Látkové plínky Bobánek, máte zkušenost?

eliska2002
7. lis 2016

Zdravím, chtěla bych se zeptat zda máte někdo zkušenosti s látkovými plenkami Bobánek. Vybírám mezi Bobánkem a Bamboolikem, uvítám každou zkušenost s těmito plínkami.

-------

Mamičky z Modrého koníka testovali pro vás látkové pleny Bobánek: https://www.modrykonik.cz/forum/modry-konik-testuje/vase-zkusenosti-s-plenami-bobanek-2/

cukricek123
7. lis 2016

@eliska2002 Doporučuji koupit od každé značky na vyzkoušení. A po té dokoupit co bude sedět. 🙂

olga_
7. lis 2016

@eliska2002 Prodávají se testovací sady, nebo např. Brána k dětem dělá i kurzy/posezení k látkovkám, kde je možné si vše prohlédnout, poptat se tzv. látkových poradkyň. Já mám od Bambooliku plenky na noc a byla jsem spokojená, ale každému mimču a rodičům může padnout něco jiného...

jojosefina
7. lis 2016

Mám Bamboolika AIO a je super, Anavy a Petit Lulu jsou velké, Tots Bots je super savá a perfektní, čekám na balíček Bamboolik SIO systém.

eliska2002
autor
9. lis 2016

Tak jsem nakonec vybrala Bamboolika AI2 systém a pak si koupím i pár od Bobánka.

radka143
27. únor 2017

@eliska2002 taky jsem to nakonec tak udelala. Koupila standardni AI2 sadu, vzala dvoje AIO a neco koupim od bobanka. Mam doma jeste SIO od PetitLulu, ale to mi mioc nevyhovuje. Jak jste spokojena s vyberem?

jelly_fish
19. čer 2017

@radka143 a ako to prosim dopadlo? Mne sa ten Bobanek velmi paci ale nechcem kupit hned vela a potom lutovat. A pouzivali ste od narodenia? Pisu, ze tak ok 4-5 kil.

pavla123456789
23. čer 2017

taky by mě zajímaly zkušenosti s plenkami bobánek, máme v plánu je pořídit v co nejbližší době 🙂

molo
24. črc 2017

Ahoj, Bobánka používáme spolu s dalšími značkami a jsme spokojení. Rozhodně je lepší mít více druhů. Zkus se podívat na blog: Skvělamama.blogspot.com, tam je Bobánek vyfocený a ohodnocený spolu s dalšími plenkami😉

radka143
24. črc 2017

Tak u nás to dopadlo s Bobánkem velice špatně. Koupila jsem akční 5+1 a už jsem stihla i reklamovat. Bohužel po velmi nemilé výměně slov, mi zpět poslali zamítnutou reklamaci. A Bobanek se nám jen slunní ve skříni. Za nás dost drahá čína

molo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jelly_fish
25. črc 2017

@radka143 a co Vam prosim konkretne vadilo? pretekal?

jelly_fish
25. črc 2017

@pavla123456789 kupili ste nakoniec Bobanka alebo nie? 🙂

pavla123456789
26. črc 2017

@jelly_fish bobanky mame doma,uz latkujeme 🙂 ty novorozenecke nam moc nesedi,ty budu prodavat,ale jinak zbytek parada 🙂

jelly_fish
26. črc 2017

@pavla123456789 super 🙂 novorodenecke nebudem kupovat..asi pockam na jednorazovych, kym nebude mat tych 5kg. Kolko ste vzali kusov? 15? 20?

molo
26. črc 2017

Milá Pavlo, pro začátek asi stačí i těch 10 kusů a pak uvidíš. Třeba pak zkus ještě i jiné značky, každé období je jiné a někdy potřebuješ hodně savé, např. kalhotovku od Gaga pleny (kdybys chtěla mám na celý sortiment v srpnu slevu několik procent, stačí napsat 🙂 ). Rozhodně si ale kup i separační plenky, ušetříš si hodně nečistot.

sivima
26. črc 2017

Přidám svou zkušenost. Látkuji už druhé dítě a teď jsem plenky Bobánek koupila. Mám jich cca 5 a musím říct, že jsem s nima spokojená. Když je mám vyprané tak buď dávám ty nebo Ellas house. Možná jsem narazila na dobré kusy, ale zatím mi neprotekly. Takže já bych je doporučila.

pavla123456789
26. črc 2017

@jelly_fish ani nemusíš čekat až bude mít těch 5 kilo, malá měla 3 a když to zmenšíš pomocí patentek,tak je to v pohodě. pravda, že někdy to proteče když malá hodně čůrá, ale jinak jsou v pohodě. a ty separačky taky doporučuji. jinak kusů mám cca 16

jelly_fish
27. črc 2017

@pavla123456789 super 🙂 dakujem..separacky kupim urcite, s tym pocitam. Uvidime, aky bude maly velky, ked sa narodi. Kupim teda tu skusobnu sadu 5 kusov hned a uvidime, ako to pojde. Kupovala si prosim aj ine znacky na skusku? Ospravedlnujem sa za tolko otazok 🙂

molo
27. črc 2017

Ano,zkousela jsem Gaga's pleny-maji siroky sortiment i pro nelatkujici maminky a nejsavejsi nocni pleny,pak Petit lulu a Katyv baby-super pro vetsi miminka. Mrkni na blog skvelamama.blogspot.cz kde jsou AIO popsane😉

plenkybobanek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz