• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte někdo zkušenosti s plínkama z Lídlu?

25. srpna 2010 
Ahoj nemáte někdo zkušenost s plinkama s Lídla? Chtěli bysme koupit ale nevím jestli jsou dobré.Díky
24. srp 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mi zkušenost máme. Nevím tedy na jaké se přesně ptáte. Mají jedny levnější a jedny dražší. Mi kupovaly ty dražší a byly jsme příjemně překvapeni.
24. srp 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já dostala od holek taky plýny to menší modré balení a taky jsme byly spokojeni...:slight_smile:
24. srp 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi kupovaly - :frowning2:
24. srp 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My jsme dostali ty za cca 50,- to menší balení a celé letělo do popelnice. Tvrdé, papírové (chyběl pocit přídavku jakoby textilu, na omak jako papírové ubrousky), nepoddajné. Za mě - nebrat :pensive: .
24. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My používáme zrovna teď pleny Toujours z Lidlu. Zdají se být fajn, zatím neprotekly, jsou takové trochu silnější podobné jak huggiesky. Já doporučuji!
24. srp 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
to malý balení je na nic, to jsou úpln jiný plíny než ty co jsou teď v akci, jiná kvalita. Ty Toujours jsou fajn, pevný, ale jemný, nejsou tak měkký a poddajný jako papmersky, ale zase nejsou parfemovaný a vevnitř jsou heboulinký. jsou jak huggies, neprotekly nám, takže v poho.

Jenom pozor, jestli to chceš na malýho, tak ty velikosti moc nesedí. Daniel měl asi před dvěma měsícema velikost 4 u normálních plen -kupujeme babylove a tyhle mu byly menší, takže pro větší dítě ( kolem těch 13-14 kg) bych vzala určitě velikost 5, tu modrou.

Jo amají v akci i ubrousky, když už jsme u toho a ty zelený s alou moc hezky voní, jsou jemný, mokrý, a nikdy se mi po nich děti neosypali.za mě doporučuju taky :slight_smile:
24. srp 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my je kupujeme na chalupe - mame tam Lidl nejbliz a taky v pohode
25. srp 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek