radši Baby Beehinds magic??
a jsou potřeba ty minivkládací plenky di IttiBitti nebo tam můžu dát třeba malou bambusovou kikko nebo prefold?

svrchňáky:
1-2x Imse organic (nebo jsou leí soft??) vel. S
+už mám z bazaru nepoužité BambinoMio 1xNB a 1xS
a co fleesáčky na novoška? Které? Líbí se mi Swaddlebees

vlňáčky asi 1x Imse wool vel.S

Díky.

kahlan
28. srp 2009

Ahoj holky 🙂
Chci poprosit taktez o radu s vybavickou na prcka 🙂

6x Kikko bambus cc
9x Popoliny barevne cc
8x IV muselin cc
10x Happy square cc
5x Kikko lux eco cc
40x cc podedene ,nejiste kvality i znacky 😀

6x vv Bambino vel.S
10x frote vkladacky
3x Baby lucy vkladacka bambus
10x zinky z Ikea
To bude asi docela malo ,co? 😕

Svrchnacky:
IV organic-vel.S
IV soft - vel.S
chci dokoupit BBH PUL -vel S??

Jeste jsem v zapalu behem tehotenstvi nakoupila na MMB:
8x Bumgenius
4x Mommys touch -patentky
4x Fuzzy bunz -vel. S

3x BBH bambusove na noc

separacky Popoliny celuloza
Ikea pled na fleesove separacky - prosim poradte jak velke je mam nastrihat???
Snnapi sponka
kos na plinky - Mam koupit dva ,na suche a mokre plinky??Nebo muzu hazet ty pocurane k pokakanym a pretrenym zlucakem?Nevadi to?

Safra kdyz tak koukam na ty vybavicky prede mnou ,mam zase pocit,ze mi toho nejak moc chybi ... Prosim o radu ,at jeste stihnu neco dokoupit 😵 😵 Diky predem 😉

baca
28. srp 2009

Ahoj kahlan,
¨
sice nejsem ještě moc zkušená, ale poradím, co vím 😀

Já točím 30 čč, což bys měla
jako vkladky mám 12vv a 12 kikko bambusek, což bys počtem taky měla
ale určo si dokup vkladky od babyidea (prefold, nebo bamboo hour) - jsou měkoučké, tenoučké a savé
scrchnáky - co nějaké vlňáčky? bbh nemám zkušenost, ale IV jsou skvělé, taky mám dvoje; dvoje svrchnáky jsou ale málo

těxh nočních bych si pořídila asi víc, ono než to uschne... ale uvidíš časem, stejně budeš dokupovat
mommysky mám ráda, jen má na sucháč, zbytek nevím

a koš mám jeden, hážu vše k sobě, přeperu žlučákem a dám to tam 🙂

kahlan
29. srp 2009

Baca dekuji za reakci 🙂
Ten prefold je docela drazsi ,ze?A kolik jich tak mas a pouzivas?
Vlnacky zatim nechci ,snad casem ,az mala vyroste z Pulek a ja uz budu v latkovani trochu zbehla 😉
Na noc bych mohla v pripade nouze pouzit i tu BG ,ze?Nebo mozna dokpoupim nejake BABY LUCY bambusove?Nebo velur?

baca
29. srp 2009

Prelofdy jsou dražší, ale prý se vyplatí. Já zatím používám jen ty bamboo hour (to samé, ale jen úzké), prefold asi přijde ke slovu, až bude spát celou noc, tak na vycpání. Mám dva a 4 ty úzké.

Já jsem začala používat vlńáčky skoro od začátku a s novoskladme mi protekly zatím jen dvakrát kolem nožiček (jednou teda pořádně 😀 ).

Baby lucy bambus jsou dobré, akorát mě štvě, že jako každý froté to zhrubne. Mám je dvě. Bum genius nemám.

Asi si ještě koupím Haipa Daipa pastelku, jednu mám a je dobrá.

terezita
29. srp 2009

ja mam 2prefoldy a 2twofoldy a jsou fakt dobre!
s baby lucy bambus jsem taky spokojena!! ted jsem si je zrovna kupovala ve vetsi velikosti do zasoby. a pastelku jsem mela taky 1, nejdriv me nijak nenadchla, ale posledni dobou jsem si ji velmi oblibila, takze jsem taky dobrala dalsi 4 kousky 😅
kahlan, ja si na zacatku na vlnacky taky netroufla, porizovala jsem je az asi tak po 1,5mesicich.. ale pouzivam je jen na noc.

kahlan
30. srp 2009

Holky tak na pastelkou jsem koukala a asi bych ji vzala 🙂 jeste tak dva tri kousky na noc?
Kdyz me se moc nechce utracet za dalsi vkladacky .. treba zjistim ,ze nejlepe nam vyhovuji prave ty kapsove a AIO a pak mi to tu bude lezet ...

terezita
30. srp 2009

kahlan, ja mam na noc bambusove BBH. mam jich celkem 6 a staci mi tak akorat, bo neschnou zrovna nejrychleji..
pulku cc jsem uz prodala. taky se mi vic ted libi kalhotove a AIO a ctverce jedu jenom doma a to ne vzdy..

kahlan
30. srp 2009

Terezito a jak dlouho vlastne latkujes a od jak stareho ditka?
Ty BBH jsou krasne ,ale mam tri a jsou dost drahe ,takze bych asi poridila nejake levnejsi jeste k nim .. Daval jsem odkaz na Latkove pleny III na jedny sikovne ,neznas je ?