• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte doma koš na plenky? Je k něčemu?

16. června 2015 
Speciální koš na plínky teda nemáme, hlavně není už kam postavit :slight_smile: . To je možná ten největší problém, máme málo místa. Balím taky do mikrotenových sáčků a koš vynášíme někdy i 2x denně.
V pohodě to zvládáme, nemám pocit, že by byl nějaký extrémní zápach.
17. dub 2014 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Také nemáme speciální koš na plenky. Mám kyblík s pytlem na pleny na balkoně, takže nám doma nic nesmrdí :wink:
17. dub 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
1. kvě 2014 ve 13:28 • wrok
nikdy jsme neměli, když se koš vynáší denně tak není důvod... je to jen byznys jako plno věcí :wink:
1. kvě 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já je hážu do normálního koše na odpadky, který je uzavíratelný a nic necítíme.
1. kvě 2014 ve 21:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráda bych se zeptala, jaký koš používáte na látkové plenky,. aby nebyly cítit. Díky moc za radu
30. kvě 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
24. črc 2014 v 11:48 • wrok
Pro mě nepostradatelná věc. Nejdřív jsem měla Sangenic, ale pak jsem natrefila na Diaper champ a je to nebe a dudy. Nechápu jak jsem bez něj mohla být.
24. črc 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem pořídila až od druhé dcery, ale nemohla jsem si to vynachválit :slight_smile:
24. črc 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
24. črc 2014 ve 12:19 • wrok
24. črc 2014 v 15:37 • wrok
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
21. zář 2014 ve 22:34 • myska88
22. říj 2014 ve 12:22 • wrok
Já plenku vždycky zabalím ještě do sáčku a hodím do normálního koše. Koš vynáším každý den... Bohužel není místo pro speciální koš na plenky ale takto mi to taky vyhovuje, nic cítit nejde..
22. říj 2014 ve 12:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
30. říj 2014 ve 22:44 • myska88
Taky jsem jednou koupila jen folii a obratem jsem ji prodávala,bo nestála za nic / Sametic.eu /.
Koš byl cítit přes celý byt a musela jsem ho každý druhý den vynášet.
Pak už jsem raději kupovala jen orig.náplně tady - http://kose-na-pleny.heureka.cz/vyhodna-sada-9ks-nahradni-kazety-sangenic-univerzalni-na-vsechny-kose-tommee-tippee/
30. říj 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Duplicitní nicky nejsou povoleny. Každý u nás má jen jeden login. ”
1. lis 2014 v 09:53 • dorota25
2. lis 2014 v 15:01 • zojka227
@denousek ne neměla jsem koš na pleny.Házela jsem je do běžného koše, akorát jsem je dala do sáčku a zauzlovala
2. lis 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Duplicitní nicky nejsou povoleny. Každý u nás má jen jeden login. ”
3. lis 2014 v 09:56 • dorota25
4. lis 2014 v 00:40 • marikaes
pozri ku mne do bazarku, mozes mat i s prebalovacou podlozkou, mam tam hned dva :wink:
4. lis 2014 v 01:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme ten obyčejný kyblík na plenky, za asi 130 Kč a stačí.mám to u přebalovacího pultu, nic nesmrdí
4. lis 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme koš na pleny pořídili (Sangenic). Líbil se mi ten systém "buřtíkování". Používali jsme ho nakonec velice krátce, protože jsem zjistila, že dobře zabalená počůraná plenka v normálním koši nesmrdí - vynáším každý den. Když je plenka pokakaná, dám ji nejdřív do igelitového pytlíku, pak teprve do koše, a do vynesení ji necítím. Navíc ty náplně do koše na plenky jsou celkem drahé - hlavně vzhledem k počáteční denní spotřebě plenek (cca 10 ks). Tolik moje zkušenost :slight_smile:
8. lis 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky sem si kupovala navonane pytliky na plinky takze kdyz byla den dva v kosi nic sem necitila.. ty naplne do tech spesl kosu na pliny jsou docela drahe.. za me zbytecnost
8. lis 2014 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli koš na plínky k pultíku takže koš ano :slight_smile: ale teda poslední dobou hážu většinou do velkého koše v kuchyni. Jinak na plínky to mám v předsíni. Ale pokud bych neměla ten malý asi bych to neřešila. Koš vynášíme 1 za dva dny takže v pohodě :slight_smile: nebo házet z okna (balkonu) jako Charlie ve Dva a půl chlapa :grinning: :grinning: to nemyslím samozřejmě vážně :slight_smile:
8. lis 2014 ve 23:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den
já teď objevila Krásný super těsnící kbelíček za 100 kč v prodejně Orion (Plaza Liberec)
21. dub 2015 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek já mám koš na plínky, byl sice dražší, ale nemusí se do nêj dávat ty speciální náplně. Także to pak vyjde u rozumně :slight_smile:
22. kvě 2015 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se dnes dozvěděla, že jsou lidi, co balí jednorázovky ještě do igelitových pytlíků a mají na to speciální koše. To je opravdu ekologické...
22. kvě 2015 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katculilinka díky ale to už jsem se ptala v roce 2008 :D :D
23. kvě 2015 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek