Máte doma koš na plenky? Je k něčemu?

denousek
2. dub 2008

ahoj holky...ted probiram s manzilkem zda koupit nebo nekoupit kos na plenky...zda se mi to ze i ty porurane plenky jsou citit..z normalniho kose...o pokakanychani nemluvim ty hned nosim do popelnice..
manzilek si mysli ze je to zbytecnost a vymozenost a tak mi rekl at vam to napisu a ze mi mate poradit a napsat zda nekdo tenhle kos vlastnite...
me to totiz vadi ze ty plenky jsou tak citit myslite ze je to zbytecnost??prece jen maly dite ma plenky az 2 roky ne-li dele a pak bude jiste dalsi ditko-ale musite uvazit ze naplne do kosu taky neco stoji...

dekuji vam za nazory..

veqa
8. říj 2010

@sambucca fúha...to veru ani netuším 🙂 ale môže to byť tak cca ako píšu na tých náplniach, kupujem vždy 3 kusové balenie a mám to na dosť dlho....

danula.ch
10. říj 2010

my sme kupili vedierko s vekom od Bebe Jou, lebo som do takeho kosa nechcela investovat a nelutujem. vedierko mame priamo v spalni, vynasame kazde 2 dni a nesmrdi nam nic. drobec uz papa prikrmy, takze zo seba dostane poriadne vonave, ale citime to len pri otvoreni vedierka, co trva asi 2 sekundy

nelika666
27. pro 2011

baby, nevedeli by ste mi niektora prosim oskenovat navod ku kosu sangenic a poslat mi ho mailom..? dostala som ako dar, ale bez navodu a bez obalu a vobec netusim ako to funguje 😅 😅 😅
bola by som vam vdacna.. 😉

slavka4
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jop
30. pro 2011

mně se osvědčil normální koš - krabice s víkem. Jakákoli jiná investice je fakt zbytečná.

wrok
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mates22
16. kvě 2012

má smysl v případě, že je přebalovák a koš v obýváku, jinak stačí koš s víkem, já měla u dcery koš s víkem na balkoně (to ještě v paneláku) a každý večer ho vynesla........, se synem je na záchodě, ale pokakané házím na dvorek a až jdu ven, hodím do popelnice. Přijde mi to jako zbytečné tahání peněz, ty náplně jsou hrozně drahé ☹

petra.happyday
16. kvě 2012

Také si myslím, že je to zbytečnost ...

lucynka46
18. kvě 2012

Já jsem si schovala ten plastový kotouč ve kterém byly pytle a nasazovala jsem si tam normální pytel do odpadkáče. My máme v baráčku dvě patra, tak se mi hodil. Jinak v paneláku bych ho asi nepotřebovala. 😉

haluska77
9. srp 2012

@sicinka

Ahoj sicinka,

viem že diskusia je to už stará, ale pre mňa začíná byť ešte len teraz aktuálna🙂. Prosím Ťa, ako nakoniec dopadol Tvoj pokus s košom z USA? Ako si bola spokojná? Aký bol presný názov toho koša? Dalo sa používať obyč náplne?

Vďaka Hela

barbora21
13. srp 2012

@haluska77 Ahoj, chcela by som sa opytat ci si sa nakoniec rozhodla pre ten kos na plienky a ked ano pre aku znacku? My sa rozhodujeme medzi tym co tam davas akekolvek sacky a tym druhym co kazdu plienku zabali samostatne...

bruyo
21. zář 2012

pouzivam kos sangenic a nasla som skvelu stranku na doplnenie naplne do originalnej kazety. je to super uspora.
http://www.sangenic.sk

iv123
30. zář 2012

Podle mě je koš na plenky zbytečnost. Já plenku vždycky pořádně zabalím a vyhodím do normálního koše, který vynášíme každý den. A nesmrdí to. Nechtěla bych další krám do bytu. A než investovat peníze do koše na plenky, tak to radši koupím něco malé.

ajka30
11. kvě 2013

ahojte, neviete mi niekto povedat ako dlho vydrzi ( na kolko plienok) napln do kosa angelcare captiva?

lenyy
11. kvě 2013

Ja som kupila z jednej wrb stranky vonave jednorazove sacky /take mini igelitocky to su/na plienky a je to super. Hodim do toho pouzitu plenu obrisku vlhke pouzite,zauzlujem.a hotovo.takto to uz len supnem do kosa do garaze. Pochvalujem si to. Zbytocny kos na plienky. Mozes to takto robit aj s obycajnymi mikrotenovymi sackami

pepa10
11. kvě 2013

My sme v UK pouzivali angel care, ale zistila som, ze je to zbytocna investicia. Niekedy sa zaobislo bez akychkolvek kosov na plienky. Trh momentalne ponuka cokolvek, len aby ludia investovali a vela veci je pri tom zbytocnost. Celkom dobra nahrada je vacsie umele vedro s vekom z farby alebo z cohokolvek ineho.

