Máte doma koš na plenky? Je k něčemu?

denousek
2. dub 2008

ahoj holky...ted probiram s manzilkem zda koupit nebo nekoupit kos na plenky...zda se mi to ze i ty porurane plenky jsou citit..z normalniho kose...o pokakanychani nemluvim ty hned nosim do popelnice..
manzilek si mysli ze je to zbytecnost a vymozenost a tak mi rekl at vam to napisu a ze mi mate poradit a napsat zda nekdo tenhle kos vlastnite...
me to totiz vadi ze ty plenky jsou tak citit myslite ze je to zbytecnost??prece jen maly dite ma plenky az 2 roky ne-li dele a pak bude jiste dalsi ditko-ale musite uvazit ze naplne do kosu taky neco stoji...

dekuji vam za nazory..

aussiegirl
27. pro 2009

ahoj. mame angel care. super vecicka 🙂 pouzivali sme hlavne do roka, potom uz nie. dobre izoloval pachy 😀 . troska drahsie su nahradne sacky, ale oplatilo sa. isto budeme pouzivat aj pri druhom babu.

ewule0712
28. pro 2009

Ahojky, mám koš na pleny Safety a sháním do něj náplň se sáčky, jiné tam nepasují, jsou moc velké v průměru, poradíte mi prosím, kde sáčky koupit?díky

salonka77
28. pro 2009

Ahojte maminy, s manzelom sme tiez uvazovali o kupe kosa na plienky, ale nakoniec sme si to rozmysleli, radsej kupujeme vonave sacky na plienky v Tescu a hadzeme do kosa na odpadky. Vyjde to lacnejsie a z kosa nic necitit. 😉

antarres
29. pro 2009

Ahojky. Máme koš Sangenic. Používali jsem asi do roka věku. Zápach nebyl vůbec cítit. Bydlíme v patře a neumim si představit, jak bych s každou plenou lítala dolů ke kotli kvůli pálení plen. Opravdu penízků za koš nelitujeme. Koupili jsme ho i s náplněma asi za 750 nový v kamenném obchodě. Takže super cena. Taď už čeká zabalený na skříni na další mimi. Pak ho buď někomu věnuji nebo prodám. 🙂

helcenka
29. pro 2009

Ahojky, my jsme koš na plenky nepořizovali, máme malý koš, takže ho stejně obden vyhazujeme a nestávalo se nám, že by z koše bylo něco cítit. Malej se hodně brzo naučil kakat na nočníku, žakže jsme v pohodě i bez koše. 🙂

xxksena
3. led 2010

stačí koupit malý koš v drogerii nebo třeba v kika či ikea 🙂 jsou levnější a poslouží stejně

zuzkagonos
4. led 2010

My sme si pri prvej dcérke kúpili obyč.kôš do kúpelne, malá bola dlho kojená a vtedy plienky nesmrdia. 🙂

blanka.k
9. led 2010

Ahoj, náhodu jsem objevila tuto akci na koš zn. Tommee Tippee Sangenic , tak třeba se to bude někomu hodit
http://www.ajuty.cz/shop/tommee-tippee-sangenic... 😉
Kamarádka má Diaper Champ, kam se dávají jakékliv sáčky, i to přede mnou zkusila asi 10x otevřít, a fakt smrad žádný, takže ho budu mít taky, hezky pod stolem na přebalování v ložnici, koš na odpadky máme v kuchyni spojené s obývákem a do kontejnerů daleko 😀
http://www.detskydum.cz/detail/kos-na-pleny-dia...

editah222
9. led 2010

Koš na plenky jsem moc chtěla, ale nakonec mě manžel ukecal, že to jsou vyhozené peníze. Musím říct, ač nerada, že měl pravdu. Malá je zatím plně kojená a hovínka vůbec nesmrdí. Pleny hážu do normálního koše na odpadky (vysnášíme každý druhý den) a nikde nic cítit není.

pospecka
11. led 2010

Nemám, nechybí nám. Být snob a nevědět co s prachama, tak mám samozřejmě ten nejluxusnější co se nejlíp i sám vynese 😀 ale pro normální lidi je to na prd. 🙂

martinka17
11. led 2010

nemám tiež, nechýba. Plienočky pokadené (už papáme, takže riadny smradík vie pustiť🙂)dám do igelitového vrecka a počúrané rovno do koša, nesmrdí a ušetrili sme na hračky 😀

marcela72
11. led 2010

Taky nemám a taky nechybí. Mám daný menší koš na WC a tam pleny hážu.

mata1976
11. led 2010

Ja som si kupila Tommee Tippee Sangenic + 1napln v UK za akciovu cenu £9.99 a k tomu 4 extra naplne tiez za £9.99. Tu by som asi nekupovala kedze len jedna napln stoji okolo 9eur 😒 😒 😒

lucia169
27. led 2010

pomoztee 🙂 neviem sa rozhodnut, sangenic hygiene plus alebo angel care, asi uz len kupit co bude vyhodne, ktore naplne su na slovensku dostupnejsie?

nika12
27. led 2010

lucia presne tak, asi by som kupila to co je cenovo vyhodnejsie, ja mam angelcare...kupila som ho v akcii ....popripade si porovnaj ceny sackov, ale myslim, ze tie su asi tak narovnako...

