Levné dobré kalhotkové pleny pro batole, poraďte

ha23
19. čer 2014

Ahoj,
existuje prosím nějaká levnější značka, která vyrábí slušné kalhotkové pleny použitelné pro batole?
Lákujeme pouze krátce, zatím hledáme co nám bude vyhovovat, super jsou jednovelikostní Anavy, ale ty ceny... 😖

terezas4
19. čer 2014

majab, unuo, petit lulu, katyv baby 😉

swacinka
19. čer 2014

Mě vyhovuje nejvíc asi Petit Lulu, mám ještě Bamboolik, Unuo a T-Tomi.

millyh
21. čer 2014

BAzar skýtá mnoho super cen u super značek. Nejen tady na koniku ale i aukro a podobné. A na fleru to mamči šíjí taky celkem levně,na mb třeba wesz, na bazárku branakdetem,na sijemdetem si můžeš koupit předstříhanou a ušít si ji
Nejlevnější jsou čtvercovky a k nim svrchňáčky. Jestli jde o cenu. Jestli i o pohodlí tak koukni na bazárky a pak si najdi recenzi na danou značku. Nevím jestli máš hubené ditko nebo cvalíka.
Nám první nosil krásné plénečky ještě v roce a půl ve dvou letech a ten druhý má teď rok a nevejde se do žádných ani do těch co jsou pro cca 15i kilové děti. Je prostě tlusťoch 😀
Oblíbená značka je pro mě toots bots, francouzské petit lulu, kapsovky od wesz nebo bum genius, svrchňáčky thirsties

hankamanka
19. črc 2014

Asi nejvíce nám vyhovují aio pleny (vše v jednom - jednovelikostní), a nejlevnější jsem našla na webu www.navjetvi.cz. Měli docela dost velký výběr vzorů a cena byla taky nejnižší co jsem našla.

maroussia
19. črc 2014

Baby Lucy, Tots Bots, Unuo - nejlevněji samozřejmě na bazaru, ale i nové jsou levnější, než Anavy 🙂

ev.ka
19. črc 2014

příští týden budu inzerovat Bamboolik - sady z plenek, druhá jakost.