lencika
12. kvě 2013

ahoj ja si myslim ze to nema ziaden vyznam, to je uz fakt posledna vec na ktoru by som vyhodila peniaze

venija
12. kvě 2013

na jednorazove pouzivam mikrotenove sacky /take, co ostanu z nakupov peciva/, na latkove obycajne plastove vedro s vekom

lindule1977
21. kvě 2013

Kdysi jsem si říkala, že to nesmysl a zbytečnost, dnes ale přiznávám, že jsem za dárek od našich ráda, hlavně jak začla malá pořádně "vonět" a několikrát denně . Máme http://www.dudlikarna.cz/prebalovani/-kos-na-pl... nebo přímo http://www.korbell.com/ Normální koš máme na 70 litrů, takže chvíli trvá než jej zaplníme, hlavně jej taky vynáší tatínek, to je jeho práce, včetně kočičího, takže já osobně su ráda, že ty pleny vyhazujeme častěji a mít je jen v pytlíku, to by jeden pad 🙂 Takže není to životně nejnutnější, ale my jsme rádi 🙂
A vlastně látkovky jsme měli v kyblíku od barvy s víkem.

petrusew
21. kvě 2013

mám obyčejný kýbl s deklem a upřímně. Stál mě nějakých 80,- celý jsem ho pak chytla za ucho a odnesla k popelnicím, zavázala pytel a obsah vysypala do popelnice.

gabby7
27. kvě 2013

Daiper Champ. Byla jsem s ním spokojená. Střední velikost koše,vydržel tak týden než byl plný. Dávala jsem do něho obyčejné sáčky do koše. Zápach jen když jsem měnila pytle, ale můžete ho vzít ven a otevřít až u popelnice 🙂

migely
3. únor 2014

ahojte no my máme našťastie balkón čiže po každom prebalení ide plienka šup na balkón 😉

carmensk
21. únor 2014

Ahojte, ja riesim prave ten isty problem, kupit ci nekupit kos na plienky a ak ano aky je dobry a v com su rozdiely??
Viete mi niekdo poradit?
Dakujem vam...
Carmen

migely
27. únor 2014

http://deti.bazos.sk/inzerat/34031508/Kos-na-pl... podľa mňa by Vám stačil aj tento môj kolega ho majú doma a sú snim spokojný

viera77
27. únor 2014

podla mna tiez poriadna zbytocnost - na balkone sme mali obycajne vedierko s vekom z maliarskej farby, poriadne vydrhnute a umyte od farby a "vonavejsie" plienocky sme este zabalili do mikrotenoveho sacka, vedierko sme kazdy den vyprazdnovali a zapach pri jeho otvoreni bol fakt minimalny, susedia ani v lete v horucavach a pri otvorenych oknach vraj nic necitili 🙂 na viacdnovych navstevach u rodicov v rodinnom dome isli plienky do normalneho kosa a tie "vonavejsie" hned von do smetiaka.....urcite sa da bezproblemovo zit aj bez specialneho kosa na plienky 😉

migely
8. bře 2014

našťastie máme balkón čiže keď ju prebalíme šup von do vedra od farby či že zbytočná investícia a vedro má aj vrchnák čiže žiaden zápach asi nebude lebo ešte ju neprikrmujeme až tak moc

lorreine
8. bře 2014

Mam kos na pleny Sangenic. Kupovala som ho tu na bazarku a som maximalne spokojna. Drzi zapach, mam ho pri ruke a nepcham plienky v mikrotenovom sacku do normalneho kosa. Novy by som asi nekupovala. Naplne kupujem v Polsku, kde su lacnejsie a po 9 kusov rovno. Vydrzia mi dlhooooo. Ale dufam, ze sa do leta plienok zbavime 🙂.

stellamaris
8. bře 2014

ja som kos na plienky nekupovala,ale u kamaratky som videla,otvoris ho a smrad 😒 Ja mam normalny kos,kde je igelitove vrecko a tam hadzem plienky,pokakane balim do sacku.Kos vysypujeme denne.

wrok
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mazgutka
15. dub 2014

Za našich babiček a pra pra pra také nic nebylo, žádné koše na pleny s nějakýma antipachama 🙂 a žijou všichni. Já nic takového neřešila. V baráku topíme pomocí kotle na dřevo, takže přebalovák mám u malého v pokoji, vedle něj takovou tu průhlednou misku jak v ní kupujete vakuově zabalené maso a mám vystaráno. Pokud je pěkně a tolik netopíme, vysypu to několikrát denně do pytlíku, zavážu a hodím ke kotelně do kolce a spálím na noc 🙂 pokud topíme, vysypu tu mističku rovnou do kotle. Pak jí umyju, přece jen tam dávám i ty vlhčené ubrousky, když malého utírám - tak aby to tam nezůstalo a on to v pokojíku nedýchal - a uklidím zpátky na místo, kam miska patří 🙂 a takto každý den 🙂 a co si budeme povídat, ve starém kamenném baráku topíte 3/4 roku, takže ať žije ekologie 😀