Látkovky pro 2 letou holčičku, co koupit?

honzulka
11. bře 2013

Terezce jsou 2 roky pryč a přes den je konečně bez plen,i když se občas ještě zapomene..I po obídku spí už bez plenky,ale na noc si ještě netroufám a když někam jedeme,tak plínu má..Ale jak jí dám jednorázovku,tak má další den víc nehod.. ☹ Chtěla bych tedy zkusit dávat látkovky,ale moc tomu nerozumím.. ☹ Prosím,poradí mi někdo,co koupit?Nechci nic hodně drahýho,protože je to jen na ty noci,ale čtvercovky mi pročůrá..Děkuji za pomoc a rady.. 😉

ikarkulka
11. bře 2013

A co tréninkové kalhotky? Jsou látkové, mají vkládací plenky, ale přitom se sundávají jako normální kalhotky (prostě se stáhnou, nic se nemusí rozepínat, složitě a zdlouhavě), takže když si dítě řekne, můžeš ho rychle posadit na nočník, a když si naopak neřekne, tak to nehodu zachytí.
Mrkni třeba na http://www.branakdetem.cz/brana-k-detem/trenuje...

honzulka
autor
11. bře 2013

@ikarkulka Já věděla,že jsem tě měla oslovit rovnou.. 😀 No ty by byli ještě lepší,protože ona si T.kolikrát ještě řekne než usne,tak by to bylo lepší...A mohla bys mi prosím poradit,jestli máš s některýma zkušenost? 😔

iina
11. bře 2013

Mám zkušenosti s učícími BM...mám doma troje...jiné jsem nezkoušela....dávala jsem přesně na cestu...ale s tím, že se do nich už nesmí vyčůrat úplně...to nevydrží...jsou na takové to zachycení ucvrnknutí...a uvědomění si, že se chce čůrat...nejsou pak hned připočůrané te´pláky...na nějaké větší množství nejsou...prostě učící...
Na noc jsem psala i do diskuze noční plenky na veliké děcko...prostě budím kolem 22 hod na nočník...pak už se kluci naučili se probudit sami a já dala jen cokoliv do vlňáčků...nebo zavazovací BI s čč, ...některé děcko ale čůrá hned po usnutí a pak je to stejné, jen s rozdílem, že už v kalhotkách usíná...a zase buzení...děláš to správně,nejdřív se odbourává plenka po spaní po obědě..pak noc..hodně štěstí

ikarkulka
11. bře 2013

@honzulka Koupila jsem Bum Genius https://www.modrykonik.cz/fotoblog/ikarkulka/al..., ale moc ještě nebyla šance je vyzkoušet, Eliášek si na nočník říkat nechce, takže jsem je pár dní používala v podstatě jako klasické plenky a obstály i to, takže případnou menší nehodu by zvládly určitě 🙂

calabasa
11. bře 2013

@honzulka anavy je dělá taky - jsou s rozepínáním na patentky (když by zcela náhodou byla i velká nehoda, ať to člověk nemusí tahat přes nožičky) nebo bez rozepínání...http://www.anavy.cz/treningove-kalhotky/

honzulka
autor
12. bře 2013

@iina já vám,že v noci je nejlepší buzení,ale do toho se mi ještě nechce.. ☹ Je bez plen přes den teprve něco přes měsíc,takže jí nechávám čas na zvyknutí přes den,protože ještě bobek je častěji v kalhotkách než v nočníku.. 😒 Ale budila jsem i Jeníka,takže s tím počítám,ale chvíli ještě odkládám...Já bych možná potřebovala kvalitní kalhotky a čtvercovky.. 😉 Ty mám,ale kalhotky docela špatný,často pročůrala.. ☹ Kouknu asi po bazarových.. ☹

@ikarkulka koukala jsem na ty učící a nedoporučují je na noc.. ☹ Je pravda,že i jednorázovky mi neseděli na noc-asi jak jsou elastické na bocích,tak pořádně nedrží.. ☹
@calabasa děkuji,kouknu po nich.. 😉

ikarkulka
12. bře 2013

@honzulka Aha a píšou tam proč?
Na noc jsem je teda nezkoušela, ale funkčně atd. budou stejné jako všechny ostatní (bamboolik, anavy, imse vimse...), a u těch se nic takového nepíše. Tak nevím.
No a nebo tyhle tréninkové si kup na den a noc 2-3 noční (anavy má dobré) 😉

iina
12. bře 2013

@honzulka ..mím super kalhotky na noc a strkám do nich buď čtverce na nudličku a nebo vícevrstvé BM tu největší velikost. Mám kluky a tak to musím trochu vpředu ohnout, aby byly savější..proto ta větší velikost plenek. Kalhotky jsou vlněné happy beeheins, jsou na suchý zip..a fakt super drží...nikde jsem je teď moc neviděla...třeba je někdo prodává..asi bych investovala do pěknejch kalhotek a jestli vlňáky vyhovují...tak se jen odvětrají a nacpat se dá do nich všechno...a ty na suchý zip taky všechno udrží....byla jsem v bráně a podobné jsou od DISANY..taky na sucháč...