Malé kvůli plínám vystupuje žebro. Vyroste z toho?

januskaababoo
3. zář 2007

Ahojte damy...

...nekde jsme slysela, ze generace co byla uz v jednorazovkach jeste nedorostla, a nezname mozne budouci potize...mala mi zacina zvedat hlavicku a pulku tela a zjistila jsem, ze ma leve zebirko vystouple...nedavam ji sedet, ale nekdy se tomu nevyhnu jak si ji prendavam, no kazdopadne...mam pocit, ze se ji ty jednorazovky zarezavaji (spis blokuji brisko), nevim jak to vysvetlit...ma ho takove stlacene a prave ze to zebirko je nad tou plinkou...jak je to u vas? Jo a jak ma plinku, je pro ni tezsi zvedat nozicky. nechci delat reklamu, ale pouzivame takove ty fialove...supermarketove...no tescove...no!

Jeste me napadlo, ze mala rada lezi na levem bocku, je to mozna i z toho...
Myslite, ze ty deti z toho vyrostou...?

ronie
3. zář 2007

Ahoj já bych řekla že za to plíny nemůžou 🙂 , jen je tak neutahuj pokud se ti zdá že se zařezávaj a používej třeba ty s pružným páskem v nich se mimča můžou krásně pohybovat a nic je netlačí a nevyteče.My máme huggies premium a sou moc dobrý.Asi ještě fixies jsou dobrý, ale ty nemám vyzkoušený. Jinak zřejmě tam bude nějaká predilekce nebo něco, protože má Eliška vystouplé jen levé žebírko což je divné-vše by mělo být na obouch stranách stejné, ale to musí posoudit doktor-třeba se ti to jen zdá.Určitě to mudře řekni-jesi není trošku nakřivo a kdyžtak začít cvičit🙂Rozhodně bych ale neřekla, že je v tomto ohledu nějaký rozdíl mezi papírovou a látkovou plínou 🙂

schnek
4. zář 2007

Ahojky,
my jsme používali Huggies, že mají pružný pásek, ale protékali nám. Tak kupujeme Fixies a s těma jsem moc spokojená. Sice nejsou pružný, ale řeším to tak, že jí míň utáhnu a dám body a ono tu plenku pěkně podrží 🙂

januskaababoo
autor
6. zář 2007

Ahoj, tak jsme po doktorovi...mala ma vystouple leve zebirko, ale mudr rikal, ze se to do tri let srovna. Ze do tri let se 80% nesrovnalosti srovna, jak se vytvareji svaly kolem hrudniku...hlavne neposazovat a nestavet driv nez si sedne sama. Ze to mimco si rekne samotne kdy a jak a co...
Plinky jsou v pohode, maji tam ten povolovaci prouzek jak vzadu, tak po stranach, myslim jako na tech lepitkach. No tak jsem ale rada, ze se nemusim bat, ze ji to tlaci...dik holciny.