Máte doma koš na plenky? Je k něčemu?

denousek
2. dub 2008

ahoj holky...ted probiram s manzilkem zda koupit nebo nekoupit kos na plenky...zda se mi to ze i ty porurane plenky jsou citit..z normalniho kose...o pokakanychani nemluvim ty hned nosim do popelnice..
manzilek si mysli ze je to zbytecnost a vymozenost a tak mi rekl at vam to napisu a ze mi mate poradit a napsat zda nekdo tenhle kos vlastnite...
me to totiz vadi ze ty plenky jsou tak citit myslite ze je to zbytecnost??prece jen maly dite ma plenky az 2 roky ne-li dele a pak bude jiste dalsi ditko-ale musite uvazit ze naplne do kosu taky neco stoji...

dekuji vam za nazory..

lamarika
4. únor 2010

tady tenhl mám shruba po zadek, takže se k němu nemusím ohýbat 😉 Je to moje pohodlnost, ale taky kritérium k výběru 😀 😉

blanka.k
4. únor 2010

Dasa - kamarádka má ten nejmenší a vynáší jednou za 3-4dny 😉

dasa24
5. únor 2010

Holky moc děkuju za rady 😉 🙂 😀

brisalek
5. únor 2010

myslim, ze je to zbytecnost.

marecek4
6. únor 2010

taky to považuju za zbytečnost,kor když to máme doma takové,že do popelnice je blíž jak k odpadkáči,ten se mi nevlezl do kuchyně tak si trůní na verandě,vynášíme úplně všechno hned,aspoň doma není binec a nemusím mít obavy že až malý začne lozit že bude bufetit

2910
13. únor 2010

Ahoj holky, prosím o pomoc!!!!!
Mám od známé pujčený koš na plenky Sangenic a teď k problému, dole je nádoba a ta se otevítá dvěna příchytkama na straně, to je mi jasné, pak se dá otevřít vršek a tam je díra s takovejma spirálkama a na vrchu je otočný šroubovací díl asi na řezání. Až sem je mi to jasné, ale jak se tam dává ta kazeta, mám tam zbytek co mi přenechali, je to takový váleček a z něj čouhá igelit, který není dole svařený , prostě jen jako beze dna. Na něm mám umělohmotný kroužek, jde vyndat. poradíte některá jak to zkompletovat aby to fungovalo?

klematis
13. únor 2010

já koš na pleny mám, ale úplně obyčejný za stovku, přebalovák mám v koupelně a tam to nevadí, skoro to není cítit a každý druhý den to vyhazuju 🙂

kacatko
13. únor 2010

Ahoj, ja mám tiež obyčajný plastový odpadkový kôš do ktorého dávam sáčky a mám ho na balkóne.

kacapa
15. únor 2010

2910: je to jednoduche ... povytahni ten igelit k sobe, udelej uzel a prostrc ho zpet tou dirou dolu a mas to 🙂 Pak jen ten vrsek otevres, vlozis plinu trosku pod ten krouzek a zatocis.
Velmi jednoduche. Ja si teda ten krouzek sundala a tosim po kazde pline rukou, pac mi to prijde lepsi a i odstrihavam nuzkama, kdyz je plny, pac rezatko ne vzdy fungovalo tak jak by melo a mym systemem mam jistotu, ze smrad nevyleze ven a spotrebuju opravdu jen tolik igelitu kolik je nutne potreba.

2910
17. únor 2010

kacapa: moc děkuji za radu, konečně jsem díky Vám pochopila jak koš funguje. Moooc děkuji 🙂

sofinka2009
21. bře 2010

ahojte.neviete poradit kde priblizne v tescu sa daju najst tie vonave sacky n aplienky?lebo to tam nemozem najst .dakujem

martina646
21. bře 2010

Tu je k tomu SANGENIC kosu video.

https://www.youtube.com/watch?v=sLIPQA1I9Uc
djkrypta
12. dub 2010

Ahoj maminky,

chtěla bych se podělit se svoji zkušeností. Při pořizování výbavičky jsem koš na pleny považovala ze důležitý. Nejsme zrovna z bohaté rodiny, celá výbava se mi podařila pořídit zhruba za 15 tis. Kč, samo že spoustu věcí jsme dostali a něco nám chybí. Koš na pleny je dobrá věc, máme byt 1+1, koš je v koupelně. Zatím nám plínky nesmrdí, tak nepoužívám originální pytle, ale obyč, který když je plný, tak prostě vynesem, jednou za tři 🙂 i dny a v bytě nám nic nesmrdí. Až přejdeme na pevnou stravu, asi to už bude jiná...

