Mám tip, jak nemusíte v noci přebalovat

guava
22. črc 2012

Vzdycky jsem mela dilema kdy mam maleho v noci prebalit, jestli pred kojenim nebo po kojenim, jestli po druhem kojeni nebo az nad ranem a i kdyz jsem mela pampers 4+ vzdy je procural. Az me jednou kamaradka poradila pleny Tesco essential cislo 5 ( pokud bezne pouzivate cislo 4) a musim rict, ze ji zatim procural snad jen jednou a to malo. A my v noci nemusime prebalovat 😎 😉

diviska
22. črc 2012

@guava no to nevím, já jsem teda přebalovala v noci jen dokud v noci i kakala. Cca od 3tího měsíce má plenu celou noc - máme Bum Hugger od Ellas house a přes to vlňáčky a pročůrané to nemá nikdy.

bettyna84
22. črc 2012

Mně se v látkovkách taky nepročůrává 😎 . Ale jinak samozřejmě díky za tip 😉 .

slundo
24. črc 2012

My v noci přebalovali asi tak první týden, ale pak spal celou noc a tak jsme npřebalovali a byl v pohodě, v noci nekakal.

ivuska.h
24. črc 2012

Babylove z DM mi nikdy nepročůrali a látkovku taky ne 😉

geena77
17. lis 2012

Mně pročůral látkovky i papírovky, než jsem ultra totálně navrstvila látkovku 🙂

gletnulka
17. lis 2012

Babylove z DM a nikdy pročůrané nebyly 🙂

filipatereza
18. lis 2012

Taky mám látkovky a taky se nikdy nepročůrala. 🙂

aninkas1
26. únor 2014

Moje obe deti spi celou noc v jedne plene - ani jedno z nich jsem v noci neprebalovala - syna teda asi prvni tyden po porodu, dceru vubec 😀 U obou noci zvladame jen diky Pampers AB a odpovidajici velikosti - vydrzi od 20:00 do 9:00 (i dele) 😎 Jinak s dcerou pres den latkuji, ale mame jeste znacnou zasobu papirovych trojek, tak je pouzivame na noc 🙂