Máte doma koš na plenky? Je k něčemu?

denousek
2. dub 2008

ahoj holky...ted probiram s manzilkem zda koupit nebo nekoupit kos na plenky...zda se mi to ze i ty porurane plenky jsou citit..z normalniho kose...o pokakanychani nemluvim ty hned nosim do popelnice..
manzilek si mysli ze je to zbytecnost a vymozenost a tak mi rekl at vam to napisu a ze mi mate poradit a napsat zda nekdo tenhle kos vlastnite...
me to totiz vadi ze ty plenky jsou tak citit myslite ze je to zbytecnost??prece jen maly dite ma plenky az 2 roky ne-li dele a pak bude jiste dalsi ditko-ale musite uvazit ze naplne do kosu taky neco stoji...

dekuji vam za nazory..

clare01
17. dub 2014

Speciální koš na plínky teda nemáme, hlavně není už kam postavit 🙂 . To je možná ten největší problém, máme málo místa. Balím taky do mikrotenových sáčků a koš vynášíme někdy i 2x denně.
V pohodě to zvládáme, nemám pocit, že by byl nějaký extrémní zápach.

zelva
17. dub 2014

Také nemáme speciální koš na plenky. Mám kyblík s pytlem na pleny na balkoně, takže nám doma nic nesmrdí 😉

wrok
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lu777
1. kvě 2014

nikdy jsme neměli, když se koš vynáší denně tak není důvod... je to jen byznys jako plno věcí 😉

giovanna2012
1. kvě 2014

Já je hážu do normálního koše na odpadky, který je uzavíratelný a nic necítíme.

sleepy.mouse
30. kvě 2014

Ráda bych se zeptala, jaký koš používáte na látkové plenky,. aby nebyly cítit. Díky moc za radu

wrok
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evab.
24. črc 2014

Pro mě nepostradatelná věc. Nejdřív jsem měla Sangenic, ale pak jsem natrefila na Diaper champ a je to nebe a dudy. Nechápu jak jsem bez něj mohla být.

kay
24. črc 2014

Já jsem pořídila až od druhé dcery, ale nemohla jsem si to vynachválit 🙂

wrok
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wrok
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
myska88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wrok
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
verushe20
22. říj 2014

Já plenku vždycky zabalím ještě do sáčku a hodím do normálního koše. Koš vynáším každý den... Bohužel není místo pro speciální koš na plenky ale takto mi to taky vyhovuje, nic cítit nejde..

myska88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
superkousky
30. říj 2014

Taky jsem jednou koupila jen folii a obratem jsem ji prodávala,bo nestála za nic / Sametic.eu /.
Koš byl cítit přes celý byt a musela jsem ho každý druhý den vynášet.
Pak už jsem raději kupovala jen orig.náplně tady - http://kose-na-pleny.heureka.cz/vyhodna-sada-9k...

dorota25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zojka227
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nonacek
2. lis 2014

@denousek ne neměla jsem koš na pleny.Házela jsem je do běžného koše, akorát jsem je dala do sáčku a zauzlovala

dorota25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marikaes
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
atinkaa
4. lis 2014

pozri ku mne do bazarku, mozes mat i s prebalovacou podlozkou, mam tam hned dva 😉

sedmiteckas
4. lis 2014

Máme ten obyčejný kyblík na plenky, za asi 130 Kč a stačí.mám to u přebalovacího pultu, nic nesmrdí

jana_ul
8. lis 2014

My jsme koš na pleny pořídili (Sangenic). Líbil se mi ten systém "buřtíkování". Používali jsme ho nakonec velice krátce, protože jsem zjistila, že dobře zabalená počůraná plenka v normálním koši nesmrdí - vynáším každý den. Když je plenka pokakaná, dám ji nejdřív do igelitového pytlíku, pak teprve do koše, a do vynesení ji necítím. Navíc ty náplně do koše na plenky jsou celkem drahé - hlavně vzhledem k počáteční denní spotřebě plenek (cca 10 ks). Tolik moje zkušenost 🙂

luciebx
8. lis 2014

taky sem si kupovala navonane pytliky na plinky takze kdyz byla den dva v kosi nic sem necitila.. ty naplne do tech spesl kosu na pliny jsou docela drahe.. za me zbytecnost

88andrejka88
8. lis 2014

My měli koš na plínky k pultíku takže koš ano 🙂 ale teda poslední dobou hážu většinou do velkého koše v kuchyni. Jinak na plínky to mám v předsíni. Ale pokud bych neměla ten malý asi bych to neřešila. Koš vynášíme 1 za dva dny takže v pohodě 🙂 nebo házet z okna (balkonu) jako Charlie ve Dva a půl chlapa 😀 😀 to nemyslím samozřejmě vážně 🙂

viola1987
21. dub 2015

Dobrý den
já teď objevila Krásný super těsnící kbelíček za 100 kč v prodejně Orion (Plaza Liberec)

katculilinka
22. kvě 2015

@denousek já mám koš na plínky, byl sice dražší, ale nemusí se do nêj dávat ty speciální náplně. Także to pak vyjde u rozumně 🙂

evulina77
22. kvě 2015

tak jsem se dnes dozvěděla, že jsou lidi, co balí jednorázovky ještě do igelitových pytlíků a mají na to speciální koše. To je opravdu ekologické...

denousek
autor
23. kvě 2015

@katculilinka díky ale to už jsem se ptala v roce 2008 :D :D