Látkové pleny. Máte zkušenosti s jejich nákupem v Německu?

andik.s
14. pro 2008

Máte někdo zkušenosti s nákupem látkových plenek jako Popolini nebo Bambino Mio v Německu? Našla jsem plenky v pár e-shopech (kde jsou ceny v porovnání s našimi obchody jaksi... neporovnatelné, úspora na jedné plíně 50-200 Kč!) , ale zajímalo by mě, jestli se dají koupit i v kamenných obchodech? Jsem ze severních Čech, tak bych ráda zajela do Chemnitzu nebo do Drážďan, případně ale nakoupím po netu, to poštovné zas není tak zlé při těch cenách.

tlapicka
14. pro 2008

tak nevim... co jsem kde videla ja, tak jsou cenz skutecne neporovnatelne, ale ykusenost mam uplne opacnou!!!! zasadne vsecko nakupuji v cesku, jelikoy i pouyite plinky na ebayi vyjdou draz nez v cesku nove...
mozna me zajimaji ty spatne kousky... (natrefila jsem na par kousku, ktere skutecne levnejsi byly, ale ten zbytek byl zase nehorazne krat drazsi...) v kamennych obchodech jsem natrefila pouze na popolini a vyjimecne nejaky kousek od disany, jinak ne.

andik.s
autor
15. pro 2008

Našla jem na netu třeba nové vlňáky, myslím Popolini v přepočtu za 350 Kč a jiné za skvělé ceny. Mám akorát problém s němčinou, tak jsem se chtěla pozeptat na nějaké zkušenosti, než se se slovníkem pustím do hledání...

tlapicka
15. pro 2008

tak preju hodne stesti 🙂 jestli se spokojis s popolini, tak treba usetris 😵

andik.s
autor
15. pro 2008

copak jsou popolini nějaké špatné? byla jsem na nějaké prezentaci látkových plínek a ty jejich věci se mi líbily... je ale pravda, že ne vše na první pohled pěkně je také účelné...

tlapicka
15. pro 2008

ja nevim. mne nijak neoslovily. frote kalhotkovky jsem si nasila a kupuju jen slusive funkcni plinky 🙂 nejcasteji babyidea, coz je finska firma, to tu je desne drahy.... pak kanadske kushies a tedka jsem objednala bum genius (anglicke?)
popolini jsou takove jednobarevne nudne pro me... takze tak. Funkcni asi jsou 😉

mysinka
15. pro 2008

andik, mrkni do témat Látkové pleny a LPII., a Naše konkrétní látková výbava... zjistíš, že látkovky jsou mnohem větší zábava, než jen Popolini 😀

andik.s
autor
15. pro 2008

já jsem si právě o látkovejch plínách přečetla už všechno možný, a právě ty popolini se mi líbily nejvíc, pak taky nějaký bambusový, nevím značku... mě se tedy tohle téma vlastně aktuálně netýká, protože mimčo plánujeme tak za rok, ale začala jsem se o to zajímat, abych byla trochu v obraze. šicí stroj zatím nemáme, ale froťáčky bych si ráda taky šila sama. to, co budu asi kupovat (třeba ty vlňáky a bambusky atd.) se mi ale nechce moc kupovat u nás, když vidím ten cenový rozdíl, na té celé výbavičce to může být nějaký ten tisíc dolů, který se může hodit jinde.