monulicka
27. led 2010

Rozmyslam, ze ho kupim, ale taky, co sa donho nemusia davat specialne naplne....ale to by mi zas stacil aj klasicky kos nie? 😲

nika12
27. led 2010

Monulicka asi ano 🙂 Ja som rozmyslala nad tymto este http://www.maderna.sk/novorodenec/prebalovanie/...
Angelcare by som si doma urcite nekupila, ked som pozerala kolko stoji a ceny tych naplni 😒 Ale ako pisala Mata, tiez som ho kupila v UK za 7,5o.. za taku cenu sa este da a aj naplne su tu lacnejsie...

ali_ali_1510
27. led 2010

ahojky, my sme si kupili angelcare - ale v nemecku a aj s naplnami. Som s nim velmi spokojna. Moj manzel velmi nechcel, ale ked sme boli par-krat u znamych a tam to u nich smrdelo jedna radost, tak povedal ze je za. Cena bola asi 9€+naplne -neviem kolko stali, ale nebolo to take hrozne. vobec nelutujem ze sme ho kupili.

lucia169
27. led 2010

nika tiez som nasla angelcare vyhodnejsie cez ebay, takze asi pojdem do toho, snad budeme spokojne. Tie sacky su fajn, ale chcem nieco komfortnejsie, len hodim a je. dakujem za pomoc

nika12
27. led 2010

lucia nemas za co....aj ja dufam, ze budeme spokojne 😝 a ked nie, tak aspon mi to nebude tak luto, kedze som za neho dala len 7,50... 😎 a objednaj si rovno aj naplne, jedna pocitam ze by mala vydrzat mesiac, ked pocitam priemerne 6 plienok za den....za mesiac je to 180 plienok a presne na tolko plienok by mala vydrzat jedna napln...teda mozno nase deticky budu mat zo zaciatku aj vacsiu spotrebu 🙂

lucia169
27. led 2010

presne ked uz platim za dorucenie tak som prihodila aj naplne, nech to mam komplet doma a aj ked platim za dorucenie je to stale vyhodnejsie ako ked to kupim na slovensku.
ali ali potesila si ma.

mufinka1
28. led 2010

tak my mame kos od Tommee Tippee a byla jsem s nim moooc spokojena, hlavne tim, ze clovek male mimi prebaluje vpodstate furt a litat s kazdou pokakanou plinkou ven do popelnice se fakt neda, takhle se to vyneslo jednou denne vecer a byl klid. Zadny smrad, kazda plinka se jednotlive v kosi "zabalila" takze nic nikde nesmrdelo a rozhodne ho budeme pouzivat i az se narodi maly 🙂

mates22
1. únor 2010

ahoj, tak já tedy vážně nevím, my koš na první neměli a ani mi nechyběl, ale to jsme bydleli v paneláku s balkonem, kde byl umístěn koš na plínky a každej den, v zimě stačilo obden se vynesl. (teda měli jsme z IKEA s víkem,úplně oby, kam sme házeli v noci, aby se nemuselo lézt na balkon) Teď bych ale musela lítat s každou plínkou do popelnice (bydlíme v patře) a navíc by asi moc nevoněl ani ten dvorek. Navíc máme jednu multifunkční místnost, kde bude i přebalovák - tak jsem si říkala, že pokud to opravdu není cítit, mohla bych mít ten koš klidně i tam...ale zas si říkám, jestli by nestačil nějaký třeba nerez s víkem, ty malinký kojený mimča zas tak moc nesmrděj. Tty náplně se mi zdaj totiž nepřiměřeně drahý.

lamarika
1. únor 2010

http://www.detskagalaxie.cz/diaper-champ-kos-na... holky mám doma tenhle koš a vřela dopuručuji 😉 Náplně klasický sáčky do odpadkáčů.

katarina.banska
1. únor 2010

ahojte.
ma niekto skusenost s kosom captiva. co bol zadarmo k angel care. je to dobra vec? alebo len rozmar? neviete kde sa daju kupit do neho sacky a kolko stoja a vydrzia? dakujem 🙂

dasa24
2. únor 2010

ahoj holky,
taky uvažuju u koši diaper champ, jaký objem jste měli ?
Díky 🙂

lamarika
2. únor 2010

mám ten střední medium na 50 plen. Od začátku vyhazuju jednou za týden. Opravdu nesmrdí a výhodou jsou ty obyč pytle 🙂

dasa24
3. únor 2010

lamariko. moc děkuju 🙂 takže jdu do něj 😀

lamarika
3. únor 2010

jen běž, neprohloupíš 😉 Ze začátku jsme ho neměli, myslela jsem, že je to blbost, ale není. Neustále u nás smrděli pliny, já to třeba necítila, ale návštěva ano a to i přes to, že jsme každý den vyhazovali. Po 14 dnech doma, jsem šla urychleně pořídit tohodle supr pomocníka 🙂

dasa24
4. únor 2010

Super moc děkuju Lamariko 😉 🙂 Taky si myslim ze bude super...
Jen se akorat rozhoduju jaký vemu objem ten nejmenší nebo ten co máš ty 😀