sambucca
12. dub 2010

Odpadky vynasime denne - takze kos na plenky urcite nevyuzijeme.

skybaby
12. dub 2010

ahojte my teda mame v detskej izbe pri prebalovaku ten sangenic a nam sa velmi osvedcil .... vobec to nesmrdi ... predtym vzdy ked sme otvorili normalny odpadkovy kos a bola tam plienky tak isiel z toho poriadny zavan ...
urcite ten kos nie je nutnost ale ja som spokojna 😉

martinaho1
5. srp 2010

Ja osobne pouzivam Sangenic plus, mam ho i k prodeji za super cenu, je super. Mame skoro 7- mesicniho chlapecka, takze uz je na prikrmech a vubec nic v loznici neni citit. Mam i Angelcare, vzhledove je dokonce hezci 🙂. Kdyby nekdo chtel poradit nebo dodat 🙂, pisnete.

00matula
5. srp 2010

..O takomto kosi teda pocujem 1x...ja som si kupila obycajny kos na smetie, ale taky vacsi, pretoze v kuchyni mame 15l a myslim si, ze keby sme tam hadzali este aj plienky asi by sme museli vynasat aj 2-3 denne 🙂

slavkah
5. srp 2010

my mame diaper champ medium a nelituju, nic nesmrdi, nejsou potreba specialni naplne a vynasime 1x za tyden, je to sice investice , ale jsem s ni spokojena

janicka006
5. srp 2010

košík nemáme,považuji to za zbytečnost,sehnala jsem si prostě kyblík s víkem a jelikož s holčičkou chodíme několikrát denně ven,vždy to vynesu...nevidím v tom žádný problém...

klara78
22. zář 2010

Daju sa dať do koša na plienky od angelcare - captiva aj ine sačky (napr. obyčajne smetne) alebo len originál??

lubomira364
23. zář 2010

Ahojte, aj ja používam medium a som s ním spokojná.
Skúste pozrieť: http://predeti.sk/?idmenu=783

stvura
23. zář 2010

zda sa mi zbytocny...beztak kazdy den vynesiem smeti, lebo mi vadia.... 😵

mates22
24. zář 2010

ahoj, tak já sem koš hrozně moc chtěla, zdál se mi skoro nezbytný, ale zjistila sem, že je to jen drahá zbytečnost. Mám normální zavírací koš, plínky počůraný vynáším většinou každej den, max. každej druhej a neprosmrádnou. kakání nosím rovnou do popelnice, naštěstí malej kaká jednou, max. dvakrát denně. Mám takový ty voňavý pytlíky, tak to do něj šoupnu, připravím do chodby a až jdem ven, vemu s sebou. Z toho pytlíku to nesmrdí - snad se daj i dokoupit, už docházej. Měla sem je nastřádaný, dávávali je k plínkám, když byla starší dcera miminko a u té jsem je nevyužila, měla sem odpaďák na balkóně.

veqa
24. zář 2010

ja mám sangenic a je super 🙂

takyja
24. zář 2010

Mám Angelcare (na papírové plínky), dostala jsem ho v akci zadarmo k monitoru / chůvičce a super. Jen náplně jsou docela drahé a letí to rychle (odhaduji cca 3000 Kč ročně).
@klara78 No jako nouzovka, když dojde origo náplň ano - ale jinak myslím, že ne - je to k zlosti.

sambucca
6. říj 2010

Ahoj holky, prosim vas na kolik tak jednorazovek vystaci jedna napln, umite to odhadnout? Diky!!!

katka888
6. říj 2010

kym sme pouzivali jednorazovky, tak som ich zalepila tymi paskami dookola / tie ktore sa pouzivaju na ´brusku na zapnutie plienky / vznikla taka ako gula a to som dala do igelitky, tesco a pod a tu som zavrela. manzel to vyhadzoval cestou do prace, alebo ked sme sli von.

lenocka84
6. říj 2010

@veqa ahoj a si spokojna? mne to ide strasne tazko tocit a nemam nato nervy

veqa
6. říj 2010

@lenocka84 ahoj, ja som spokojná, malý má 13 mesiacov a používame ten kôš stále, otáča sa mi to dobre, nejde to ťažko....zatlačím plienku do toho prstenca a nad ňou zatočím, a tak ďalej...

sambucca
7. říj 2010

@veqa prosim veqa, na kolik jednorazovek je podle tebe jedna napln? diky