• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte doma koš na plenky? Je k něčemu?

16. června 2015 
ahoj. mame angel care. super vecicka :slight_smile: pouzivali sme hlavne do roka, potom uz nie. dobre izoloval pachy :grinning: . troska drahsie su nahradne sacky, ale oplatilo sa. isto budeme pouzivat aj pri druhom babu.
27. pro 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mám koš na pleny Safety a sháním do něj náplň se sáčky, jiné tam nepasují, jsou moc velké v průměru, poradíte mi prosím, kde sáčky koupit?díky
28. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy, s manzelom sme tiez uvazovali o kupe kosa na plienky, ale nakoniec sme si to rozmysleli, radsej kupujeme vonave sacky na plienky v Tescu a hadzeme do kosa na odpadky. Vyjde to lacnejsie a z kosa nic necitit. :wink:
28. pro 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Máme koš Sangenic. Používali jsem asi do roka věku. Zápach nebyl vůbec cítit. Bydlíme v patře a neumim si představit, jak bych s každou plenou lítala dolů ke kotli kvůli pálení plen. Opravdu penízků za koš nelitujeme. Koupili jsme ho i s náplněma asi za 750 nový v kamenném obchodě. Takže super cena. Taď už čeká zabalený na skříni na další mimi. Pak ho buď někomu věnuji nebo prodám. :slight_smile:
29. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jsme koš na plenky nepořizovali, máme malý koš, takže ho stejně obden vyhazujeme a nestávalo se nám, že by z koše bylo něco cítit. Malej se hodně brzo naučil kakat na nočníku, žakže jsme v pohodě i bez koše. :slight_smile:
29. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
stačí koupit malý koš v drogerii nebo třeba v kika či ikea :slight_smile: jsou levnější a poslouží stejně
3. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme si pri prvej dcérke kúpili obyč.kôš do kúpelne, malá bola dlho kojená a vtedy plienky nesmrdia. :slight_smile:
4. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, náhodu jsem objevila tuto akci na koš zn. Tommee Tippee Sangenic , tak třeba se to bude někomu hodit
http://www.ajuty.cz/shop/tommee-tippee-sangenic-kos-499kc-skladem.detail.168.html :wink:
Kamarádka má Diaper Champ, kam se dávají jakékliv sáčky, i to přede mnou zkusila asi 10x otevřít, a fakt smrad žádný, takže ho budu mít taky, hezky pod stolem na přebalování v ložnici, koš na odpadky máme v kuchyni spojené s obývákem a do kontejnerů daleko :grinning:
http://www.detskydum.cz/detail/kos-na-pleny-diaper-champ-547701/
9. led 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koš na plenky jsem moc chtěla, ale nakonec mě manžel ukecal, že to jsou vyhozené peníze. Musím říct, ač nerada, že měl pravdu. Malá je zatím plně kojená a hovínka vůbec nesmrdí. Pleny hážu do normálního koše na odpadky (vysnášíme každý druhý den) a nikde nic cítit není.
9. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemám, nechybí nám. Být snob a nevědět co s prachama, tak mám samozřejmě ten nejluxusnější co se nejlíp i sám vynese :grinning: ale pro normální lidi je to na prd. :slight_smile:
11. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemám tiež, nechýba. Plienočky pokadené (už papáme, takže riadny smradík vie pustiť:slight_smile:)dám do igelitového vrecka a počúrané rovno do koša, nesmrdí a ušetrili sme na hračky :grinning:
11. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nemám a taky nechybí. Mám daný menší koš na WC a tam pleny hážu.
11. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som si kupila Tommee Tippee Sangenic + 1napln v UK za akciovu cenu £9.99 a k tomu 4 extra naplne tiez za £9.99. Tu by som asi nekupovala kedze len jedna napln stoji okolo 9eur :unamused: :unamused: :unamused:
11. led 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomoztee :slight_smile: neviem sa rozhodnut, sangenic hygiene plus alebo angel care, asi uz len kupit co bude vyhodne, ktore naplne su na slovensku dostupnejsie?
27. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucia presne tak, asi by som kupila to co je cenovo vyhodnejsie, ja mam angelcare...kupila som ho v akcii ....popripade si porovnaj ceny sackov, ale myslim, ze tie su asi tak narovnako...
27. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozmyslam, ze ho kupim, ale taky, co sa donho nemusia davat specialne naplne....ale to by mi zas stacil aj klasicky kos nie? :astonished:
27. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monulicka asi ano :slight_smile: Ja som rozmyslala nad tymto este http://www.maderna.sk/novorodenec/prebalovanie/vonave-vrecusko-na-pouzite-plienky-paklanky/
Angelcare by som si doma urcite nekupila, ked som pozerala kolko stoji a ceny tych naplni :unamused: Ale ako pisala Mata, tiez som ho kupila v UK za 7,5o.. za taku cenu sa este da a aj naplne su tu lacnejsie...
27. led 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my sme si kupili angelcare - ale v nemecku a aj s naplnami. Som s nim velmi spokojna. Moj manzel velmi nechcel, ale ked sme boli par-krat u znamych a tam to u nich smrdelo jedna radost, tak povedal ze je za. Cena bola asi 9€+naplne -neviem kolko stali, ale nebolo to take hrozne. vobec nelutujem ze sme ho kupili.
27. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika tiez som nasla angelcare vyhodnejsie cez ebay, takze asi pojdem do toho, snad budeme spokojne. Tie sacky su fajn, ale chcem nieco komfortnejsie, len hodim a je. dakujem za pomoc
27. led 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucia nemas za co....aj ja dufam, ze budeme spokojne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked nie, tak aspon mi to nebude tak luto, kedze som za neho dala len 7,50... :sunglasses: a objednaj si rovno aj naplne, jedna pocitam ze by mala vydrzat mesiac, ked pocitam priemerne 6 plienok za den....za mesiac je to 180 plienok a presne na tolko plienok by mala vydrzat jedna napln...teda mozno nase deticky budu mat zo zaciatku aj vacsiu spotrebu :slight_smile:
27. led 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne ked uz platim za dorucenie tak som prihodila aj naplne, nech to mam komplet doma a aj ked platim za dorucenie je to stale vyhodnejsie ako ked to kupim na slovensku.
ali ali potesila si ma.
27. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my mame kos od Tommee Tippee a byla jsem s nim moooc spokojena, hlavne tim, ze clovek male mimi prebaluje vpodstate furt a litat s kazdou pokakanou plinkou ven do popelnice se fakt neda, takhle se to vyneslo jednou denne vecer a byl klid. Zadny smrad, kazda plinka se jednotlive v kosi "zabalila" takze nic nikde nesmrdelo a rozhodne ho budeme pouzivat i az se narodi maly :slight_smile:
28. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak já tedy vážně nevím, my koš na první neměli a ani mi nechyběl, ale to jsme bydleli v paneláku s balkonem, kde byl umístěn koš na plínky a každej den, v zimě stačilo obden se vynesl. (teda měli jsme z IKEA s víkem,úplně oby, kam sme házeli v noci, aby se nemuselo lézt na balkon) Teď bych ale musela lítat s každou plínkou do popelnice (bydlíme v patře) a navíc by asi moc nevoněl ani ten dvorek. Navíc máme jednu multifunkční místnost, kde bude i přebalovák - tak jsem si říkala, že pokud to opravdu není cítit, mohla bych mít ten koš klidně i tam...ale zas si říkám, jestli by nestačil nějaký třeba nerez s víkem, ty malinký kojený mimča zas tak moc nesmrděj. Tty náplně se mi zdaj totiž nepřiměřeně drahý.
1. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.detskagalaxie.cz/diaper-champ-kos-na-pleny-bez-zapachu holky mám doma tenhle koš a vřela dopuručuji :wink: Náplně klasický sáčky do odpadkáčů.
1. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
ma niekto skusenost s kosom captiva. co bol zadarmo k angel care. je to dobra vec? alebo len rozmar? neviete kde sa daju kupit do neho sacky a kolko stoja a vydrzia? dakujem :slight_smile:
1. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
taky uvažuju u koši diaper champ, jaký objem jste měli ?
Díky :slight_smile:
2. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám ten střední medium na 50 plen. Od začátku vyhazuju jednou za týden. Opravdu nesmrdí a výhodou jsou ty obyč pytle :slight_smile:
2. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lamariko. moc děkuju :slight_smile: takže jdu do něj :grinning:
3. únor 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen běž, neprohloupíš :wink: Ze začátku jsme ho neměli, myslela jsem, že je to blbost, ale není. Neustále u nás smrděli pliny, já to třeba necítila, ale návštěva ano a to i přes to, že jsme každý den vyhazovali. Po 14 dnech doma, jsem šla urychleně pořídit tohodle supr pomocníka :slight_smile:
3. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super moc děkuju Lamariko :wink: :slight_smile: Taky si myslim ze bude super...
Jen se akorat rozhoduju jaký vemu objem ten nejmenší nebo ten co máš ty :grinning:
4. únor 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek